Bedava sms gönderebileceğiniz siteler

Sponsorlu Bağlantılar

denisnata

Üye
xxxxxxxxxxx

piyanist866

Üye
Arakdaşlar yazmışsınız site isimleri zahmet etmişsiniz ama gerçekten nasıl girilip gönderileceği hakkında bilgib yazmamışsınız tam detaylı yazıp naasıl gönderebileceğimiz hakkında detaylı birşeyler yazarsanız sevinirim çünkü nu sms çok ihtiyacım var herkese tşkler

aporep

aporep

Üye
paylaşım için teşekkürler bilgilenmiş olduk

memoli_8_7

Üye
nasıl üye olabiliyoruz ben bulamadım :(

karamalaka

Üye
kardeş devamı

dicetel

Üye

Bu başka bir site çok güzel çalışıyor ararken 90532 XXX XX XX diye ara
Üye oluyorsun 50 kontür gönderiyor bayagı bir mesaj yolluyorsun ve anında gidiyor beklemiyor kontür bitince başka mail yaz yeniden üye ol ve beleş 50 kontür daha yalnız istersen numarayı doğru yazmaya blirsin şifreyi hem cebe hemde maile yolluyorlar ben şahsen sadece mail adresini veriyorum numarayı slalıyorum
Paylaşmak güzel şeydir... ;;)
siteye girdim ama nasıl yapacğmı bilemedm yardmcı olurmusunuz

idolbreaker

Üye
kontörüm gider mi, mesajım ulaştı mı, neden göndermedi vs vs gibi sorunları bir yana bırakalım. en iyi çözüm smscity, link aşağıda. uzun zamandır kullanıyorum herhangi bir problem yaşamadım, mesaj da anında gidiyor. zaten belli sayıda kredi veriyor en azından diğerleri gibi sürekli bedave deyip 2-3 mesajdan sonra çökmek yok. kredin bittiği zaman bile hergün bir tane sms hakkın yine var. (Türkiye için 17:00-18:00 saatleri arasında) iletim oranı da yüze yüz. bakayım iletiyor mu diye kendi telefonunuza gereksiz mesaj atıp kredinizi boşa kullanmayın. link aşağıda...
)
saygılar ;)

deadlyloves

Üye
Merhaba ben bu tarz bir site ariyorum bu siteden TR den rusyaya msj atabiliyosun telefona ama ben rusyadan Turkiyedeki herhangi bir numaraya msj atmak istiyorum Turkcell vb gibi Lutfen yardimci olunuz

tatula38

tatula38

Üye
paylaşım için teşekkürler

zef2009

zef2009

Üye
Smstexter

marist

marist

Üye
Hiçbiri ÇaLışmıyor. !