Benim yerimde olsaydınız napardınız ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nazlican

Üye
    Konu Sahibi
Benim yerimde olsaydınız napardınız ?
Dün pazardı ve ben arkadaşlarımla dışarı çıktım. gezerken tanıdığım birini gördüm bu bir erkek yanında bi bayanla ama bu bayan karısı değil şok oldum ama ben. ve aklımda takılı kaldı karısına söylesem mi söylemesem mi ya söylesem boşansalar off bilmiyorum düşünemyrm kafam snki durdu siz olsaydınız napardınız ??

- - - Eklendi - - -

el eleydiler yani sarmaş dolaş arkadaşmış gibi bi durumları yoktu

kezban yenge

kezban yenge

Üye
Söyleme nolur ne olmaz.

• Beğen
Tepkiler: nazlican
CABBAR

CABBAR

Üye
söyleme bi aileyi yıkmış olursun belki de. Bırak onlar zamanı gelince zaten bulurlar çare

nazlican

Üye
    Konu Sahibi
Kdr05

Kdr05

Üye
Zor bir durum. Ben olsam söyleyemezdim herhalde.

• Beğen

nazlican

Üye
    Konu Sahibi
Haklısın fakat aileyi yıkmak istemezsin demi ?

yok yha daha yeni çocukları oldu bide hem söylemeye kalkışsam bile nasıl söyleyecem ki abla senin kocanı gördüm biriyle el ele falan nasıl söylenir ki

CABBAR

CABBAR

Üye

yok yha daha yeni çocukları oldu bide hem söylemeye kalkışsam bile nasıl söyleyecem ki abla senin kocanı gördüm biriyle el ele falan nasıl söylenir ki

Tek çare unutacaksın

• Beğen
___kaptan___

___kaptan___

Üye
Kötü bir durum;

Söylesen bi aile yıkılacak :ünlem:
Söylemesen için içini yiycek :ünlem:

Bence söyleme :bilmm

+O kız adamın akrabası olma olasılığı hiç mi yok acaba bilemedim ki :bilmm :allalla:

nazlican

Üye
    Konu Sahibi
Kötü bir durum;

Söylesen bi aile yıkılacak :ünlem:
Söylemesen için içini yiycek :ünlem:

Bence söyleme :bilmm

+O kız adamın akrabası olma olasılığı hiç mi yok acaba bilemedim ki :bilmm :allalla:

bilmem ki akraba olma durumu var mıdır ki el ele orasını düşünmedim

___kaptan___

___kaptan___

Üye

nazlican

Üye
    Konu Sahibi
hmm :allalla: peki yanında gördüğünüz kızın görünüşü nasıldı hani ne bileyim :bilmm ama yine de unutun gitsin

eli ayağı düzgün tipti.. bakalım ne kadar tutabilecem içimde. anneme söylemeyi düşündümde annem aldatmaya aldatılmaya çokk ama çokk karşı hemen söyler.

Enes

Enes

Üye
Ah şu gönül işleri yok mu :)

Düşüncem şu, iki türlü de vicdan azabı çekeceksin keşke görmeseydin :hmmm

___kaptan___

___kaptan___

Üye

eli ayağı düzgün tipti.. bakalım ne kadar tutabilecem içimde. anneme söylemeyi düşündümde annem aldatmaya aldatılmaya çokk ama çokk karşı hemen söyler.

Aslında bende annenizle paylaşın demek istedim ama bu durumuda düşünerekten vazgeçtim ama içinizi rahatlatmak adına annenizin güvenini alarak annenizle paylaşabilirsiniz :tebessüm:

nazlican

Üye
    Konu Sahibi
Aslında bende annenizle paylaşın demek istedim ama bu durumuda düşünerekten vazgeçtim ama içinizi rahatlatmak adına annenizin güvenini alarak annenizle paylaşabilirsiniz :tebessüm:

yok annem söyler hele bide annem sinirli biri kafası attımı duman eder. keşke resimlerini çekseymişim, şimdi söylesemde elimde bi kanıt olmalıydı

___kaptan___

___kaptan___

Üye

yok annem söyler hele bide annem sinirli biri kafası attımı duman eder. keşke resimlerini çekseymişim, şimdi söylesemde elimde bi kanıt olmalıydı

Ovvv o zaman mecbur unutacaksınız başka yolu yok :bilmm :(

• Beğen

nazlican

Üye
    Konu Sahibi
Ah şu gönül işleri yok mu :)

Düşüncem şu, iki türlü de vicdan azabı çekeceksin keşke görmeseydin :hmmm

aynen yha keşke keşke keşke görmeyeydim. bide severek evlenen bi çift düşün aşık insan bunu yapyrsa neyse alalh bildiği gibi yapsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...