bir kaç aydır rahatsız olduğum bir konu

• 5 Mayıs 2011
  • 441 Okunma
  • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. bir kaç aydır rahatsız olduğum bir konu son okunan msjlar bölümünde şu başka nickle giriş yaptı bilmem kimden şikayet msj var gibi msjlar acayip rahatsız ediyor abi burası bizim teknoloji ile ilgili yenilikleri ve sorunları veya bir çok konuda bilgi alışverişi yaptığımız bir form portalımı yoksa milleti banlayıp şikayet ettiği kammazlamalar formumu oldu yoksa haberimiz yokken el mi değiştirdi eski yönetici arkadaşlar bir el atarsanız sevinirim

----------Eklendi @ 22:10:29 ---------- Yazıldı @ 21:42:13 ----------

admin ve modların ne kadar siteyle ilgili ve alakadar oldukları belli oldu sanırım

Yazan: akula
  2. Konuyu gördüm, teknik bir mesele. Beni aştığı için yorum yapmadım. Ayrıca, konuyu açalı daha bir saat olmuş; sitede yatıp kalkmıyoruz haliyle.

Burak ve 'Şeref' bunu beğendi.
  3. zaten eski yöneticilere bi sözüm yok hoş yenilere de yok ama foruma ne oldu böyle anlamadım eskiden muhabbetler bile tatlıydı atışmalar bile tatlıydı şimdi yazıları okuyunca sadece şikayet ve ban msjları geliyor kimse kimseye yardım etmiyor vs....beni forumda bilen bilir kolay kolay boş yazı yazmam

4. yineticiler aynı :D
    forumda aynı gayet hoş sana şikayetler gelior heralde bazen oluyor bunlar

5. Forum büyüdükçe, aktif üye sayısı arttıkça şikayetler ve banlanmalarda artıyor haliyle. Eskiler zaten şimdiki ortamı beğenmiyor; herkes kendi aktifliği dönemindeki gibi bir ortamı arıyor ama yapacak bir şey yok, yeniler geldikçe değişiyor ortam.

6. o zaman ALLAH yardımcımız olsun ne diyeyim

7. Sorun düzeltildi

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
26/09/2018 - 15:27