Bi el atın ya Se Orange Sürümü :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tzyyyy

Tzyyyy

Üye
    Konu Sahibi
Ya Sürümü flash tema olması için güncelliyim dedim Se orange oldu anamenüde cocuklar falan dolaşyor *>*<<*<* yaptıgmdada prgCXC1250321_ORANGE_HN R4EA031 Yazıor nolur bana eski sürüme nasıl dönceğimi anlatabilrmi biri lütfen...:agla
 
Kurenai

Kurenai

Üye
Sürümü flash tema için güncelleyerek hata yapmışsın cid 53 ün kırılmasını beklemekten başka çaren yok :oke:
 
-->SEİDS

-->SEİDS

Üye
çocukları al,ne işleri var onların orda.
-;anne anne die bagırıolar dır şimdi.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt