benim için en uygunu hangisi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

feeldattrend

Üye
    Konu Sahibi
benim için en uygunu hangisi ?
merhaba Arkadaşlar. Yaklaşık 1000 dk her yöne, 1000 veya 2000 civarı sms 500 mb - 1 gb arası internet olan tarife lazım. En uygun fiyata hangi tarife ya da paket kombinasyonları ile yapabilirim bunu ?

gölgee_65

gölgee_65

Üye
Şu an faturasız hatlarda en uygun tarife Avea 19'luk genç paket diye biliyorum:
ayda 19 tl'ye heryöne 500 dakka, heryöne 1000 sms ve 1 gb internet veriyor..
Bence hem konuşma hem mesaj hem de interneti bir arada isteyenler için bundan iyi yok.

gölgee_65

gölgee_65

Üye
Ya da Avea'nin faturali taraftar tarifesi var adını tam olarak hatırlamıyorum ama içeriği şöyle:
ayda 45 tl'ye (tabi numara taşıma gelenler için bu fiyat geçerli) heryöne 1000 dakka, heryöne 1000 sms ve 1 gb data veriyor.

feeldattrend

Üye
    Konu Sahibi
Ya da Avea'nin faturali taraftar tarifesi var adını tam olarak hatırlamıyorum ama içeriği şöyle:
ayda 45 tl'ye (tabi numara taşıma gelenler için bu fiyat geçerli) heryöne 1000 dakka, heryöne 1000 sms ve 1 gb data veriyor.

bana faturalı lazım :/ + faturasız için verdğinz tarife de numara taşıma için geçerli herhalde sadece ? + acaba hayli hazırda avea faturalı olanlar içinde o fiyata o tarife oluyor mu ?

gölgee_65

gölgee_65

Üye
Avea'da olanlar için 45 tl olan ücret 49 tl diye biliyorum. faturasız paket ise numara taşıma ile gelenlere heryöne 5yüz dakka verirken kendi abonelerine Avea içi bin dakka vermekte.

feeldattrend

Üye
    Konu Sahibi
çok teşekkür ederim =)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt