Bi bakın yardım edin kurbanınız oluyum :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

şerbetci

Üye
    Konu Sahibi
Bi bakın yardım edin kurbanınız oluyum :(
selam arkadaşlar laptop almayı planlıyorum ve hangi işlemci ve ekran kartını seçeceğim hakkında bilgim yok laptopu kullanma amacım internette gezinmek(ödev, siteler vb için) ve bazı oyunları oynamak istiyorum. belli başlı oyunlar
nfs underground 2
nfs shift
nfs hot parsuit
call of duty m.w. 2
live for speed
euro truck simulator
cs 1.6 online
pes 2010-2011

gibi oyunları oynayacağım. işte bu oyunları bana güzel oynatacak olan ekran kartı ve işlemci nedir. yani hangi işlemciyi tavsiye edersiniz bana ve hangi ekran kartını tavsiye edersiniz.
isteğim bu oyunları bana kasmadan rahat oynatacak ve internette gezinmede de sorun yaratmayacak bir laptop önermeniz. bütçe 1000-1100tl.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye

buna bakabilirsin

• Beğen
Tepkiler: şerbetci
L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
1100 tl ye oyun oynatacak adam gibi pc zor bulunur.
ASUS K55VJ bak. şuan 1300 TL ye satan yer var. GT635 var oyunları high medium rahatlıkla oynatıyor.

senin dediğin oyunları en yüksek seviyede açar

• Beğen
Tepkiler: şerbetci, nike7 ve Mad EagLe
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
1100 tl ye oyun oynatacak adam gibi pc zor bulunur.
ASUS K55VJ bak. şuan 1300 TL ye satan yer var. GT635 var oyunları high medium rahatlıkla oynatıyor.

senin dediğin oyunları en yüksek seviyede açar

evet asus kalite bakımından iyi 1100 deyince bütçe üzerine çıkmadım verdiğim samsungda 620m var bahsedilen oyunları oynatıyor ancak eğer bütçenizi biraz zorlarsanız 635 çok daha iyi bir karttır 620'ye göre ve asus daha iyi tabiki samsungdan tavsiyem araştırın internette free dos olarak belki bulursunuz 1150 tl'ye falan :oke:

• Beğen
Tepkiler: şerbetci, nike7 ve L-LumieRe
L-LumieRe

L-LumieRe

Üye

4gb ram modeli bu
50 tl fazlasına 8gb ram modeli var. aynı sitede :oke:

• Beğen
Tepkiler: şerbetci ve nike7
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye

4gb ram modeli bu
50 tl fazlasına 8gb ram modeli var. aynı sitede :oke:
işlemcide i5 fiyat oldukça uygun pcdepo bu işi güzel yapıyor güvenilirde bir site ayrıca alacaksanız 50 tlye takılmayın 8 gb ramlisini alın 4 her türlü yeter ama 8 daha iyi tabiki ilerisi için :oke:

• Beğen
Tepkiler: şerbetci, nike7 ve L-LumieRe

şerbetci

Üye
    Konu Sahibi
öneriler için çok teşekkürler. mad eagle kardeş önerin için sağol. L-LumieRe kardeşin önerdiği laptop fiyatına göre çok güzel fakat stokta yok dediler. herneyse bana yukarıda bahsettiğim oyunları high da gelan açmasına gerek yok orta ayarlarda oynatsa yeter ve internette sörfde sorun yaşatmasın yeter(takılma felan olmasın) şu nasıl oynatırmı yukardaki oyunları.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye

610 giriş seviyesinde pek iyi değil oynatsana sıkıntı yaratabilir 100 lira daha ver bunu al bari kafan rahat olsun :oke:

• Beğen
Tepkiler: L-LumieRe
Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
öneriler için çok teşekkürler. mad eagle kardeş önerin için sağol. L-LumieRe kardeşin önerdiği laptop fiyatına göre çok güzel fakat stokta yok dediler. herneyse bana yukarıda bahsettiğim oyunları high da gelan açmasına gerek yok orta ayarlarda oynatsa yeter ve internette sörfde sorun yaşatmasın yeter(takılma felan olmasın) şu nasıl oynatırmı yukardaki oyunları.

Cod mw2 de sorun çıkarabilir ama diğerlerini açar. sen yinede Mad Eagle nin önerdiğini al Gt630m ekran kartı son çıkan oyunları bile oynatır. rahat olsun diyosan Z580 ni al.

• Beğen
Tepkiler: şerbetci
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt