Belle flv Video Sorunu Muhtemel Çözümü

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
arkadaşlar youtubedan mp4 formatında video indirdim ama telefonda formatı X-HX-AVC1 olarak gözüküyor nedir ki bu mp4 yazması gerekmiyor mu? videoyu sorunsuz bir şekilde oynatıyor ama..

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
​işimiz service pack'e mi kaldı gene..vay anam vay..

ANIL

ANIL

Admin
tepkimizi bir şekilde koymamız lazım yoksa baya bekleriz gibime geliyor. Böyle bir hatanın olması çok saçma geliyor bana. Nokia çıkardığı güncellemeleri hiç kontrol etmiyor mu acaba? Belkide bilerek 2.güncellemeye sakladı Nokia bunu. Nokia böyle yaparak beklentileri hep yükseltiyor ama sonuç hep aynı gittikçe alçalıyoruz...

covar

covar

Üye
bi güncellelem cıkartı microsoft apps cok sacma güncelleme nokiadan bişey anlamadım ben teleonumun icine etti

Silinen Üye 511859

Silinen Üye 511859

Kapalı Hesap
bende flv videolar oynuyor, bir sıkıntı yok çok şükür.

arkadaşlar youtubedan mp4 formatında video indirdim ama telefonda formatı X-HX-AVC1 olarak gözüküyor nedir ki bu mp4 yazması gerekmiyor mu? videoyu sorunsuz bir şekilde oynatıyor ama..

indirdiğin video .mp4 formatıdır, ancak avc-1 kodlamadır. .mp4 pek çok şekilde kodlanabilir, aynı şekilde diğer formatlarda.

servet27027

Üye
arkadaşlar önceleri n8 ile kendi tarayıcısından faceden video izleyebiliyordum ama anna ve belle güncellemelerinden sonra bi ara faceye girdim ama girmez olaydım videoların üzerine tıklayınca ikinci bi sayfa açılıyor ve indir seçeneği çıkıyor youtube olanlarıda youtube sitesine yönlendirip orada açıyor nette aramadığım bakmadığım yer kalmadı ama tam bilen birisi çıkıp çözüm bulamadı basit siteden tam siteye al diyorlar genelde ama onuda yapıyorum olmadıdokunmatik faceye gir dediler ondada aynı problem normal facede video hiç görünmüyor alttaki mavi linke tıklayınca indir seçeneği çıkıyor dokunmatik facede video görünüyor izlemek için tıklayınca indir seçeneği çıkıyor biri bana yardım etsin yoksa n8 telefonu yok pahasına satacam bu kadar bıktırdı n8 kurtuluşun en son 09,02,2012 sürümünü yükledim denemediğim cfw kalmadı inat ettim orjinalı yükledim yine aynı nokiaya sorunumu email attım daha dönen olmadı NE YAPMAM LAZIM ARKADAŞLAR .......

----------Eklendi @ 14:27:48 ---------- Yazıldı @ 14:19:43 ----------

email attım ama gelen dönen olmadı bekleyelim bakalım ne olacak........

Nokia (destek hatti) ile irtibata gectiginiz icin tesekkur ederiz.

Musteri temsilcilerimiz size en kisa zamanda donus yapacaklardir.

Iyi gunler dileriz.

(Bu otomatik bir mesajdir. Lutfen bu e-postaya cevap yazmayiniz.)

DustoJniK

DustoJniK

Üye
Arkadaşlar birşey keşfettim Önceleri yazete.com dan kurtlar vadisinin fragmanını izlemeye çalışırken flash hatası alıyordum yani videoyu göstermiyordu şimdi coreplayeri telefona kurdum netten aynı şekil kurtlar vadisinin fragmanını tıkladım videoyu görüyor ve açmaya çalışıyor ve açabilir de buda bir iyiye işaret gibi :)

Buradan anladığım kadarıyla telefonda realplayer coreplayer olanlar netten video izleyebiliyorlar.

Önceki sürümlerde telefonda en azından realplayer yüklü olduğu için net üzerinden her türlü uzantılı videolar izlenebiliyordu diye düşünüyorum.
Yanlışsam kusuruma bakmayın...

tarxhn

tarxhn

Üye
bu belleyi yuklediğime bin pişman oldum.hergun ayrı bir sorunla karşılasıyorum

asisimo

asisimo

Üye
ben telefonumu nokıa magazasında belle ye cevirttim fakat FLV dosyaları çok zor açıyor büyük boyuttakileride açmıyor :S

benighted

benighted

Üye
Arkadaşlar birşey keşfettim Önceleri yazete.com dan kurtlar vadisinin fragmanını izlemeye çalışırken flash hatası alıyordum yani videoyu göstermiyordu şimdi coreplayeri telefona kurdum netten aynı şekil kurtlar vadisinin fragmanını tıkladım videoyu görüyor ve açmaya çalışıyor ve açabilir de buda bir iyiye işaret gibi :)

Buradan anladığım kadarıyla telefonda realplayer coreplayer olanlar netten video izleyebiliyorlar.

Önceki sürümlerde telefonda en azından realplayer yüklü olduğu için net üzerinden her türlü uzantılı videolar izlenebiliyordu diye düşünüyorum.
Yanlışsam kusuruma bakmayın...

symbian^3 icin coreplayer varmiydi?

----------Eklendi @ 15:29:12 ---------- Yazıldı @ 15:28:44 ----------

ayrica sevindim sorunun hallolmus

DustoJniK

DustoJniK

Üye
symbian^3 icin coreplayer varmiydi?

----------Eklendi @ 15:29:12 ---------- Yazıldı @ 15:28:44 ----------

ayrica sevindim sorunun hallolmus

Symbian^3 için yok fakat Symbian V5 e ait olanı kurdum kuruldu :)

ahelboy

Üye
arkadaşlar bu sorun noldu ben nokia mail attım geri döndüler cihazınızı nokia shop yada nokia servise verin flaş atım güncelleme yapıcaklardır ve youtube deki flv dosyaları için codec proğramı yüklemeniz gerek ondan sonra youtube deki bütün videoları açarsınız dediler aslı varmı böyle bir olayın yoksa beni uğraştırmak içinmi yapıyolar.

ahelboy

Üye
arkadaşlar bu sorun noldu ben nokia mail attım geri döndüler cihazınızı nokia shop yada nokia servise verin flaş atım güncelleme yapıcaklardır ve youtube deki flv dosyaları için codec proğramı yüklemeniz gerek ondan sonra youtube deki bütün videoları açarsınız dediler aslı varmı böyle bir olayın yoksa beni uğraştırmak içinmi yapıyolar.

bu sorun çözüldü galiba.