Bir kıza teklif etme konusunda tecrübelerinize ihtiyacım var.

Sponsorlu Bağlantılar

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
hayır yanlış yapmamışsın. özür dileyerek de kendini küçük düşürme. bence özür dileme ortada özür dilenecek bir şey yok. asıl onun özür dilemesi gerek. klasik bir Türk kızı hareketi yapmış sadece (genelleme yapmıyorum) diğer anlattıklarında aynısını yapmış. kibarca reddedebilirler aslında, neden böyle davrandıklarını ben de çözemedim. anlayacağın bunlar tek senin başına gelmiyor o yüzden çok takmana gerek yok. bir çok kızla tanıştım konuştum hepsi durduk yere konuşmayı kesti.

ama belki de "bakalım ne yapacak" diye öyle davranmış da olabilir? hala kopabilecek misin diye denemiştir. böyle olmayadabilir çünkü arkandan "gerizekalı" demiş.. ama peşini bırakmamak lazım tabii. pes etmemek lazım. utanarak söylediğini bildiği halde ukala bir tavırda terslediyse o kızdan vazgeç bence. göründüğü gibi de olmayabilir kızlar çok karışık. ama şansını bi kaç kere deneyebilirsin. güzelce izah edersin durumu. eğer yine olmuyorsa terslerse salla.

ayrıca beni önerdiğin için teşekkür ederim @Symbianist

Buğra

Buğra

Admin
@panorama_ömer16 mesajında yer alan argo ve küfürlü birkaç kelimeyi düzenledim lütfen dikkatli olalım :)

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Zaten iyi olmuş böyle. Cidden diyorum hayatında böyleleri çok karşına çıkıcak VE SENİ KULLANIP ÜZMEKTEN BAŞKA BİR İŞE YARAMAZLAR. Zaten arkandan başka bir erkeğe konuşmuşsa seni sadece peşinde koşturmak istemiştir. Bazı kadınlar erkekleri peşinde koşturmayı, erkeklerin onlarla ilgilenmesini ister sadece. Bu tipler çoğu zaman sevgili olmaya yanaşmazlar. Kendilerini bir "prenses", etrafındakileri "köle" olarak görmeyi isterler.

Symbianist

Symbianist

Üye
hayır yanlış yapmamışsın. özür dileyerek de kendini küçük düşürme. bence özür dileme ortada özür dilenecek bir şey yok. asıl onun özür dilemesi gerek. klasik bir Türk kızı hareketi yapmış sadece (genelleme yapmıyorum) diğer anlattıklarında aynısını yapmış. kibarca reddedebilirler aslında, neden böyle davrandıklarını ben de çözemedim. anlayacağın bunlar tek senin başına gelmiyor o yüzden çok takmana gerek yok. bir çok kızla tanıştım konuştum hepsi durduk yere konuşmayı kesti.

ama belki de "bakalım ne yapacak" diye öyle davranmış da olabilir? hala kopabilecek misin diye denemiştir. böyle olmayadabilir çünkü arkandan "gerizekalı" demiş.. ama peşini bırakmamak lazım tabii. pes etmemek lazım. utanarak söylediğini bildiği halde ukala bir tavırda terslediyse o kızdan vazgeç bence. göründüğü gibi de olmayabilir kızlar çok karışık. ama şansını bi kaç kere deneyebilirsin. güzelce izah edersin durumu. eğer yine olmuyorsa terslerse salla.

ayrıca beni önerdiğin için teşekkür ederim @Symbianist

:rica:. Tecrübeleri aktaralım diye düşündüm.
Aslında ilk defa birine teklif ediyorum ve kimseyle çıkmadım bu güne kadar.Yanlış anlamayın bana yaklaşanlar çok oldu ama hiçbir şekilde nasip olmadı veya ben beceremedim.Övünmek gibi olmasın ama bu güne kadar bana yaklaşan kızların çoğu karaktersizdi. Bundan önce de market işletiyordum bi kız beni görmek için sürekli gelip yara bandı alıyordu.En sonda konuşmak istedim konuşmaya bile yanaşmadı ve gitti abilerine söyledi beni rahatsız ediyor diye, kavga çıkacaktı az daha.Biri daha var şu an çalıştığım dükkanda Suriyeli bana iş atıyordu sürekli ben pek yüz vermiyordum, hiç bir şey hissetmediğim kız bir anda gözüme güzel göründü .Ona da tutulmuştum.Sonra dükkana yeni erkek Suriyeli eleman geldi benimle ilgilenmeyi bırakıp bu sefer ona iş atmaya başladı ve onunla çıktılar, şimdi de çocuk bunu iplemiyor kendi gözünün önünde başka kızlara asılıyor o hala onun peşinden gidiyor.Yani bu kadar karaktersiz birine nasıl aşık olmuşum dedim kendi kendime.Bir yandan da keyifle izliyorum onun düştüğü durumuna.Şimdi ise bu bahsettiğim kızda karaktersiz çıkarsa, aşık olmak da boşunaysa vay halime!Bakıyorum yanımdaki Suriyeli çocuğa normal bir şeymiş gibi kızlara yazıyor instagram hesabını istiyor, ama bir görseniz zerre kadar heyecan yok dürüstlük yok.Yani çoğu kişi böyle.

Eger zaman varsa normal git gel işine devam et. Çok da muhatap olma o zaman ki kendini bir şey sanmasın. Değerini anlarsa zaten tekrar yaklaşır.

• Beğen
Tepkiler: Gulu Gulu ve Nuru TaşDemir
panorama_ömer16

panorama_ömer16

Üye
    Konu Sahibi
@panorama_ömer16 mesajında yer alan argo ve küfürlü birkaç kelimeyi düzenledim lütfen dikkatli olalım :)
Kusura bakmayın bir daha olmaz.
Zaten iyi olmuş böyle. Cidden diyorum hayatında böyleleri çok karşına çıkıcak VE SENİ KULLANIP ÜZMEKTEN BAŞKA BİR İŞE YARAMAZLAR. Zaten arkandan başka bir erkeğe konuşmuşsa seni sadece peşinde koşturmak istemiştir. Bazı kadınlar erkekleri peşinde koşturmayı, erkeklerin onlarla ilgilenmesini ister sadece. Bu tipler çoğu zaman sevgili olmaya yanaşmazlar. Kendilerini bir "prenses", etrafındakileri "köle" olarak görmeyi isterler.
Haklısınız.Ben bu olayı ağabeyime de anlattım.O da senin gibi söyledi."Özür dilenecek birşey yapmamışsın, çıkma teklifi ettin kabul etmedi, bırak o zaman kimsenin derdiyle uğraşma, bunun gibi birçok kızı boşverdim" dedi.Kendisi anlattığına göre bugüne kadar kimseye teklif etmemiş, çıktığı kız bile kendisinden numarasını istemiş nasıl olmuşsa.Ben gözümde büyüttüm onu biraz.

• Beğen
Tepkiler: Buğra

fblorenzo

Üye
Makine karşılığı kahve içmek istemek son derece saçma gerçekten...kız aslında güzel cevap vermiş...yaklaşım tarzin yanlış kibar olman gerekirdi...heyecanına veriyorum insanin hisleri bazen normal davranmasin engelliyor...acele etme sadece normal muhabbet et bana kalırsa ...karşındaki kişiden emin olmadan adım atmamak da fayda var...

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

panorama_ömer16

panorama_ömer16

Üye
    Konu Sahibi
Makine karşılığı kahve içmek istemek son derece saçma gerçekten...kız aslında güzel cevap vermiş...yaklaşım tarzin yanlış kibar olman gerekirdi...heyecanına veriyorum insanin hisleri bazen normal davranmasin engelliyor...acele etme sadece normal muhabbet et bana kalırsa ...karşındaki kişiden emin olmadan adım atmamak da fayda var...

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yalnız teklif ederken önce makineden bahsetmedim.Saçmalama diye cevap vermesi hoşuma gitmedi. Kibarca reddedebilir veya varsa çıktığım var demesi gerekmez mi?

• Beğen
Tepkiler: Symbianist
panorama_ömer16

panorama_ömer16

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar sizi de derdimle meşgul ediyorum ama kusura bakmayın, bu konularda nasıl adım atılacağını pek bilmediğim için size danışıyorum.Bu gün yine gittim yanına malzeme almaya en azından işle alakalı olarak konuştu. Diğer malzemeden vereyim mi diye de ekledi sanki benden özür bekliyormuş gibi bir hali vardı ben gene de özür konusunu açmadım ve birde 10 adet koli bandı istedim, git kızlar versin dedi.Normalde çok meşgul olmadığı zamanlarda kızları meşgul etmeden kendisi verirdi ama bu sefer gider yaptı hala biraz uzak tavır sergiliyor.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Bence fazla yüz göz olmamak gerekir işle alakalı gelip gidilebilir ve eğer biraz düşüncesi varsa konuya girecektir zamanla, o yüzden tamam şu bu diyerek işden öteye gitme konuşma konusunda.

• Beğen
Tepkiler: panorama_ömer16 ve Gofrettin115
panorama_ömer16

panorama_ömer16

Üye
    Konu Sahibi
Bence fazla yüz göz olmamak gerekir işle alakalı gelip gidilebilir ve eğer biraz düşüncesi varsa konuya girecektir zamanla, o yüzden tamam şu bu diyerek işden öteye gitme konuşma konusunda.
Katılıyorum.Kadınların en naifi, en iyisi bile erkekleri peşinden koşturmaktan haz alırlar çünkü yapılarında bu var.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Katılıyorum.Kadınların en naifi, en iyisi bile erkekleri peşinden koşturmaktan haz alırlar çünkü yapılarında bu var.
Katılıyorum deyip kalmamak gerek diye düşünüyorum, yine gittim geldim şöyle baktı tersledi diye dememek gerek bu demek oluyor ki bunu kafaya takıyorsun demektir.

panorama_ömer16

panorama_ömer16

Üye
    Konu Sahibi
Katılıyorum deyip kalmamak gerek diye düşünüyorum, yine gittim geldim şöyle baktı tersledi diye dememek gerek bu demek oluyor ki bunu kafaya takıyorsun demektir.
Haklısın, çok kafaya takıyorum.

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
Bence olmaz bu iş. Zaten çekindiğini belli etmişsin, kızlar utangaç erkeklerden hoşlanmaz. Yeni birini bul kendine.

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115