Bedava sms gönderebileceğiniz siteler

Sponsorlu Bağlantılar

serhat1986

Üye
Arkadaşlar hala türkiyeden birine mesaj atabileceğimiz bi site var mı?

AntiTuk

Üye
işte ben bu konuya alah derim daha denemedim ama şimdiden çooookk saol

AntiTuk

Üye
oooofffffff şu database error yedi ömrümüzü walla
kusura bakmaın yine database sayesinde geldi bu 2. mesj

zabit

Üye
privet milaya:oke:

tuana girl

Üye
nasil oluyor ya ben nalmadim
hakancimmm

emre6199

Üye
Arkadaşlar bunla her ülkedeki operatörlere gönderebilrsiniz sadece o ülkenin kodunu girmeniz yeterli olucaktır.Ben şahsen senin türkiyede olduğunu düşünerek o örneği verdim. Ben kendim rusyadayım burada mesaj yollamak için rusyanın kodu007095 sonra telefon ve mesaj gitti diğer ülkeler içinde aynı yöntem türkiyedeki tüm operatörlerin başına 90 getirdikten sonra tüm operatörleri arayabilirsiniz...90535 XXX XX XX 90542 XXX XX XX 90555 XXX XX XX

pAYLAŞMAK GÜZEL ŞEYDİR... ;;)

arkadasım bende rusyaya smss gondermek istiyorum isverdiğin siteye girdim .sms gonderme yerini bulamadım ya bi yardım eder missn . :vur
bana email atar mısn . [email protected]

the game...

al gardaş bu da %100 bedava ve sınırsız

idolbreaker

Üye
evet arkadaşım aynen sorduğun gibi. verdiğim linkten üye olduktan sonra telefonuna güvenlik acısından bir link gelecek onu da girince işlem tamam. zaten belli miktarda kredin oluyor, en azından mesaj ulaştı mı ulaşmadı mı derdi yok. diğerleri gibi istediğin kadar gönderebilirsin deyip seni yarıda koyma yok.

iletim oranı % 100

ama dediğim gibi belli sayıda gönderebiliyorsun.

cankiz2009

Üye
günde 3sms bedava denedim anında yolluyo süperrrrrrrr türkiye içide oluyooo tcel vodafon hepsi hepsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:d:

*ASİ*

*ASİ*

Üye
paylaşım için teşekkür ederim...

idolbreaker

Üye
kontörüm gider mi, mesajım ulaştı mı, neden göndermedi vs vs gibi sorunları bir yana bırakalım. en iyi çözüm smscity, link aşağıda. uzun zamandır kullanıyorum herhangi bir problem yaşamadım, mesaj da anında gidiyor. zaten belli sayıda kredi veriyor en azından diğerleri gibi sürekli bedave deyip 2-3 mesajdan sonra çökmek yok. kredin bittiği zaman bile hergün bir tane sms hakkın yine var. (Türkiye için 17:00-18:00 saatleri arasında) iletim oranı da yüze yüz. bakayım iletiyor mu diye kendi telefonunuza gereksiz mesaj atıp kredinizi boşa kullanmayın. link aşağıda...

saygılar...

akin yakici

akin yakici

Üye
Bedava bir sms yollama sitesi verin ya çalışsın türkçe olsun lütfen

izmirligenc

izmirligenc

Üye
imzamda var turkce ve senin numaranla gider

birde bunu dene

byilmazZ

byilmazZ

Üye
Teşekkürler :oke:

zirveci47

Üye
:megafon:hepsini denedim hiçbiri çalışmıyor

--------------- Ekleme ---------------

tek çalışan bu war heralde denemek isteyenler baksın:bigstar:

idolbreaker

Üye
kontörüm gider mi, mesajım ulaştı mı, neden göndermedi vs vs gibi sorunları bir yana bırakalım. en iyi çözüm smscity, link aşağıda. uzun zamandır kullanıyorum herhangi bir problem yaşamadım, mesaj da anında gidiyor. zaten belli sayıda kredi veriyor en azından diğerleri gibi sürekli bedave deyip 2-3 mesajdan sonra çökmek yok. kredin bittiği zaman bile hergün bir tane sms hakkın yine var. (Türkiye için 17:00-18:00 saatleri arasında) iletim oranı da yüze yüz. bakayım iletiyor mu diye kendi telefonunuza gereksiz mesaj atıp kredinizi boşa kullanmayın. link aşağıda...

qirL1903

qirL1903

Üye
ya yalan bunlar inanmayın :S

Nero9898

Nero9898

Üye
paylaşım için teşekkürler.

Arkdaşlar bazı sitelerde sorun var ya paralı üyelik istiyor yada üyelik kabul etmiyor.Lİseyi yeniden gözden geçirip koyarsanız daha iyi olur..

Arkadaşlar arkaşımın dediği gibi bende skebby i uzun zamandan beri kullanıyorum sizlerede öneririm gerçekten hem çok kolay hemde ekstradan ne üyelik nede başka birşey istiyor.güzenlik açısındanda öok güzel bir site arkadaşlar kullanmanızı tavsiye ederim...

idolbreaker

Üye

saygılar...

skebby denilen site gönderiyor mesajı. ama mesaj çok kısa olmalı ve aynı zamanda çok garip bir numaradan gidiyor mesaj. sonuna da reklamlarını yapıyorlar tabii.

izmirligenc

izmirligenc

Üye
reklamsiz bedava sms istiyorsan satin alcaksin ozaman kullancaksin

Üst Alt