Biyokinezi (göz rengi değiştirme)

Sponsorlu Bağlantılar

ErdemE1

Üye
Bu biyokinezi için meditasyon çakram vs yapmaya gerek varmı? Yeniyimde :D

ErdemE1

Üye
Kesinlikle var, önemli olan onlar zaten
Ben bunları bilmiyorum. Yardım edebilir misin? Gerçekten bu işe merak saldım ve hep kendime gözüm artık mavi diyorum. Özelden veya burdan yardım edersen çok sevinirim :)

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Ben bunları bilmiyorum. Yardım edebilir misin? Gerçekten bu işe merak saldım ve hep kendime gözüm artık mavi diyorum. Özelden veya burdan yardım edersen çok sevinirim :)
Şimdi sen her akşam denediğin taktiklerde zaten bir nevi meditasyon yapmış oluyorsun. Hiç bir şey düşünmemen lazım, konsantire olman lazım. Meditasyon yapmazsan başarılı olamazsın. Meditasyon tekniklerini açıklamaları internette yeterince var zaten oralardan bakabilirsin. Bana sorarsan, akşam yatmadan önce meditasyon yap, ardından biyokineziye gir. Çakra neden önemli dersen bildiğim kadarıyla ek çakraları varya, mesela elimden dirseğime, oradanda boynuma ve boynumdan gözlerime mavi bi ışığın geldiğini ve o ışığın gözünü ele geçirip göz rengini de mavi yaptığını düşün. Buda bi teknik yani diyebileceğim o kadar

ErdemE1

Üye
Şimdi sen her akşam denediğin taktiklerde zaten bir nevi meditasyon yapmış oluyorsun. Hiç bir şey düşünmemen lazım, konsantire olman lazım. Meditasyon yapmazsan başarılı olamazsın. Meditasyon tekniklerini açıklamaları internette yeterince var zaten oralardan bakabilirsin. Bana sorarsan, akşam yatmadan önce meditasyon yap, ardından biyokineziye gir. Çakra neden önemli dersen bildiğim kadarıyla ek çakraları varya, mesela elimden dirseğime, oradanda boynuma ve boynumdan gözlerime mavi bi ışığın geldiğini ve o ışığın gözünü ele geçirip göz rengini de mavi yaptığını düşün. Buda bi teknik yani diyebileceğim o kadar
Tekrardan teşekkür ederim. Hiçbişi bilmediğimden soruyorum sıkıyosam kusura bakma :D Dediğin şeyleri denicem

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Doğrumu bu başkanım :D

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Zamanında Adolf Hitler saf alman ırkını oluşturabilmek için sarı saçlı ve mavi gözü insanların dışındaki kişileri katletti. O dönemin doktorları da biyokinezi yöntemiyle çocukların gözlerini mavi yaptılar ki bu çocuklar ölmesin diye.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve BelaMonte
nikenroll.kz

nikenroll.kz

Üye
Dediğiniz ilk yöntemi yapıyorum ve gözümü açtığımda gözlerimden yaş geliyor bu normalmi?
olur olur :D dene yine

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi
Hocam youtubeta bi videoda gördüm çocuk gözünü narutodaki şaringana çevirdi bende öyle yapabilirmiyim ?Şimdi aklıma geldi gözlerimi google chrome un logodu gibi yapcam :thumbup:

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Dediğiniz ilk yöntemi yapıyorum ve gözümü açtığımda gözlerimden yaş geliyor bu normalmi?
Hocam youtubeta bi videoda gördüm çocuk gözünü narutodaki şaringana çevirdi bende öyle yapabilirmiyim ?Şimdi aklıma geldi gözlerimi google chrome un logodu gibi yapcam :thumbup:
Gözünü çok sıkarsan yaş gelir bende de geliyor. Ama bi sakıncası olmaz. Norutodaki şaringa ne la ilk defa duyuyorum :D ve dene yapabilirsen yaparsın :D

nikenroll.kz

nikenroll.kz

Üye
En az kaç günde etkisini görebiliriz benimki şu an 2.gün

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Bende deniz mavisi istiyorum ama benim açık kahve o yüzden tanıyan insanlar lens takmış der onun için var olan renk ile yakın renk yapmak daha uygun yani benim açık kahve ise sarı iyi gider . Yeşil olan mavi iyi gider yada koyu mavi turkuaz iyi gider sadece kendimiz için istemek ortamda ilginç olur

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
En az kaç günde etkisini görebiliriz benimki şu an 2.gün
Denemeye devam et. İlk haftalardan etkisini görürsün, ama ne kadar iyi yaptığına bağlı. Ben 3 4 günde gördüm. İyi bir şekilde yapıyordum ve önceki rengim ela olduğu için çabuk rengi değişiyordu. Gözün siyah yada kahverengiyse değişmesi daha uzun sürebilir.
Bende deniz mavisi istiyorum ama benim açık kahve o yüzden tanıyan insanlar lens takmış der onun için var olan renk ile yakın renk yapmak daha uygun yani benim açık kahve ise sarı iyi gider . Yeşil olan mavi iyi gider yada koyu mavi turkuaz iyi gider sadece kendimiz için istemek ortamda ilginç olur
Lens deseler ne olacak. Sen gene deniz mavisi yapmaya çalış, zaten bir anda olmuyor yavaş yavaş oluyor. Olmadı bırakırsın yarıda, az bir şey mavi olur. Sonra başka renge çevirirsinBiyokinezi ile saç renginizi de değiştirebilirsiniz, ben denedim ama çok zor

nikenroll.kz

nikenroll.kz

Üye
Denemeye devam et. İlk haftalardan etkisini görürsün, ama ne kadar iyi yaptığına bağlı. Ben 3 4 günde gördüm. İyi bir şekilde yapıyordum ve önceki rengim ela olduğu için çabuk rengi değişiyordu. Gözün siyah yada kahverengiyse değişmesi daha uzun sürebilir.
Telekineziyi az da olsa yapmayı başardım bunu da yaparım inşallah ... Bu aradagözüm kahverengi

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Bizokinezi telekineziden kat kat daha kolay inan bana. Başarırsın gene
Değerli insan benden geçti yaş otuza yaklaştı ben turkuaz çok severim ama bugun hemen olsa bile yapamam olgun olmak gerek ve evli İnsanız . Ama benim açık kahve sarı yapmaya çalışırım ve kalıcı değil mış. Dna değişmez bence sadece beyin biyolojik renk aktarmasi yapıyor .

nikenroll.kz

nikenroll.kz

Üye
Bizokinezi telekineziden kat kat daha kolay inan bana. Başarırsın gene
bi aksilik çıkmazsa kafama taktımmı yaparım . Astral e çıkmayı da denemiştim son anda nefes nefese kaldım daha da yapmadım . İnşallah bi aksilik çıkıp gözüm filan akmaz

Üst Alt