Hard Format Sonrası 2 (Film Gibi)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Krnl386

Krnl386

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar ;

Bugün KVK' dan cihazımı sorgulattım :

Sonuç : Sayın Müşterimiz ; Cihazınızın anakart değişimi yapılacaktır. Üreticiden siparişi verilmiş olup stoklarımıza ulaşması beklenmektedir. İşlemleri tamamlandığında tarafınıza sms veya email yolu ile bilgilendirme yapılacaktır.

Yazılım güncellemesinden ekran'a, ekrandan kasaya, kasadan anakarta nerden nereye arkadaşlar. Şimdi ne yapalım ..?

savas_yal

savas_yal

Üye
kvk sayesinde değilmiydi nokiadan ebediyyen vazgeçmiş olmam artık nokia bedava verse kullanmam

• Beğen
Tepkiler: Krnl386
Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
Arkadaşlar ;

Bugün KVK' dan cihazımı sorgulattım :

Sonuç : Sayın Müşterimiz ; Cihazınızın anakart değişimi yapılacaktır. Üreticiden siparişi verilmiş olup stoklarımıza ulaşması beklenmektedir. İşlemleri tamamlandığında tarafınıza sms veya email yolu ile bilgilendirme yapılacaktır.

Yazılım güncellemesinden ekran'a, ekrandan kasaya, kasadan anakarta nerden nereye arkadaşlar. Şimdi ne yapalım ..?

oyalama taktiği yapıyorlar işte.anakart değişimi değil cihaz değişimi istediğini ısrarla söyle bence.onarıp geri verseniz bile kabul etmeyeceğini yinele.

Dumbledore

Dumbledore

Üye
Daha fazla bekleme bence.Ne gerekiyorsa yap.

Krnl386

Krnl386

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar ;

Cihazın değişim talabinde bulundum ama nafile, yeniside zaten üretilmiyor dediler. Ayın 18'de dediğim gibi ;

Sayın Müşterimiz ; Cihazınızın anakart değişimi yapılacaktır. Üreticiden siparişi verilmiş olup stoklarımıza ulaşması beklenmektedir. İşlemleri tamamlandığında tarafınıza sms veya email yolu ile bilgilendirme yapılacaktır.

Ve bugün tekrar siteye baktığımda ;

Sayın Müşterimiz ; Cihazınızın aksesuar değişimi yapılacaktır. Üreticiden siparişi verilmiş olup stoklarımıza ulaşması beklenmektedir. İşlemleri tamamlandığında tarafınıza sms veya email yolu ile bilgilendirme yapılacaktır.

Bu aksesuar dediği komple kasa oluyor sanırım, zaten kasamda maf olmuştu ..

asigsasi

asigsasi

Üye
ben olsam gerekli yerlere başvurup paramı geri alırım madem aynı cihaz dan üretim yok parayı versinler

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Bencede üsteleyip yeni cihaz almalısın

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
2 yılda cihaz piyasadan kalktı vay be..daha aldığım günü dün gibi hatırlıyorum..ne çabuk değişiyor teknoloji..allah bilir 2 yıl sonra da lumia 920 piyasadan silinir..

bence hiç onarımı bekleme.para iadesi için gerekli makama başvur.belgeleri ver.işlemleri başlat.emin ol o telefon yapılıp gıcır gıcır gelse bile artık hayır gelmez.soğudun bir kere nitekim :)

Krnl386

Krnl386

Üye
    Konu Sahibi
Evet Arkadaşlar ;

Cihazın son durumu son 1 haftadır aksesuar bekleniyordu. Gittim sordum bataryanız yurt dışı sipariş olmuş. Ne zaman geleceği belirsiz, bir ihtimal bir üst model cihazda verilebilir demişti KVK personeli. Dün müşteri destek kısmına mail attım ve cevap :

Sayın Müşterimiz ;

Telefonunuzun durumu ile ilgili tarafımıza ulaşarak sizi bilgilendirme fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederiz.
Telefonunuzun Nokia 701 ile model değişim işlemleri tamamlanmış olup size teslim edebilmek için Adana Bölgemize gönderimi sağlanmıştır.
Teslimat işlemleri tamamlandığında tarafınıza sms veya email yolu ile bilgilendirme yapılacaktır.
Çağrı merkezimize 444 1 585 nolu telefondan ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Bilgilerinize Sunarız

KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Ticaret A.Ş.

İnşallah bir sıkıntı olmaz tekrardan. C6-01 lerin artık anakart değişimi de yapılamıyormuş, ne de batarya.

asigsasi

asigsasi

Üye
şimdi sana 701 geliyor inşallah sa salim bir an önce teslim alırsın

Krnl386

Krnl386

Üye
    Konu Sahibi
Evet hocam inşallah.

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
durumuna sevindim ama servisten batarya değişimi yapamayacak mıyız artık c6-01 için? 2 yılda aksesuarlar iptal oldu vay be..

asigsasi

asigsasi

Üye
sen 2 yıl diyorsun benim kuzen 3 ay oldu 808 i aldı ona bile parça yok derler

Krnl386

Krnl386

Üye
    Konu Sahibi
Tekrar Merhaba Arkadaşlar ;

Öncelikle bilgi yardımlarını esirgemeyen arkadaşlarımıza teşekkür ederim. C6-01 Cihazımın kasası, bataryası nede anakartı geldi. Üretimi yokmuş. Sonuç olarak üst model olarak sıfır 701 verdiler. Gerçekten çok güzel bir telefon.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Çok sevindim büyük geçmiş olsun, yeni cihazını da güle güle kullan inşallah. Formattan uzak tut mümkünse yada servisten. :D

Krnl386

Krnl386

Üye
    Konu Sahibi
Format mı? Servis mi rüyamda görsem ne yaparım ne de giderim :)

asigsasi

asigsasi

Üye
çok sevindim senin adına baya uğraştırdılar saygı değer insanlar :D 701 in hayırlı olsun inşallah daha böyle bi vaka yaşamazsın:oke:

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
hayırlı olsun dostum güle güle kullan..yani bizim de anakart vs problem oldu mu yerine 701 gelecek demektir..bence gayet güzel :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...