bedava sms atın buyrun millet buda benden

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
__Midas__

__Midas__

Üye
Originally posted by jason@Aug 19 2005, 06:13 PM
Turkcell 3000 bedava sms üyeleri DİKKAT!!Diger şebekelere de(avea, telsim) bedava sms gönderin

Turkcell'in 2005 temmuz ayında yaptıgı bir kampanya söyledir;
100 kontür karsılıgında SADECE Turkcell abonelerine bedava 3000 adet mesaj gönderilecekti.Ancak Turkcell'in büyük bir açıgı bulundu.VATANA MİLLETE HAYIRLI OLSUN!!
Turkcell 3000 msg aboneleri artık avea veya Telsim' e de bedava mesaj gönderebiliyorlar.
BU AÇIKTAN YARARLANMAK İÇİN;

Mesajınızı yazın ve mesajınızı göndereceğiniz numara bölümüne; yazacagınız telsim veya avea numaralarının basına sıfır''0'' rakamını koymayın. ''555... , 544... , 505... gibi''
ve böylece telsim ve avea numaralarına da bedava mesaj gönderin.kesinlikle dogru bir açıktır bu.. deneyin görün ;;)
[post=138427]Quoted post[/post]​
bu olay bitti arkadaşlar 2 turkcell numaramdanda telsime yollayamıyorum artık,
özeti şu yakalandık :'( :'( :'(

valmont2

Üye
Originally posted by __Midas__+Sep 2 2005, 12:23 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(__Midas__ &#064; Sep 2 2005, 12:23 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-jason@Aug 19 2005, 06:13 PM
Turkcell 3000 bedava sms üyeleri DİKKAT&#33;&#33;Diger şebekelere de(avea, telsim) bedava sms gönderin

Turkcell&#39;in 2005 temmuz ayında yaptıgı bir kampanya söyledir;
100 kontür karsılıgında SADECE Turkcell abonelerine bedava 3000 adet mesaj gönderilecekti.Ancak Turkcell&#39;in büyük bir açıgı bulundu.VATANA MİLLETE HAYIRLI OLSUN&#33;&#33;
Turkcell 3000 msg aboneleri artık avea veya Telsim&#39; e de bedava mesaj gönderebiliyorlar.
BU AÇIKTAN YARARLANMAK İÇİN;

Mesajınızı yazın ve mesajınızı göndereceğiniz numara bölümüne; yazacagınız telsim veya avea numaralarının basına sıfır&#39;&#39;0&#39;&#39; rakamını koymayın. &#39;&#39;555... , 544... , 505... gibi&#39;&#39;
ve böylece telsim ve avea numaralarına da bedava mesaj gönderin.kesinlikle dogru bir açıktır bu.. deneyin görün  ;;)
[post=138427]Quoted post[/post]​
bu olay bitti arkadaşlar 2 turkcell numaramdanda telsime yollayamıyorum artık,
özeti şu yakalandık :&#39;( :&#39;( :&#39;(
[post=152160]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
attıgın yanında kar kaldı.. dua ette kontor almasınlar sakın :haha:

__Midas__

__Midas__

Üye
işte o zaman hapı yuttuk demektir

wampir

Üye
ewt bende sabahtan beri ugrasıom ama gıtmıo açık kapandı çok kötü oldu yawww öffffffffff :off:

m.ozan

m.ozan

Üye
kapanmis :P :P

Exalans

Exalans

Üye
sağlık olsun

mustafacimdeli

Üye
sağol kardeş

ugur_1234

Üye
başka kazıklacak kişi yokmu bunu doğru olup olmadığını bana msn de söyle msn adresim [email protected]

fatal19ty

fatal19ty

Üye
güzel be könterden bıkmıştım ya iyi biim kızn telfonu teşlsim yanmıştım ama bunu okuyarak serinledim

gokhanez

Üye
3 Senelik Konuya Mesaj Yazılmış...

Konu Geçerliliğini Yitirmiş... Kilitlenmesi Gerekli...

paradox1026

paradox1026

Üye
kampanya biteli 2 yıl olmuş yha:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt