Birbirimizi Öldürüyoruz! Bir üsttekini öldür!!!

Sponsorlu Bağlantılar

CEREN

CEREN

Üye
ireemmm rüyasında beni görerek ölür:D:D

metintoroo

metintoroo

Üye
iremin ölümüne sebep olan ceren.Bu işten zarar görmeden kurtulacağını sanar.Ama irem öldükten sonra cehennemde fredy le tanışır ve cerenden öcünü almak için.Fredy'i tavlar.Amacı fredy in insanların rüyasına girip onları öldürme özelliğinden faydalanmak ve istediğini elde eder.Fredy'i tavlar sonra cereni acımasız bir şekilde öldürmesi için ikna eder.
O gün cerenin çok uykusu gelir hemen yatmak için yatağına girer ve uyur.Uyur uyumaz 1-2 fredy geldi die sesler duyar ve birden karşısında bir elinde demirden pençe yüzü yanık bir adam görür ve Fredy tarafından duvardan duvara vurularak öldürülür.İrem artık istediğini elde etmiştir :naughty::naughty:

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
metintoroo futbolla pek bir ilgilidir!.. Bu nedenle gidip Galatasay'ın antremanını seyretmeye karar verir!.. Antremanda yeni transfer De Sanctis kendi kalesine gol atınca utancından ortamdan uçarak uzaklaşır!.. metintoroo'ya fırsat çıkmıştır! "Abi beni alın beni alın" diye kanat çırparak kendini göstermeye çalışan metintoroo'ya yeni alınan Skibbe "gel gel" diye el eder!.. Kaleye geçen metintoroo'nun olmuştur dünyalar!.. İlk atakta Hakan Balta tek başına kaleye doğru gelmektedir! metintoroo korkudan kaçmaya başlar! Soyadına benzer bir vuruşla topa vuran Hakan Balta boş kaleye atamaz, büyük başarıdır ki kaçan metintoroo'yu tutturmayı başarmıştır!.. Çok sert bir şekilde kafasına isabet eden top yüzünden cansız yere yığılmıştır metintoroo... :( Ruhu şadolsun...

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Bugün Formunda Değilsin.. :kop:

iremm

iremm

Üye
iremin ölümüne sebep olan ceren.Bu işten zarar görmeden kurtulacağını sanar.Ama irem öldükten sonra cehennemde fredy le tanışır ve cerenden öcünü almak için.Fredy'i tavlar.Amacı fredy in insanların rüyasına girip onları öldürme özelliğinden faydalanmak ve istediğini elde eder.Fredy'i tavlar sonra cereni acımasız bir şekilde öldürmesi için ikna eder.
O gün cerenin çok uykusu gelir hemen yatmak için yatağına girer ve uyur.Uyur uyumaz 1-2 fredy geldi die sesler duyar ve birden karşısında bir elinde demirden pençe yüzü yanık bir adam görür ve Fredy tarafından duvardan duvara vurularak öldürülür.İrem artık istediğini elde etmiştir :naughty::naughty:

:naughty: :ehe:ehe:ehe

msinal :allalla: eceliyle ölsün yaa :ehe

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
çocukları ona bırakıp gittim
fatih evde hiphop yaparken diablosun iş yerinden getirdiği evrakların üzerine vazoyu devirdi....
diablos kırılmayan vazoyu alıp peşine koşarken efeyi uyutmaya çalışan iremin kafasına fırlattı...
ve çocuklar ben görmeyeyim diye iremi bayılıp kaldığı odaya kilitlediler...ve kan kaybından gitti...
ruhu şad olsun....

iremm

iremm

Üye
çocukları ona bırakıp gittim
fatih evde hiphop yaparken diablosun iş yerinden getirdiği evrakların üzerine vazoyu devirdi....
diablos kırılmayan vazoyu alıp peşine koşarken efeyi uyutmaya çalışan iremin kafasına fırlattı...
ve çocuklar ben görmeyeyim diye iremi bayılıp kaldığı odaya kilitlediler...ve kan kaybından gitti...
ruhu şad olsun....

:ehe:ehe:ehe

ben o diablosla fatihin kafasını kırmıyımda :ehe

mservank

mservank

Üye
Möhüm iş için:naughty: hazırladığım düzenekler patlayınca İrem hakkın rahmetine kavuştu ben de hastanelik oldum:ehe

iremm

iremm

Üye
Möhüm iş için:naughty: hazırladığım düzenekler patlayınca İrem hakkın rahmetine kavuştu ben de hastanelik oldum:ehe

:kop:

servan hastanelik olunca nega gelir olay açığa çıkmıştır nega servanı satırla doğrar ve servan acı şekilde ölür :(:agla

Soneday

Soneday

Üye
mservan'kı öldüren nega,neden öldürmüştür.yoksa iremm'den kaynaklanan bir cinnetmidir bu.
nega biraz düşünür iremm servanı kendisi öldürmesi gerekirken kendisi neden öldürmüştür
nega nasılsa hapishaneye gireceği için bir siftah daha atarak;

iremm'i boğaz köprüsünün 2ci kulenie çıkartır ağzına 2 tane tokat (şlap şlap) 1 tekme 2 kafa derken irem bayılmıştr,nega iremi boğaz köprünün kulesine bağlar ve köprüye bir atom bombası göndererek sorunu köken çözer :ehe

Anıl Umut

Emekli Yönetici
abi ne katillik duygusu varmış ya içinizde :D:D:D
üstteki bana çaya gelirken bizim sitenin ordaki anayoldan karşıya geçerken birden ayağı burkuldu ve karşıdan gelen bir iran otobüsü tarafından(burdan epeyi geçer iranlılar) 140 m ileri savruldu ve sonuç olarak öldü:ehe

Soneday

Soneday

Üye
Benim leşim savruluyordur ordan oraya burdan şuraya derken leşim 35caldion'in kafasına iner 35caldion'de geberir :ehe

Anıl Umut

Emekli Yönetici
yokbe inemez 140 m ileride demiştim:ehe

Soneday

Soneday

Üye
Bende savruldu demiştim :ehe

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
msinal :allalla: eceliyle ölsün yaa :ehe

Allah Senden Razı Olsun..
Allah Tuttuğunu Altın Etsin..
Allah Ne Muradın Varsa Versin.. :ehe

Sağolasın İremcim.. Valla Çok İyisin.. Trenin Altında Kalmak da Vardı Di mi Yani :ehe

Siz Ben Yokmuşum Gibi Devam Edin.. :D

Soneday

Soneday

Üye
Geber :ehe

CEREN

CEREN

Üye
tren raylarından karşıya gecmeye çalışırken bırden bı tren bannnggg geldi ezdi soneri:D:D:D:D

Soneday

Soneday

Üye

:(
soner sinalın verdiği ifadelere sinirlenmişti ve sinalı şahan gökbakarın yanına götürdü
şahan gökbakara 1.000.000 $ veren soner şahan gökbakardan sinalı öldürmesini istedi
şahan gökbakar sinalın yüzü tükürerek boğarak öldürdü :ehe