bişeyler oldu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pierson

Üye
    Konu Sahibi
bişeyler oldu
bilgisayara format atmak istedim ama atamasdım çünkü format cd si bozuktu galiba ya da ben beceremedim.zaten kopya bir format cd si idi.ama şimdi bilgisayarı kapatıp açtığımda ekranawindovs xp profesyonelve windovs xp profesyonel kur diye bişey geliyor.ve bir kaç saniye sonra kayboluyor.ben windows xp profesyonele bastığımda açılıyoröbürüne bastığımda ise bişey dosyası bulunamadı deyip tekrar deneyin diyor.bu durumu halletmem için ne yapmalıyım acabateşekkür ederim

--------------- Ekleme ---------------

burası ne kadar yardımsever yaaaagelen mesajları bi okudum bi okudumteşekkür ederim maximcep ailesi

serkan1985

serkan1985

Üye
biostastan dvdrw getirdinmi

fanatikprisoner

fanatikprisoner

Üye
Biostan gerekli ayarları yaptıktan sonra dene sorun çıkacağını sanmam.

xxxooo

xxxooo

Üye
bendede var ama birazdaha açıklasanız biosta napacaz mesela

xkadir61

xkadir61

Üye
bendede var ama birazdaha açıklasanız biosta napacaz mesela
hdd yi disabled
dwd yi enablet yapacan. yani pc harddiskle açılmayacak. cd yi görecek açılırken. ondan sonra windows'u kurarken c diskini biçimlendireceksin. yeni windows'u biçimlendirdikten sonra tekrar c ye kuracaksız. işin bittiğinde. biostan hdd yi enabled yapacaksın.
aslında biosa girmene hiç gerek yok. zaten orjinal bir ürünkurtarma cd si. direkt cd den başlar.

negaTive*

negaTive*

Üye
Kardeş Biosdan Default Ayarlara getir öle dene bi istersen

crazy_gokhan

crazy_gokhan

Üye
sanırım sen 2 tane işletim sistemi kurmaya denemişsin sistemlerden bir tanesi açılıyor diğeri açılmıyorsa öyledir mutlaka onun için biosa gir arkadaşların dedikleri gibi yap cd-rom mu first second yap birinci boot olarak cd-rom u göster daha sonra sana söliyecek zaten ön yükleme yapmak için bir tuşa basın diyerekten ondan sonrası kolay...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt