Belle Hard Format Sonrası Mağazayı Yeniden Yüklemek İçin...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tayfuntrnk

tayfuntrnk

Üye
    Konu Sahibi
Belle Hard Format Sonrası Mağazayı Yeniden Yüklemek İçin...
Arkadaşlar, konuyla ilgili çözüm yolları site içinde aradım. Fakat çözüm üretmek yerine neden hard format atarsınız gibi cevaplarla konuların dolduğunu gördüm. Nokianın kalitesi ortada benim telefonum 4 kere kilitlendi açılmayacak duruma 4 kere hard format attım. Sonrasında sorunlar ortaya çıktı bilgisi olan arkadaşlardan yardım istedim. Sonuç olarak betalabs forumda bulduğum bir bilgiyi paylaşmak istiyorum. Hard format sonrası aşağıda yer alan linki telefona yükledikten sonra mağazayı kurabilirsiniz. Konu açıldıysa affola aradım bulamadım paylaşmak istedim.Güle güle kullanın..Link:

• Beğen
Tepkiler: omen632 ve andreoni

The_Eyup

Üye
hard format attıktan sonra sadece bunu yüklemek yetiyormu eski hali için

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
hard son çare önce soft format at fabrika ayarlarindan veri sil ve geri yukle ile ama öncesınde telini hatsız moduna al.telefon siyah ekranda acılması 5 dakika kadar sürüyor.şarjının yarıdan fazlası dolu olsun

----------Eklendi @ 21:03:02 ---------- Yazıldı @ 20:56:52 ----------

hard format attıktan sonra sadece bunu yüklemek yetiyormu eski hali için

tamamen sılınmişse veya yuklenıyor ekrani ilerleme yapmassa o dosyayla açabilirsın

seyfipasa

seyfipasa

Üye
eywallah kardesim kac saattir ugrasıyordum sonunda oldu :)

andreoni

Üye
Arkadaşım yükledim ve sonrasında ovi yi de yükledim. Başarılı.. Teşekkürler

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
eyvallah

mcalisir

Üye
c6-01 belle sonuç olumlu teşekkürler

sasasahamza

Üye
ya abi neden ayrıntılı anlatmıyorsunuz ya ooooffff... Yükledim ovi mağaza filan gelmediki! Biraz bilgisizler üçinde ayrıntıya girin yaw ooooof cevabınızı bekliyorum.. Yükledim ama ovi maçava filan gelmedi!

catdog136

catdog136

Üye
Bunu yükle sonra betalabs tan "store qml" uygulamasını indir ve yükle.

sasasahamza

Üye
Bunu yükle sonra betalabs tan "store qml" uygulamasını indir ve yükle.
nereden indircez store gml yi betablas filan diyonda o nun linkini verebilirmisin ben cwrtcore yi yükledim devamının nasıl yapacagım hakkında pek bişey anlamadım.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
google dan betalabs yada store qml yaz çıkar

sasasahamza

Üye
google dan betalabs yada store qml yaz çıkar

ya buldum indirme linkine tıklıyorum (mediafire) oyle kalıyor yüklenmiyor kardeş valla bende bi büyü filan var dua et nolur ağlıyorum şuan sinirden biran önce ölim kurtulim şu hayattan!

• Beğen
Tepkiler: Polymath
uribaju

uribaju

Üye
işe yaradı gerçektende sağol

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
ya buldum indirme linkine tıklıyorum (mediafire) oyle kalıyor yüklenmiyor kardeş valla bende bi büyü filan var dua et nolur ağlıyorum şuan sinirden biran önce ölim kurtulim şu hayattan!
nokia betalabs ı denedin mi

sasasahamza

Üye
dur buldum şimdi indiricem 27 megabaytlık bişey dime? yükleyince çıkar dime ovi mağaza?

sasasahamza

Üye
tamam sonucu yazarım ama çok (inanılmaz) yavaş indiriyor (illa bi sorun çıkacak) nedense

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
çıkmaz cıkmaz panık yok sabır.

sasasahamza

Üye
halen indiriyor :) yatsı namazını kılım bidaha bakıcam bu arada ((yardımların için saol :)))

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
eyvallah allah kabul etsin:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt