Belle flv Video Sorunu Muhtemel Çözümü

Sponsorlu Bağlantılar

DustoJniK

DustoJniK

Üye
o zman sen o sürüme geri dön yapacak bişey yok. yapılamayacak bişey değil sadece nasıl yapıldığını bilmen gerek. madem o destek hattına bilgisiz insanları koyuyolar. bende mesajı ona göre atıp en bilgili kişiyi isterim. ;) mail atmak zor olmasa gerek :)

:):):) O apayrı bi konu phoenix sil yükle sil yükle uzun işlemler var eksiden dönerdim hep yani downrange yapardım eriniyorum şimdilik :)

----------Eklendi @ 21:57:35 ---------- Yazıldı @ 21:56:35 ----------

Ben Nokia Beta Labta araştırmaya devam ediyorum. Bulursam konu acacam

Hadi gözlerine kuvvet arkadaşım fakat şu da var ki bu gaypaklar betaya bu konuda da düşecekse kalıplarına tüm maxicep ailesi tükürsün.

_ardaa

_ardaa

Üye
    Konu Sahibi
Destek hattını arayıp boşuna tl kaybedenler için üzgünüm benim suçum değil arayan eleman o kadar emin konuştu ki ben kesin bir yolunu biliyor diye düşündüm, telefonu hoparlöre al dedi eleman bende müsait değildim yanımda da başka telefon yoktu ama meğerse sallamış.

Bu arada anna'da ki video playerı buldum bir yerden sis olarak belki ondandır dedim yükledim yüklerken zaten sende 10 sürümü var 9 ile değiştirmek istiyormusun dedi evet dedim ama o da işe yaramadım.

Birde arada flv videoların da sorun yok diyenler hangi flv videolarını izliyor merak ettim flash atanda da sorun var benim gibi nokia suite ile güncelleme yapanda da var.

hakan_710

hakan_710

Üye
:):):) O apayrı bi konu phoenix sil yükle sil yükle uzun işlemler var eksiden dönerdim hep yani downrange yapardım eriniyorum şimdilik :)
dur ben şunlara bi mail atayım işten anlayan biri arasın beni. yada yazılım hakkında geribildirim yapabilieceğim bi adres falan versinler bana :D:D

DustoJniK

DustoJniK

Üye
dur ben şunlara bi mail atayım işten anlayan biri arasın beni. yada yazılım hakkında geribildirim yapabilieceğim bi adres falan versinler bana :D:D

Nokidan yazılım kodlarını iste ve bi işlem yapıp geri yollayacağım de ve yazılıma kocaman bir ORTA PARMAK resmi ekle ve geri gönder altına da not düş siz bunu hak ettiniz diyerek :)

----------Eklendi @ 22:02:09 ---------- Yazıldı @ 22:00:43 ----------

Destek hattını arayıp boşuna tl kaybedenler için üzgünüm benim suçum değil arayan eleman o kadar emin konuştu ki ben kesin bir yolunu biliyor diye düşündüm, telefonu hoparlöre al dedi eleman bende müsait değildim yanımda da başka telefon yoktu ama meğerse sallamış.

Bu arada anna'da ki video playerı buldum bir yerden sis olarak belki ondandır dedim yükledim yüklerken zaten sende 10 sürümü var 9 ile değiştirmek istiyormusun dedi evet dedim ama o da işe yaramadım.

Birde arada flv videoların da sorun yok diyenler hangi flv videolarını izliyor merak ettim flash atanda da sorun var benim gibi nokia suite ile güncelleme yapanda da var.

Kardeşim senin bir suçun yok sen yardımcı olmaya çalıştın teşekkür ederim herkes ve en önemlisi kendi adıma. fakat ordaki bayan o kadar emin konuştu ki karşısındakini sa-lak sandı galiba (beni :) ) anlattıkları ile sorunun uzaktan yakından bir alakası yoktu ve bende bunu bildirdim.

hakan_710

hakan_710

Üye
arkadaşlar bişey soracaktım bu hata 701,603 ve 700 de de var mı? bilgisi olan paylaşabilir mi?yazılım bizler sonradan portlandı acaba orda mı bi hata oluştu?

DustoJniK

DustoJniK

Üye
arkadaşlar bişey soracaktım bu hata 701,603 ve 700 de de var mı? bilgisi olan paylaşabilir mi?yazılım bizler sonradan portlandı acaba orda mı bi hata oluştu?

Kardeşim ben olacağını sanıyorum neden diye sorarsan. Sende yazılım sürüm tarihine bakarmısın 23/11/2011 değil mi bu neye işaret hepsi aynı anda yüklendi ve piyasaya sürüldü. 23/11/2011 nere 07/02/2012 nerde arada 2 aydan fazla zaman oynuyor. Bu symbian belle nin toplu sorunu diye düşünüyorum [ benimkisi bir fikir ]

hakan_710

hakan_710

Üye
Kardeşim ben olacağını sanıyorum neden diye sorarsan. Sende yazılım sürüm tarihine bakarmısın 23/11/2011 değil mi bu neye işaret hepsi aynı anda yüklendi ve piyasaya sürüldü. 23/11/2011 nere 07/02/2012 nerde arada 2 aydan fazla zaman oynuyor. Bu symbian belle nin toplu sorunu diye düşünüyorum [ benimkisi bir fikir ]
bizde tarih 26.11.2011 neyse şu mesajı atıyorum nokia ya bakalım ne diyecekler.

Merhaba telefon yazılımı hakkında ben ve birçok kişinin bir problemi var. Yeni çıkan 111.30.609 Symbian Belle güncellemesinde flash player kaynaklı sorunlar bulunmakta. Soruna istinaden Nokia destek hattını arayan arkadaşlarıma Nokia mağaza’dan herhangi bir uygulama yüklenmesini, yüklenince düzeleceği söylenmiş. Böyle bir çözüm söz konusu değil ne denerseniz deneyin bu şekilde çözmek imkansız. Youtube haricinde herhangi bir siteden video izlenmesi olası değil dolaysıyla şu durumda mağduriyetimizi anlamanızı istiyorum. Konu hakkında geri dönüş yapılırken konuyla alakalı ve bilgisi olan birinin dönüş yapmasını rica ediyorum. Veyahut yazılım hataları ile ilgili geribildirim yapabileceğim bir adres mevcut ise beni oraya yönlendirmenizi talep ediyorum. Kolay gelsin, saygılar..

:D:D:D

----------Eklendi @ 22:22:09 ---------- Yazıldı @ 22:16:43 ----------

mesajı yolladım yarın ararlar beni bende gereken cevabı veririrm onlara

MrExpert

MrExpert

Üye
...

hakan_710

hakan_710

Üye
arkadaşlar ben ne flash tan anlarım nede güncellemeden bendde belle var dosya yöneticisinden girip dosysyı bulup direl flv yi oynatıyor ama normal videolardan oynatmıyor.. Ama dosya yoneticisi oynatıyo...
haklısın fakat ilk başta bende senn gibi sanıyodum meğerse arkadaşların bahsettiği sorun internetten video izleme sorunuymuş

cukuleaks

Üye
bizde tarih 26.11.2011 neyse şu mesajı atıyorum nokia ya bakalım ne diyecekler.

Merhaba telefon yazılımı hakkında ben ve birçok kişinin bir problemi var. Yeni çıkan 111.30.609 Symbian Belle güncellemesinde flash player kaynaklı sorunlar bulunmakta. Soruna istinaden Nokia destek hattını arayan arkadaşlarıma Nokia mağaza’dan herhangi bir uygulama yüklenmesini, yüklenince düzeleceği söylenmiş. Böyle bir çözüm söz konusu değil ne denerseniz deneyin bu şekilde çözmek imkansız. Youtube haricinde herhangi bir siteden video izlenmesi olası değil dolaysıyla şu durumda mağduriyetimizi anlamanızı istiyorum. Konu hakkında geri dönüş yapılırken konuyla alakalı ve bilgisi olan birinin dönüş yapmasını rica ediyorum. Veyahut yazılım hataları ile ilgili geribildirim yapabileceğim bir adres mevcut ise beni oraya yönlendirmenizi talep ediyorum. Kolay gelsin, saygılar..

:D:D:D

----------Eklendi @ 22:22:09 ---------- Yazıldı @ 22:16:43 ----------

mesajı yolladım yarın ararlar beni bende gereken cevabı veririrm onlara

Sakin ol abi. Bn burdayım (H). Varsa sorun , sana bir msn kadar uzktayım. :naughty: :zuhaha:

fethisagol

fethisagol

Üye
Nokia forumlarıdan aldiğim cevaplara göre Annada olduğu gibi tarayıcıda Qt yazılımı eksik olduğu olabilirmi ?

Mehmet Yrky

Mehmet Yrky

Üye
Mesajla bu işler olsaydı erkek bütün dişileri tavlardı :) Bu internet yüzünden telefon donuyor hatta. 607 sürümünde hiç değilse böyle bir sorun yoktu.

----------Eklendi @ 21:52:32 ---------- Yazıldı @ 21:51:21 ----------

şimdi zorla söylettin bana :) bu tarayıcıyı yapanlar hiç mi bakmıyorlar android ve ios tarayıcılarına ya zoruma gitti şimdi ateş su toprak tahta :)

kardesım.. 607 surumu dedıgın eger sızıntı ise ben onda da sorun yasıyordum ızlerken.. keza youtube da sıkıntı olmuyodu aynı sekılde..

DustoJniK

DustoJniK

Üye

kardesım.. 607 surumu dedıgın eger sızıntı ise ben onda da sorun yasıyordum ızlerken.. keza youtube da sıkıntı olmuyodu aynı sekılde..

Arkadaşım flv video sorununu demiyorum ufak tefek donma olaylarını ve stabil oluşundan bahsediyorum. Bilmem anlatabildim mi? :)

----------Eklendi @ 00:29:45 ---------- Yazıldı @ 00:26:58 ----------

Sakin ol abi. Bn burdayım (H). Varsa sorun , sana bir msn kadar uzktayım. :naughty: :zuhaha:

Hakan kardeşim on numara yazı olmuş tebrik ederim. :)

Hackless bir msn değil bir nefes kadar da uzakta olsan hatta içinde olsan yine bu soruna çözüm bulamazsın :)

BL@DE02

BL@DE02

Üye
beyler emin olmadan söylemeyin flashı düzgün at ne alaka yanlış flash atmış olsalar tel açılmaz bilmeden konuşuyosunuz tamamen flash player ile alakalı bizde 4.0 versiyonu fazla ram istiyor isterseniz deneyin açamadığınız flv video yu teli yeniden başlatın biraz bekleyin sonra açmayı deneyin açılıyor bazen bizzat denedim ramle alakalı birde flv de sorun yok yanlış flaşlamışsın diyen arkadaşlar o açabildikleri flv kalitesiz flvler bende 96mb civarı kliplerimi açamıyorum sadece tel restart atınca açmaya çalışınca bazen açılıyo ama kalitesiz flvleri düşük boyutluları herzaman açıyo sizin denedikleriniz düşük boyutlu yada kaliteli flvler her telefonda aynıdır yok benimki açıyo seninki açmıyoluk bir durum değil ;)

----------Eklendi @ 00:51:12 ---------- Yazıldı @ 00:48:51 ----------

bu arada en az 40 kere flashlamışımdır toplamda flashla alakası yok bu bellede hep vardı annada yoktu böyle bi flv sorunu

DustoJniK

DustoJniK

Üye
Arkadaşım yazete.com a gir kurtlar vadisinin fragramanını telefona indirmeden tarayıcıdan izlemeye çalış izleyemezsin. bende şuan ram 142. yinede aynı... Bu bir nokia sorunudur. Destek hattındaki kadın birşeyler sayıkladı fakat konuyla alakası yok. Yani Flashplayer Web tarayıcıdan açılmıyor açılmazda....

idris-tolar

idris-tolar

Üye
beyler emin olmadan söylemeyin flashı düzgün at ne alaka yanlış flash atmış olsalar tel açılmaz bilmeden konuşuyosunuz tamamen flash player ile alakalı bizde 4.0 versiyonu fazla ram istiyor isterseniz deneyin açamadığınız flv video yu teli yeniden başlatın biraz bekleyin sonra açmayı deneyin açılıyor bazen bizzat denedim ramle alakalı birde flv de sorun yok yanlış flaşlamışsın diyen arkadaşlar o açabildikleri flv kalitesiz flvler bende 96mb civarı kliplerimi açamıyorum sadece tel restart atınca açmaya çalışınca bazen açılıyo ama kalitesiz flvleri düşük boyutluları herzaman açıyo sizin denedikleriniz düşük boyutlu yada kaliteli flvler her telefonda aynıdır yok benimki açıyo seninki açmıyoluk bir durum değil ;)

----------Eklendi @ 00:51:12 ---------- Yazıldı @ 00:48:51 ----------

bu arada en az 40 kere flashlamışımdır toplamda flashla alakası yok bu bellede hep vardı annada yoktu böyle bi flv sorunu

annada kalan boş ram miktarı bellede daha azdı bellede ram miktarı artı...
ramle alakalı olsaydı annada hiç oynatmaması lazımdı..

bence sorun yazılımsal...

pRime.

pRime.

Üye

Senin suçun olamaz zaten kardeşim, suç hiçbir şey bilmeden insanları yanlış yönlendiren Nokia Türkiye çalışanlarıdır. İddia ediyorum forum olarak onlardan kat kat daha bilgiliyiz.

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
aradaşlar her yolu denedim
nokia suite 2 kez belle yükledim hiç hatasız kurdu
oviyi 3 kere tekrar indirip kurdum
nokia suite kaldırıp sıfırdan tekrar belle yükledim hatasız kurdu
başka bilgisayarda tekrar nokia suite kurup belle yükledim hatasız kurdu
hafıza kartsız belle yükledim hatasız kurdu
format attım belle yükledim
annaya döndüm tekrar nokia suite belle yükledim
format attım phonixle belle flashladım 4 kere navifirm den ayrı ayrı belle indirdim belle yükledim hatasız kurdu.
annaya döndüm kartsız phonixle belle flashladım hatasız kurdu

sonuÇ:

kesin: flv sorunu var bazı avi lerde de sorun var wifi de stabil değil kopmalar oluyor

varsa farklı yöntem söyleyin her yolu denedim

_ardaa

_ardaa

Üye
    Konu Sahibi

Senin suçun olamaz zaten kardeşim, suç hiçbir şey bilmeden insanları yanlış yönlendiren Nokia Türkiye çalışanlarıdır. İddia ediyorum forum olarak onlardan kat kat daha bilgiliyiz.

Sağol Serdar bende harbiden birşey biliyor da yönlendirecek sanmıştım hatta bu yaptıracağın şey kesin çözecek mi diye sorduğum da evet kesin çözüm demişti ama sallamış.

aradaşlar her yolu denedim
nokia suite 2 kez belle yükledim hiç hatasız kurdu
oviyi 3 kere tekrar indirip kurdum
nokia suite kaldırıp sıfırdan tekrar belle yükledim hatasız kurdu
başka bilgisayarda tekrar nokia suite kurup belle yükledim hatasız kurdu
hafıza kartsız belle yükledim hatasız kurdu
format attım belle yükledim
annaya döndüm tekrar nokia suite belle yükledim
format attım phonixle belle flashladım 4 kere navifirm den ayrı ayrı belle indirdim belle yükledim hatasız kurdu.
annaya döndüm kartsız phonixle belle flashladım hatasız kurdu

sonuÇ:

kesin: flv sorunu var bazı avi lerde de sorun var wifi de stabil değil kopmalar oluyor

varsa farklı yöntem söyleyin her yolu denedim

Bence sorunu tek çözümü yeni bir güncelleme service pack yoksa bende sorunsuz güncellemiştim üstüne format atmıştım, ve dediğin gibi sorun sadece flv videolarında değil daha önce anna da izlediğim avi videolarının çoğunu açmadı belle

covar

covar

Üye
Sağol Serdar bende harbiden birşey biliyor da yönlendirecek sanmıştım hatta bu yaptıracağın şey kesin çözecek mi diye sorduğum da evet kesin çözüm demişti ama sallamış.

Bence sorunu tek çözümü yeni bir güncelleme service pack yoksa bende sorunsuz güncellemiştim üstüne format atmıştım, ve dediğin gibi sorun sadece flv videolarında değil daha önce anna da izlediğim avi videolarının çoğunu açmadı belle

evet arkadaşlar bendede aynı bazı flv videolarının oynatmıyo telefon video donup kalıyor ölece ama annada herşeyi acıyodu telefon bu belledeye güncelleme inşallah cıkarcaklar beklemketen başka cözüm yok gibi....

----------Eklendi @ 15:33:39 ---------- Yazıldı @ 15:31:59 ----------

ARkadaşlar bu nokia markasını varyaaa:sahan2: SAMSUNG GALAXY S İ9000 gt alacağım benim telefonu verip üste 225 tl vereceği sizce değermi her yönden