BOEFFLA KERNEL (DETAYLI VERSİYON)

Sponsorlu Bağlantılar

NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
BOEFFLA KERNEL (DETAYLI VERSİYON)
VERSİYONLAR
Boeffla-Kernel

Samsung JB 4.4 (Version 6 only!!! ARCHIPORT)
Samsung JB 4.3 (Version 5 only!!!)

Samsung JB 4.1.x (Versions 1-4) -- end of development
  • Development ended, no test kernels available

CM10.1 -- end of development

CM10.2 -- end of development

CM11.0
Omnirom CM11.0

ORJİNAL KERNEL İÇİN:

ORJİNAL MODEMLER

EXTENDED POWER MENU

BOEFFLA MOD

DİĞER

Öncelikle kernel hakkında bilgi vereyim romun yapıtaşıdır. Olmazsa olmazıdır.
Bir rom beğendiniz. Fakat bu rom performans ve batarya açısından çok kötü direk romun üstüne boeffla kerneli çakın işlem tamamdır bakın ne kadar fark ediyor. Zaten boeffla pil üzerine yazılmıştır. Anlayanlar kullanır zaten :oke:İlgilenen yok galiba :off:

• Beğen
Tepkiler: agoguzhan, Aziz04, tomm ve 1 kişi daha

MrBasri

MrBasri

Üye
Teşekkürler

serdar431

serdar431

Üye
Hocam ben çok istiyorum boeffla kernel kullanmayı ama klon imeilerde şebeke ve imei sorunu çıkarıyor. klon imeiler için varmı boeffla kernel?
Agni kernelin klon imeiler için versiyonu var bunun yok galiba yada ben bulamadım senin bilgin varmı?

NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
Hocam ben çok istiyorum boeffla kernel kullanmayı ama klon imeilerde şebeke ve imei sorunu çıkarıyor. klon imeiler için varmı boeffla kernel?
Agni kernelin klon imeiler için versiyonu var bunun yok galiba yada ben bulamadım senin bilgin varmı?
Ben yine araştırma yaparım ama kerneli flashla ustune patch li modemi kur olabilir belki

serdar431

serdar431

Üye
Ben yine araştırma yaparım ama kerneli flashla ustune patch li modemi kur olabilir belki
hallettim hocam. romuma uygun boeffla kerneli indirdim öncesinde patchlı kernel modem flasladım en son boeffla kerneli flasladım sorun yok şimdilik ;)

NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
serdar431

serdar431

Üye
eyvallah kardeşim

ha bu arada yeni konu ne kadar sürede onaylaniyor bir saat önce konu açtım harika bir rom hala onay gelmedi

NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah kardeşim

ha bu arada yeni konu ne kadar sürede onaylaniyor bir saat önce konu açtım harika bir rom hala onay gelmedi
Online yoneticiye gore değişiyorBenim 20 dk sonrada oldu
1.5 gun sonrada

photos_dreams

Üye
hocam ben cymod 11 m8 kullanıyorum bofela kerneli yükleyebilrmiyim ses için çok istiyorum bu kerneli

The Shadow

The Shadow

Üye
hocam ben cymod 11 m8 kullanıyorum bofela kerneli yükleyebilrmiyim ses için çok istiyorum bu kerneli
Omnirom versiyonunun son beta kernelini kur cm 11 e hem daha iyi goruntu kalitesi alirsin hem de ses. Yalniz ses icin bazi ayarlar yapmak gerekiyor boeffla config v2 icinden. Konuyu acan arkadasa gelince bence boeffla config v2 yi de ekle konuya siteyi komple kopyalamisin zaten :ehe Bu kerneli iyi yapan o uyg. :oke:

photos_dreams

Üye
Çok saol hocam peki link verebilir misin

The Shadow

The Shadow

Üye

photos_dreams

Üye
kerneli yüklüyorum cwm ile sonra reboot yapıyorum android.com malesef durdu falan yazıyor nerde yanlı yaptım acaba

photos_dreams

Üye
cm-11-20140708-SNAPSHOT-M8-i9300 bu romu kullanıyorum cwm ile boeffla-kernel-6.0-Samsung-i9300.CWM kerneli yüklüyorum android malesef durdu diyor hocam bişey atlıyorum galiba.

The Shadow

The Shadow

Üye
cm-11-20140708-SNAPSHOT-M8-i9300 bu romu kullanıyorum cwm ile boeffla-kernel-6.0-Samsung-i9300.CWM kerneli yüklüyorum android malesef durdu diyor hocam bişey atlıyorum galiba.
Samsung olan stock based romlar için neden onu yükledin ki :ah Dedim ya omnirom olanı kur diye :) Bunu yükle :)

photos_dreams

Üye
çok teşekkürler hocam yardımlarınız için bu omniromda cm-11-20140708-SNAPSHOT-M8-i9300 kadar stabil mi acaba

Üst Alt