5800 ofw

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
lazye

lazye

Üye
    Konu Sahibi
5800 ofw
arkadaşlar ben 5800 ofw istiyorum yalnız ev ekranı falan istemiyorum.temel,rehber çubuğu falan bana yeter,bide podcasting,ovi music,mesaj okuyucu falan bunlar olmasın bunu yapabilecek arkadaş var mı amacım en yüksek ram değerine ulaşmak bunları yapmayı biliyorumda ağızdan dolma bilgilerle bi hatayla karşılaşmıyayım diye yapmıyorum.amacım ofw falan birebir benzesin ?bide mod falan olcak yani kamera fix, ui modu,cpu modu. Yardımlarınızı bekliyorum...
Saygılarımla

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
dediklerin hazır cfwlerde var

lazye

lazye

Üye
    Konu Sahibi
aradığım ofw ve benim aradığımda menü meşgul ikonu falan orjinal olcak yinede teşekkürler

HakaN-06

HakaN-06

Üye
Modifiye bölümünde onlarca ofw var dostum araştır bul. Onları beğenmiyorsan nfe ile nfcyi öğren kendi ofwni yap çokta zor değil anlattığın yazılımı yapmak

lazye

lazye

Üye
    Konu Sahibi
@hakan-06 zaten kendim yapmaya başlıcam yarın teşekkürler ;)

HakaN-06

HakaN-06

Üye
@hakan-06 zaten kendim yapmaya başlıcam yarın teşekkürler ;)

Dostum kolay dedim ama o kadar çok ayarı var ki umarım işin altından kalkarsın. İlk önce temiz ofwyi nfc ile aç ve gereksiz tüm bileşenleri ve temaları sil. Sonrada istediğin modları at. (yalnız modlarda çakışma olabilir bu durumda cihaza flash atarsın ama açılmaz)...

Ene524

Ene524

Üye
Astro ofw ve Xperince Final bunları deneyebilirsin ikiside çok güzel.Denenmiştir. :good:

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
ilk olarak core kilidini kırman lazım sonra rofs2de boş alan oluşturarak nfe ile modları atıp flaşlamn lazım her moddan sonra flaşlayp test edersen iyi olur çakışp çakışmadıgnı öğrenebilirsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...