Belle flv Video Sorunu Muhtemel Çözümü

Sponsorlu Bağlantılar

DustoJniK

DustoJniK

Üye
Tahminlerime göre şurda bi hata olabilir flash atarken flashing complet falan dediği zaman usb yi görmüyor ve 25 den geriye doğru sayıyordu ya hani sonra iptal deyip fişi çekiyorlardı. bu bir hata olabilir bunun çözümü için navifirmden şu dosyayıda indirin ve flashlayın. [ rm675_ENO_v_0.0514_APEONLY.fpsx ] usb portundan phoenix programının teli sonradan görmesinin tek çözümü bu 25 den geriye doğru saymayacak ve hata vermeyecektir buna emin olabilirsiniz demin denedim çünkü. Ama flv uzantılı video izlemeyi denemedim çünkü şu an teli hacklicem en sonunda denerim. Ve buraya yorum yazarım. Hakan arkadaşım sen yazete.com dan kurtlar vadisinin fragmanını izlemeye çalış eğer izleyemiyorsan olmuyor demektir.

----------Eklendi @ 21:19:58 ---------- Yazıldı @ 21:17:34 ----------

tekrar flash atacaksınız bende neden sorun yok???

----------Eklendi @ 20:57:00 ---------- Yazıldı @ 20:55:29 ----------

arkadşlar şu sorunu yaşayanlar nasıl flash attıklarını flashtan sonra neler yaptıklarını yazabilirler mi bi zahmet hatayı nerde yapıyosunuz bulalım bende sorun yok??

Artı olarak kardeşim Hakan ben nokia destek hattını aradım ve bana verdiği cevap oviden uygulama indirip dene olacaktır diye bir cevap ve ismini de vermedi. Peki flash ile oviden uygulama nın ne alakası var flv dosyasını izlememle ilgili anlatabildim mi :)

idris-tolar

idris-tolar

Üye
Tahminlerime göre şurda bi hata olabilir flash atarken flashing complet falan dediği zaman usb yi görmüyor ve 25 den geriye doğru sayıyordu ya hani sonra iptal deyip fişi çekiyorlardı. bu bir hata olabilir bunun çözümü için navifirmden şu dosyayıda indirin ve flashlayın. [ rm675_ENO_v_0.0514_APEONLY.fpsx ] usb portundan phoenix programının teli sonradan görmesinin tek çözümü bu 25 den geriye doğru saymayacak ve hata vermeyecektir buna emin olabilirsiniz demin denedim çünkü. Ama flv uzantılı video izlemeyi denemedim çünkü şu an teli hacklicem en sonunda denerim. Ve buraya yorum yazarım. Hakan arkadaşım sen yazete.com dan kurtlar vadisinin fragmanını izlemeye çalış eğer izleyemiyorsan olmuyor demektir.

Artı olarak kardeşim Hakan ben nokia destek hattını aradım ve bana verdiği cevap oviden uygulama indirip dene olacaktır diye bir cevap ve ismini de vermedi. Peki flash ile oviden uygulama nın ne alakası var flv dosyasını izlememle ilgili anlatabildim mi :)

mantıklı geliyor hocam inşaallah sorun cözülür ..
deneyen arkadaşlar facebooktan tam site halinde video da izleyebilirlerse sorun cözülmüş olur...

hakan_710

hakan_710

Üye

sen nokia destek hattına bakma. şimdi verdğin siteye bakıyorum. youtube da sorun yok flv leri kendim attım yine sorun yok. birzdan haber veririm

DustoJniK

DustoJniK

Üye
ben şimdi deniyorum...

----------Eklendi @ 21:34:42 ---------- Yazıldı @ 21:30:47 ----------

sen nokia destek hattına bakma. şimdi verdğin siteye bakıyorum. youtube da sorun yok flv leri kendim attım yine sorun yok. birzdan haber veririm

Şimdi konuyu biraz daha açmak gerekirse eğer. Youtube gibi sitede öyle bir sorunla karşılaşmazsın zaten orda sıkıntı yok. Örneğin demin verdiğim yazete.com dan kurtlar vadisinin fragmanını izleyemezsin..

Artı facebooktan yani telefonun tarayıcısıyla bağlandığın facebook tan ise videoları göremezsin direk yükleme url si çıkıyor karşına çıkmayıp direk url izleme adresi çıkarsa yine izleyemiyorsun örn: dailymotion.com da.... Anlatmak istediğimiz bu Yoksa youtubede izleyebiliyorsun tamam.

fethisagol

fethisagol

Üye
Yazete.com kurtlar vadisinden fragman video mu izleyebiliyorum fakat indirme tamamladıktan sonra izliyor

DustoJniK

DustoJniK

Üye
Yazete.com kurtlar vadisinden fragman video mu izleyebiliyorum fakat indirme tamamladıktan sonra izliyor

İndirme tamamlandıktan sonra bak dediğime gelindi direk net url adresinden izlemeyi dene izleyemezsin....

hakan_710

hakan_710

Üye
flash playerda bir sorun var yükleme yapmıyo.youtube dan nasıl yapıyo ama onda bi fikrim yok.

DustoJniK

DustoJniK

Üye
Tarayıcıda sorun var nokianın web broweri işte bu kadarlık. Youtube Tamamen Farklı bir sistem ki birde şu var tarayıcıdan yazdığın zaman direk m.youtube.com çıkar direk telefon kodlu youtube yani bundanda kaynaklanabilir. örn: buna benze bir sürü örnek var sitelerde izleyebiliyorsun fakat nokianın flash 4 ü resmen imtihan.....

hakan_710

hakan_710

Üye
youtube gayet stabil ama diğer sitelerden izlenmiyo. youtube mobile olduğu için sanırım sorun yok

idris-tolar

idris-tolar

Üye
annada sadece youtubede flash hatası alırdık şimdi reklamlarda bile bazen flash hatası alıyoruz...
tarayıcı mobil halinden de bir kurtulsa cok güzel olurdu...

fethisagol

fethisagol

Üye
youtube mobilde deneyince flv uzatılıdeğil mp4 uzatılı cıkıyor

DustoJniK

DustoJniK

Üye
Nokia ya zamanında bu ve benzeri bilinçli olarak mesajlarım var fakat eminim ki beni yönlendirmeye çalışan nokia çalışanları bile benim bilgimden aşağılar buradaki hepimizi nokia da çalışsak ve imkanlar bizde olsa no kia no mercedes olur :)

hakan_710

hakan_710

Üye
Tarayıcıda sorun var nokianın web broweri işte bu kadarlık. Youtube Tamamen Farklı bir sistem ki birde şu var tarayıcıdan yazdığın zaman direk m.youtube.com çıkar direk telefon kodlu youtube yani bundanda kaynaklanabilir. örn: buna benze bir sürü örnek var sitelerde izleyebiliyorsun fakat nokianın flash 4 ü resmen imtihan.....
tarayıcı sorunlu evet ilk gün maxicep e girdim telefon dondu ama bunları giderirler. o kadar beklettiler bizi sözde hatasız yazılım verecektiler ama sözden öteye gitmedi işte. yapabileceğimiz tekşey nokia destek hattına mesajlar yağdırmak. ki onlarda bi an evvel fix çıkarsın

DustoJniK

DustoJniK

Üye
youtube mobilde deneyince flv uzatılıdeğil mp4 uzatılı cıkıyor

Aynen öyle çünkü indirdiğiniz dosyalara bakın mp4 tür. Flv bi yana nokia flash zaten hatalı. Adobe flash player gerek googlenin kullandığı bunuda symbiana portlamak nasıl olur biraz araştırmak gerekiyor portlansa bile çalışma ihtimali ne kadardır diye sorarsanız hiç bir bilgim yok Allah zihin açık versin cümlemize :)

idris-tolar

idris-tolar

Üye

flash player bilgilerinde 2011yazıyor, daha iyi olmasını beklerken iyice cıvıttı...

DustoJniK

DustoJniK

Üye
tarayıcı sorunlu evet ilk gün maxicep e girdim telefon dondu ama bunları giderirler. o kadar beklettiler bizi sözde hatasız yazılım verecektiler ama sözden öteye gitmedi işte. yapabileceğimiz tekşey nokia destek hattına mesajlar yağdırmak. ki onlarda bi an evvel fix çıkarsın

Mesajla bu işler olsaydı erkek bütün dişileri tavlardı :) Bu internet yüzünden telefon donuyor hatta. 607 sürümünde hiç değilse böyle bir sorun yoktu.

----------Eklendi @ 21:52:32 ---------- Yazıldı @ 21:51:21 ----------

flash player bilgilerinde 2011yazıyor, daha iyi olmasını beklerken iyice cıvıttı...

şimdi zorla söylettin bana :) bu tarayıcıyı yapanlar hiç mi bakmıyorlar android ve ios tarayıcılarına ya zoruma gitti şimdi ateş su toprak tahta :)

hakan_710

hakan_710

Üye
Mesajla bu işler olsaydı erkek bütün dişileri tavlardı :) Bu internet yüzünden telefon donuyor hatta. 607 sürümünde hiç değilse böyle bir sorun yoktu.
o zman sen o sürüme geri dön yapacak bişey yok. yapılamayacak bişey değil sadece nasıl yapıldığını bilmen gerek. madem o destek hattına bilgisiz insanları koyuyolar. bende mesajı ona göre atıp en bilgili kişiyi isterim. ;) mail atmak zor olmasa gerek :)

fethisagol

fethisagol

Üye
Ben Nokia Beta Labta araştırmaya devam ediyorum. Bulursam konu acacam