Belle flv Video Sorunu Muhtemel Çözümü

Sponsorlu Bağlantılar

_ardaa

_ardaa

Üye
    Konu Sahibi
Belle flv Video Sorunu Muhtemel Çözümü
Arkadaşlar Nokia Destek hattına mail attım video sorunları için, sorum incelenmiş ve bana geri dönüş yapıldı, destek hattında ki kişi çözüm için birkaç şey yapacağımızı söyledi tabi bende n8 telefonumla görüşmeyi yaptığımı yanımda başka telefon olmadığını söyledim o da başka telefondan bizi arayın sorununuzu anlatın falan dedi, yani uzun lafın kısası benim yanımda şuan başka telefon yok yanında 2. bir telefonu olanlar 4443665 numaralı Nokia Destek hattını arayıp flash video sorunu olduğunu söylesinler ve eğer çözerlerse çözümü buraya yazsınlar hep beraber yaralanalım.

Benim yanımda başka telefon yok olsa ben arardım çözümü paylaşırdım, bir de flv video harici diğer kronik sorunları da sorsun mesela mesajlarda smile eklerken kasması gibi.

KO9

KO9

Üye
ben telefonu flasladım sıfırdan yükledim ne flv sorunu var nede kasma flashlamanızı öneririm

• Beğen
Tepkiler: FlaxLy
FlaxLy

FlaxLy

Üye
İlk defa bu sorunla karşılaşıyorum :hmmm Bende flashladım ama hiç karşılaşmadım.:blink:

_ardaa

_ardaa

Üye
    Konu Sahibi
Ben nokia suite ile güncelledim flashlamadım flashlamayıda pek düşünmüyorum benim gibi bu sorunu yaşayan sürüyle insan var.

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
navifirmden c6 belle dosyalarını iindirdim boyutu 318 mb nokia ovi suite zaten aynı dosyaları indiriyor bilgisayardaki konumu C:\ProgramData\Nokia\Nokia Suite\NOSSU2\variants\Products\rm-718 girin göreceksiniz boyutuları aynı (318 mb) naviden indirdiğiniz dosyaları bu dizine atın aynı şekilde ovi suite ile tekrar güncelleyin sonuç aynı olacaktır phonixe gerek yok

Mehmet Yrky

Mehmet Yrky

Üye
arkadaşlar ben nokia ile görüştüm arda kardesimizin dediği gibi.. Bana ürün kodu gereği güncellemenin gelmediğini ve güncellemeyi beklemem gerektiğini söyledi.. Cihazım anakart değişimi sonucu ürün kodu 059B899 ÜRÜN KODUYLA GELDI.. Cihazım in türkiye çıkışlı olduğunu söyledim anna varken video izlerken sıkıntı yaşamadığimi belirttiğim halde güncellemenin nokia suit ile yapılması gerektiğini söyledi. Ben phoenix le güncelledigimi söyledim ve ona sığındı beyfendi:) ayrıca bu konuşmalardan önce de bellenin türkiye için henüz iki gün önce yayımlandığını ve bi süre bi takım sorunların olacağını söyledi.. Daha sonra nokia tarafından güncelleme geleceğini de ilave etti.. Anlayacağınız üzere.:) nokia call center yardım edemedi soruna:) bana gereksiz gereksiz işlemler uygulatti:) yok ayarlar oradan bağlantı ağ hedefleri öncelik vs vs. Fuzuli 10 lira kaybettik görüşmede:)

hakan_710

hakan_710

Üye
sanırım bazı arkadşlar düzgün flash atamadıkları için birçok sorun yaşamakta. çıktığı ilk gün phoenix ile flash attım ve şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım. herşey sorunsuz bikaç ufak sorun dışında.asphalt 6 da atma sorunu vardı belle uyumlusunu indirdim sorun giderildi bir de web tarayıcı biraz sıkıntılı onda da opera kullanıyorum. sorun yaşayanlar yeniden flashlasınlar

uruno

uruno

Üye
sanırım bazı arkadşlar düzgün flash atamadıkları için birçok sorun yaşamakta. çıktığı ilk gün phoenix ile flash attım ve şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım. herşey sorunsuz bikaç ufak sorun dışında.asphalt 6 da atma sorunu vardı belle uyumlusunu indirdim sorun giderildi bir de web tarayıcı biraz sıkıntılı onda da opera kullanıyorum. sorun yaşayanlar yeniden flashlasınlar

radyo ile ilgili sıkıntın varmı mesela kayıtlı kanalları numaralandırmıyor 1,2,3 vs aşağı doğru kaydırınca tarama yapmıyor annadaki gibi sizdede radyo böylemi

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Yeni güncelleme ne zman gelecekmiş söylediler mi ?

Mehmet Yrky

Mehmet Yrky

Üye
walla tarih söylemediler.. Ayrıca flaş yanlış diyen arkadaşım.. Kusura bakma Ama o zaman üstatlar yanlış biliyo:) sabit konulardan bakarak yaptık flaş işlemini.. Ve ilk attığımız flaş değil.. Sızıntı da aynıydı buda..

dekor67

dekor67

Üye
n derseniz dıyın en kral belle cfw belle walla

• Beğen
Tepkiler: iatis
DustoJniK

DustoJniK

Üye
Ben aradım nokia destek hattını bir bayan çıktı karşıma flv sorununu söyledim bi bakayım dedi neye baktı bilmiyorum uygulama yükleyin dedi uygulamanın ismini sordum söylemedi yok neymiş uygulama ismi söyliyemezmiş . Oviden bakın bulun dedi bende s.git dedim öyle birşey yok uygulama ile netteki flv dosyasının ne alakası var çözemedim.. Neyse destek hattı boş onu bildirmek için söyledim....

atakan25

atakan25

Üye
Ben aradım nokia destek hattını bir bayan çıktı karşıma flv sorununu söyledim bi bakayım dedi neye baktı bilmiyorum uygulama yükleyin dedi uygulamanın ismini sordum söylemedi yok neymiş uygulama ismi söyliyemezmiş . Oviden bakın bulun dedi bende s.git dedim öyle birşey yok uygulama ile netteki flv dosyasının ne alakası var çözemedim.. Neyse destek hattı boş onu bildirmek için söyledim....

allah belasını versin o karının lafa bak ya nasıl ayar oldum

• Beğen
Tepkiler: burakdemirlendi
Recep Özmen

Recep Özmen

Üye
Şu an flv sorununu halleden var mı? Tekrar flash atacağım ona göre.

DustoJniK

DustoJniK

Üye
Bence Tekrar flashla olcak gibi değil tamamen yazılım eksikliği var güncelleme gelmesi şart. Şimdi bende flashlıcam bakalım. Bu nokianın yaptığı tam bir üç kağıtçılık. kandırıyorlar galiba yok uygulama yükle düzelir uygulama ile düzelecekse sen neden yazılıma atmadın o uygulamayı gerizekalı nokia :)

bymodifieci

Üye
Cihaz yöneticisinde versiyonlarda flash sürümünde 4.0 yazıyor.İşte flash playerı hatalı.Bunu çözemezlerse yazık derim sadece..............................

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
evet flv hatalı çoğu kişi bundan şikayetçi

----------Eklendi @ 20:32:11 ---------- Yazıldı @ 20:31:38 ----------

flash atan arkadaşlar sonuç nedir?

fethisagol

fethisagol

Üye
bu sorun sadece Türkiye de değil, tüm ülkelerde problem yaşıyor. Nokia acilen update yapılması gerekiyor.

Aklıma bir şey geldi "Annadaki flash playeri belleye kopyalansak olur mu olmaz mi" onu bilemiyorum diye düşündüm

----------Eklendi @ 20:39:46 ---------- Yazıldı @ 20:35:26 ----------

evet flv hatalı çoğu kişi bundan şikayetçi

----------Eklendi @ 20:32:11 ---------- Yazıldı @ 20:31:38 ----------

flash atan arkadaşlar sonuç nedir?

bugun 5 kere naviden indirdim 2 kere nokia suitede indirdim hep aynı fark etmiyor.

hakan_710

hakan_710

Üye
Bence Tekrar flashla olcak gibi değil tamamen yazılım eksikliği var güncelleme gelmesi şart. Şimdi bende flashlıcam bakalım. Bu nokianın yaptığı tam bir üç kağıtçılık. kandırıyorlar galiba yok uygulama yükle düzelir uygulama ile düzelecekse sen neden yazılıma atmadın o uygulamayı gerizekalı nokia :)
tekrar flash atacaksınız bende neden sorun yok???

----------Eklendi @ 20:57:00 ---------- Yazıldı @ 20:55:29 ----------

arkadşlar şu sorunu yaşayanlar nasıl flash attıklarını flashtan sonra neler yaptıklarını yazabilirler mi bi zahmet hatayı nerde yapıyosunuz bulalım bende sorun yok??

idris-tolar

idris-tolar

Üye

başka türlü bir flash mı var bizim bilmediğimiz...

bazı flv leri cihaz oynatıyor acaba siz facebooktan tam site halinde video izleyebiliyormusunuz..

tarayıcı sorunlu demişsiniz sorunlu olmasının tek sebebi flashın bozuk olması yoksa neden opera kullanasınız ...