Bi bakın yardım edin kurbanınız oluyum :(

• 7 Mart 2013
  • 421 Okunma
  • 8 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. selam arkadaşlar laptop almayı planlıyorum ve hangi işlemci ve ekran kartını seçeceğim hakkında bilgim yok laptopu kullanma amacım internette gezinmek(ödev, siteler vb için) ve bazı oyunları oynamak istiyorum. belli başlı oyunlar
    nfs underground 2
    nfs shift
    nfs hot parsuit
    call of duty m.w. 2
    live for speed
    euro truck simulator
    cs 1.6 online
    pes 2010-2011

gibi oyunları oynayacağım. işte bu oyunları bana güzel oynatacak olan ekran kartı ve işlemci nedir. yani hangi işlemciyi tavsiye edersiniz bana ve hangi ekran kartını tavsiye edersiniz.
    isteğim bu oyunları bana kasmadan rahat oynatacak ve internette gezinmede de sorun yaratmayacak bir laptop önermeniz. bütçe 1000-1100tl.

Yazan: şerbetci
  2. şerbetci bunu beğendi.
  3. 1100 tl ye oyun oynatacak adam gibi pc zor bulunur.
    ASUS K55VJ bak. şuan 1300 TL ye satan yer var. GT635 var oyunları high medium rahatlıkla oynatıyor.

senin dediğin oyunları en yüksek seviyede açar

şerbetci, nike7 ve Mad EagLe bunu beğendi.
  4. evet asus kalite bakımından iyi 1100 deyince bütçe üzerine çıkmadım verdiğim samsungda 620m var bahsedilen oyunları oynatıyor ancak eğer bütçenizi biraz zorlarsanız 635 çok daha iyi bir karttır 620'ye göre ve asus daha iyi tabiki samsungdan tavsiyem araştırın internette free dos olarak belki bulursunuz 1150 tl'ye falan :oke:

şerbetci, nike7 ve L-LumieRe bunu beğendi.
  5. şerbetci ve nike7 bunu beğendi.
  6. şerbetci, nike7 ve L-LumieRe bunu beğendi.
  7. öneriler için çok teşekkürler. mad eagle kardeş önerin için sağol. L-LumieRe kardeşin önerdiği laptop fiyatına göre çok güzel fakat stokta yok dediler. herneyse bana yukarıda bahsettiğim oyunları high da gelan açmasına gerek yok orta ayarlarda oynatsa yeter ve internette sörfde sorun yaşatmasın yeter(takılma felan olmasın) şu nasıl oynatırmı yukardaki oyunları.

LENOVO G580 59-340021 CORE i5-3210M 4GB 500GB 1GB GT610M 15.6" Notebook Teknomarketim.com -Toshiba,Asus,Acer,Dell,Hp,Datron,Sony Vaio Notebook ve Bilgisayar

8. L-LumieRe bunu beğendi.
  9. Cod mw2 de sorun çıkarabilir ama diğerlerini açar. sen yinede Mad Eagle nin önerdiğini al Gt630m ekran kartı son çıkan oyunları bile oynatır. rahat olsun diyosan Z580 ni al.

şerbetci bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/11/2018 - 19:09