ne yapmalıyım?

Sponsorlu Bağlantılar

DalvikCache

DalvikCache

Üye
    Konu Sahibi
ne yapmalıyım?
8. Sınıftan beri sevdiğim kıza cesaretimi toplayıp dün şöyle bir mesaj attım

Selam Nur.

Bunları okuduktan sonra istersen bana küs, seni çok yanlış tanımışım, pisliğin tekiymişsin sen de. Yusufa baktığın gibi bak bana. Ama artık bunalıma giriyorum, çok kötü oluyorum. Uzun zamandır sakladım artık söylemek zorunda hissediyorum kendimi, sonucu ne olursa olsun. İstersen FB whatsapp vs ne varsa her yerden engelle beni, istersen de bunları yazmamışım farzet. Şimdi nasıl anlatsam bilmiyorum idare et. 8. Sınıfta sevda sarıyla esra kkaya ikisi beraber yuunuss merveyi seviyoo demişlerdi hatırlarsın belki, sende onlara saçmalamayın demiştin. Aslında doğru söylüyorlardı, hoşlanıyordum senden ve demekki saklayamamışım. Belki sende hissettin ama belli etmedin. İlköğretimden mezun olduktan sonra senden hoşlanmam devam etti fakat, her aklıma geldiğinde kalbimi küt küt attıracak, nefes darlığı çektirecek heyecandan öldürecek kadar değildi. Ama son 1 senedir ne olduysa iyiden iyiye sevmeye başladım seni. Her aklıma geldiğinde az önceki dediklerimi yaşadım. Rüyalarımda bile gördüm seni. Şu an bunları yazarken ellerim titriyor. Aylarca sana mesaj atmak için doğum gününü bekledim. Önceleri doğum gününü f.book ta gizlemiştin fakat ben biliyordum doğum gününü. Sürekli seni takip ediyordum facebook ta. Hergün profiline bakıyordum yeni birşeyler varmı diye. Nasıl olduda arkadaş listemde olmayan birinin doğum gününü hatırlayıp kutladım sanıyorsun. Doğum gününde cesaretimi toplayıp ellerim titreyerek mesaj attığımda hemen ardından gelen görüldü ibaresi resmen nefesimi kitledi. Sohbet ilerledikçe sakinleştim. Sonra konuştuğumuz 6 7 gün boyunca hep telefonun bildirim ışığındaydı gözüm. Her yanmasında heyecan sardı beni. Senden mesaj geldi diye. Sonra sana ses kaydı göndermem. Ben neden böyle birşey yapsaydımki? Düşünsene neden bir kıza ses kaydımı göndereyim? Hem ben o ses kaydını e postan olmadan da numaran olmadan da gönderirdim sana, daha sonra yaptığım gibi. Ama numaranı almak istedim çakallık yapıp whatsapp önerisini sundum sana, affet. Whatsapp listemde hepi topu 15 kişi var hiçbiriylede konuşmuyorum. Ve hepsi erkek. Tek kız sensin. Son görülmelerime bakarsan hep aktif olduğumu görürsün. Ama birileriyle konuştuğum için değil bu aktiflik, hep senin son görülmelerine baktığımdandı. Hep acaba resmini değiştirdimi durumunu değiştirdimi diye hep merak ettim. Ve yine beni affet, ferdiye biraz daha darıl diye twitter hesabındaki takip ettiği kızları gösterdim sana. Sonra bana dedin ya çocuğum olursa adını yunus koymak isterim diye, çok kötü oldum ve çaresizlik içinde olur koy dedim. Sonra yine sordun bana senin evlilik ne zaman diye bende dedim 30 yaşında anca evlenirim. Çünkü evlenmek istemiyorum desem sebebini sorardın, ve bende seni istiyorum diyemezdim. Off pisliğim ben. Senden başka hiçbir kızla konuşmadım. Her zaman her yerde aklımdasın. İşte çalışırken bile seni düşünmekten etrafımda olan bitenin farkına varmıyorum bazen. Ve benim için daha acı olan ferdiyle ayrıldığınıza inanmıyorum. Muhtemelen akrabalarından tepki çektin ve bu yüzden saklıyorsunuz. Bu kanıyada nasıl vardım, şöyle: ben twitter resimlerini attıktan sonra sen ferdiden için ben ona gösteririm dedin ve hemen 2 gün sonra ferdi takipleri bıraktı. Bu tesadüf olamaz. Yani velhasıl ne kadar bahtsız biriyimki sevgilisi olan birini sevdim. Hatta bu gün sırf seni görürüm diye sabah 7.40 da gittim okula oy kullanmaya. Dedim bu şimdi pazar günüde çalışıyor heralde erkenden oy kullanır sonrada işe gider diye düşündüm, bir buçuk saat bekledim oralarda, ama ne bahtsızımki olmadı. Sesini bile bilmiyorum 8. Sınıftaki sesin hala aklımda. Neyse çok uzattım değerli vaktini aldım ama bunları söyleyip vicdanımı rahatlatmam lazımdı. Ve senden bir ricam bu sır olarak kalsın. Kendine iyi bak. Seni seviyorum elimde değil ne yapayım... Bunu sana gönderdikten sonra vereceğin cevaba da hangi yüzle bakarım bilmiyorum. Üzgünüm. Ve bilirsin peygamber efendimizin bir sözü var; seven sevdiğine sevdiğini söylesin diye. Ve bende bunu yaptım. Geçte olsa.

6 saat sonra gelen cevap:

Sana yemin ediyorum beni ortaokulda yada şimdi sevdiğin aklımın ucundan bile geçmedi geçmezdide ve şuan o kadar saşkınımki anlatamam öyle kaldım dakikalarca yunus Merve'yi seviyo diye hatırlamıyorum ki o zaman bile saçma gelmiş ve halâ da inanmıyorum şaka yapıyorsun çünkü biz arkadaşız senle olan arkd yitirmek istemem ferdiye gelince o benim için bitti şuan konuşuyoruz sadece faceden falan eskisi gibi değil onu sevdiğimi sanıyordum ama sevmiyorum ben onu geç de olsa anladım onun davranışları bitirdi ona karşı olan sevgimi bu seni ümitlendirmesin hiç bi şekilde bak ilk defa birini terslemiyorum Mustafa çobanı mesela afedersin ittin g.. Soktum Yusuf desen öyle ... lütfen arkd gözü ile gör göremiceksen bana yazma nolur

Peşinden yazdığım cevap:

Anlayışın için teşekkür ederim. Sen çok iyi birisin. Ne yapalım inşallah çıkarım bu bunalımdan. Ama seni bir kez görüp sesini duymayı çok isterdim. Bizim sokakta bi cemil abi var onunla konuşurken ağzımdan kaçırdım ben birini seviyorum diye . sonra konuştuk biraz işte bana dediki sevdiğini söyle ona çekingenlik yapma dedi. Bende yapamam küser bana dedim. Oda küserse küssün senin bunu yapman lazım dedi. Bende cesaretimi toplayıp yazdım işte.

Dahada konuşmadık. Ama çok seviyorum onu ne yapmam lazım bi tavsiye verin?

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
tamamını okumadım ama sn sevdiğini söylediğin halde reddettiyse boşver

DalvikCache

DalvikCache

Üye
    Konu Sahibi
Ama çok seviyorum nasıl unutabilirimYokmudur kendimi sevdirmenin bir yolu

DalvikCache

DalvikCache

Üye
    Konu Sahibi
Dediğim gibi 8. Sınıftan beri seviyorum yeni birşey değil 5 yıl geçmiş unutamamışım.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Ama çok seviyorum nasıl unutabilirimYokmudur kendimi sevdirmenin bir yolu
malesef kız istemiyosa istemiyordur yine de sn fazla üzülme belki o da seviyodur ama kendisi fark etmemiştir normal arkadaş gibi konuşmaya devam et ve fazla zorlama

Serhan

Serhan

Üye
Kıza bana verirmisin de....
Tabikide gönlünü.

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Diğer kızlara odaklan. Unutman çok zor. Zamana bırakma, geçmiyor.

DalvikCache

DalvikCache

Üye
    Konu Sahibi
Bu güne kadar hiç sevgilim olmadı sadece onu sevdim başkasınıda sevebileceğimi hiç sanmıyorum.

Joker.

Joker.

Üye
Hepsini okudum sabah sabah :D vay be dedim ne aşıklar varmış.Bu arada eğer bir süre sonra kız sana dönmeye çalışırsa filan kanma red et sana çok kötü geliyor ama eğer Yanlız kalırsa senin saf aşkına sığınmaya çalışıcak.Kabul etme.

maxirabit

maxirabit

Üye
Kız milim bile hoşlanmıyor senden,aslında attığın adım yüzünden de ters tepmesi doğal,tepkin yanlış olmuş

DalvikCache

DalvikCache

Üye
    Konu Sahibi
Ne yapsaydımki

Üst Alt