Biyokinezi (göz rengi değiştirme)

Sponsorlu Bağlantılar

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Değerli insan benden geçti yaş otuza yaklaştı ben turkuaz çok severim ama bugun hemen olsa bile yapamam olgun olmak gerek ve evli İnsanız . Ama benim açık kahve sarı yapmaya çalışırım ve kalıcı değil mış. Dna değişmez bence sadece beyin biyolojik renk aktarmasi yapıyor .
Zaten dna nın da değişeceğimi sanmıyorum. Siz gene deneyin ama olmayabilir belki
bi aksilik çıkmazsa kafama taktımmı yaparım . Astral e çıkmayı da denemiştim son anda nefes nefese kaldım daha da yapmadım . İnşallah bi aksilik çıkıp gözüm filan akmaz
Ha yok ya bir şey olmaz siz sadece renge odaklanın da, bende astrali yapamadım zaten, aşırıses ve kulak çınlaması geliyor, tamam ben buna dayanırım da bir de gıdıklanıyorum tam bedenden çıkacakken neden se o yüzden yapamıyorım

• Beğen
Tepkiler: nikenroll.kz

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
bi aksilik çıkmazsa kafama taktımmı yaparım . Astral e çıkmayı da denemiştim son anda nefes nefese kaldım daha da yapmadım . İnşallah bi aksilik çıkıp gözüm filan akmaz
Size tavsiyem Astral ile uğraşma yın. Çünkü Şaman ve Budistler binler ce yıl insanları biyo beyin diyaloğu ile insanları kandırdı . Doğa üstü diye inandırdi halbuki astral beyin gücü insandaki molekül ve salgı maddelerini normalin üstünde etki tepki vermesi daha fazla uyarı göndermesi dir .

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Size tavsiyem Astral ile uğraşma yın. Çünkü Şaman ve Budistler binler ce yıl insanları biyo beyin diyaloğu ile insanları kandırdı . Doğa üstü diye inandırdi halbuki astral beyin gücü insandaki molekül ve salgı maddelerini normalin üstünde etki tepki vermesi daha fazla uyarı göndermesi dir .
Yani astral seyahat yalan mı öyle bir şey yok mu diyorsunuz? O.o

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Yani astral seyahat yalan mı öyle bir şey yok mu diyorsunuz? O.o
Astral var ama ruh bedenden çıkar diye birşey yok çıkarsa azrail çıkarır kolay değil çıkarmak . Ama beyin hayal gücü aşırı yükselme yapar gerçeğe yaklaşır ve bazı hormonlar aşırı salgılar buna da ölüm hormonu diyorlar alakası yok .

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Ruh çıkması ölüm hariç sadece uykuda rüya görürken çıkar astrada çıktığına inanmıyorum zaten :D

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi şöyle, astralde ruhun bedenden çıkamaz diye bir şey yok. Çünkü bir sürü kanıtları var ve bizzat ben yaşadım. Hatta tam çıkacakken bedenimden ayrıldığımı, yukarı doğru yavaş yavaş süzüldüğümü bizzat gördüm hatta kendi suratımı bile gördüm, komik gelmişti güldüm diye geri bedenime gördüm. Bir,kaç tane daha başıma gelmişti ve çok kanıtlayıcı örnekler var.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Ruh çıkması ölüm hariç sadece uykuda rüya görürken çıkar astrada çıktığına inanmıyorum zaten :D
Astral halen bilimsel olarak çözüm bulmayan bir olay . Amerikan bilim adamları astral savaş teknikleri hazırlıyor. Aslında hipnozun üst branşı diyebiliriz ama gelecek yüz yıl astral modern bir şey olacak buna eminim

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Biyo Kinezi ana konu varsa iyi olur çünkü sadece Göz değil astral telepati cinler ışınlanma rüya hipnoz bir sürü soyut olayları konuşuruz

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Biyo Kinezi ana konu varsa iyi olur çünkü sadece Göz değil astral telepati cinler ışınlanma rüya hipnoz bir sürü soyut olayları konuşuruz
Bende düşünüyordum bu konu ile ilgili çok fazla konu var, açtırmak gerek.

Beyler gözümün şimdi ki fotoğrafını atabilirim :D

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
At baham görek :)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bende denemelere başlayacağım konu için teşekkürler :)
Saç ve göz ikisi bir arada deneyeceğim 2 li olur mu? :D

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi

Bi mavi taraf var bir de kırmızı taraf var. Önceden tüm gözüm sadece o maviyle belirttiğim renkteydi. Gözümü sarı yapmaya çalıştıktan sonra o kırmızı ile belittiğim yer artmaya başladı. O renk çünkü sarı gibi. Karamele benziyor ama bazı yerler sarıya daha yakın. İşte normalde ne karamel di ne sarıydı. Gözümü sarı yapmaya çalıştıktan sonra yani 2 3 haftada böyle oldu. yaklaşık 1 2 sene önce uğraştığım için 1 2 denedir böyle. Bazen uğraşıyorum mavi yapmak için aklıma geldikçe. Sarı yapmadan önce ki bi fotoğrafımı aradım ama bulamadım. Sadece örnek göstermek için attım fotoğradı.ve lumia 1520 ile çektim ve kırptım :D

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye

Bi mavi taraf var bir de kırmızı taraf var. Önceden tüm gözüm sadece o maviyle belirttiğim renkteydi. Gözümü sarı yapmaya çalıştıktan sonra o kırmızı ile belittiğim yer artmaya başladı. O renk çünkü sarı gibi. Karamele benziyor ama bazı yerler sarıya daha yakın. İşte normalde ne karamel di ne sarıydı. Gözümü sarı yapmaya çalıştıktan sonra yani 2 3 haftada böyle oldu. yaklaşık 1 2 sene önce uğraştığım için 1 2 denedir böyle. Bazen uğraşıyorum mavi yapmak için aklıma geldikçe. Sarı yapmadan önce ki bi fotoğrafımı aradım ama bulamadım. Sadece örnek göstermek için attım fotoğradı.ve lumia 1520 ile çektim ve kırptım :D
Muazzam bişiy ya bende yapacam ama kaşıkla gözümü çıkarmayı düşününce bi tuhaf oluyorum :D

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Evet bu dallar araştıran bilim dalı sanırım parapsikoliji deniyor
Izilisyon fiziki tarzda ise mentalizm deniyor
Bu konuları iyice araştırıp forumda güzel bir konu açalım hayde hayırlısı

• Beğen
Tepkiler: BelaMonte
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Birde telekinezi var beyin gücü ile nesneleri hareket ettirmek .ama kanıtlanmayan birsey

zombaka

zombaka

Üye
Pek inandırıcı gelmedı ama denemek isteyenede kimse bışey demez

• Beğen
reaurora

reaurora

Üye
güldürmeyin adamı :D

muhsin15

muhsin15