beyler sizce bu rem değerleri doğrumu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
SilentOne

SilentOne

Üye
    Konu Sahibi
beyler sizce bu rem değerleri doğrumu
beyler 5800 orji. fw kullanıyom bi ev ekranı ve rehber çuqu açık rem 47.73 mb dio sizce doqrumu

filozofurkan

Üye
neyle ölçtünki ?

İz[Mir]Kan

İz[Mir]Kan

Üye
rehber çubuğu açıksa fena değil

SilentOne

SilentOne

Üye
    Konu Sahibi
rehber çubuqu açık ve remblowla ölçtüm

JayJayyy

Üye
rehber çubuğu açıkken 51.7 handy taskmanda

'#AmeLeMaster

'#AmeLeMaster

Üye
rehber çubuğu açıkken 51.7 handy taskmanda

Benimde açılışta 58 felan oluyor tamamen telefon kendini toplayınca 55.33 civarında bişey oluyor hiçbir uygulama açmadan . Biz bu uygulamalarda screen alacağımız için genelde telefonu yeniden başlatır başlatmaz programları açmaya başlıyoruz. Senin ram değerleri bence eğer yeniden başlattığında aldıysan düşük ama kullandıysan bir süre öyle aldıysan normal. Ben orjinal Fw yi zorlayıp 68 gördüğümü hatırlıyorum.

MaRJiNaL45

MaRJiNaL45

Üye
hangi programla ölçüyorsunuz link verebilirmisiniz

JayJayyy

Üye
ram blowuda denedim.handy taskman daha güçlü.ev ekranını bile kapatabiliyor.ram blowda rehber çubuğu bile kapanmıyor.

mcetin55

mcetin55

Üye
Artık Orji deil ama FW :D c6 mod :D

mangdaşire

mangdaşire

Üye
telefonu açıp kapayınca daha düzelir.bu arada rehber çubugu rami çatır çatır yiyor.

giray38

giray38

Üye
:oke:
Benimde açılışta 58 felan oluyor tamamen telefon kendini toplayınca 55.33 civarında bişey oluyor hiçbir uygulama açmadan . Biz bu uygulamalarda screen alacağımız için genelde telefonu yeniden başlatır başlatmaz programları açmaya başlıyoruz. Senin ram değerleri bence eğer yeniden başlattığında aldıysan düşük ama kullandıysan bir süre öyle aldıysan normal. Ben orjinal Fw yi zorlayıp 68 gördüğümü hatırlıyorum.

İz[Mir]Kan

İz[Mir]Kan

Üye
telefonu açıp kapayınca daha düzelir.bu arada rehber çubugu rami çatır çatır yiyor.

• Orjinal fw de zaten telefonu açar açmaz rehber saat mesajlar falan 3-4 tane program açık oluyor.Yani zaten cacheler açık.Rehber çubuğu da anca bi rehber cachesi kadar yese tahminimce çok sömürcez
  • SilentOne rame çok takılma.Kasmıyosa iyidir.47 de çok düşük bir değer değil.Ben temel de kullanıyorum ev ekranını 65 gördüm.Ama orjinal atalı 3 gün olucak çok program yok.

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
valla ben 74 MB ram a kadar ulaştım normal ekrandayken 61 Mb nin altına inmiyor internete girsem bile en az 57 MB oluyor

ALpWaR24

ALpWaR24

Üye
valla ben 74 MB ram a kadar ulaştım normal ekrandayken 61 Mb nin altına inmiyor internete girsem bile en az 57 MB oluyor

Naptın aga sen hangi fw yüklü nası o kadar ram yapıonuz ben orjinal tema temel ev ekranı boş telefon fw li yazılım bu halde 71 yaptım zorla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt