(((bedava her yöne sınırsız sms)))

Sponsorlu Bağlantılar

SeRKaNCa16

Üye
Tesekkurler sımdı denıyorum :)

eL_HacKeR

Üye
Olmuyor kardeşim

canberkanar

Üye
olmuyor

kikikikikikiki

Üye
benmki neden olmadı yaa yolladm bişe gelemdi??

dunndarr

Üye
yaw gitmiyor delirecem iki saattir bir sms sitesi bulamadım buda yalan

xErKaNx

Üye
9053940534** numarayi yazip gondere basiyorum Message Sending failed uyarisi aliyorum bir fikri olan varmi acaba?

carlos_alper

Üye
saol aga da bn gonderemdm hata dio :P

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Arkadaşlar site çökmüş o yüzden gönderilmiyor.

idolbreaker

Üye
saonunda bu siteyi de çökerttiler malesef. yine en iyi çözüm smscity.kontörüm gider mi, mesajım ulaştı mı, neden göndermedi vs vs gibi sorunları bir yana bırakalım. en iyi çözüm smscity, link aşağıda. uzun zamandır kullanıyorum herhangi bir problem yaşamadım, mesaj da anında gidiyor.

saygılar...

NopruendoMejar

NopruendoMejar

Üye
!!!!!!!

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
saonunda bu siteyi de çökerttiler malesef. yine en iyi çözüm smscity.kontörüm gider mi, mesajım ulaştı mı, neden göndermedi vs vs gibi sorunları bir yana bırakalım. en iyi çözüm smscity, link aşağıda. uzun zamandır kullanıyorum herhangi bir problem yaşamadım, mesaj da anında gidiyor.

saygılar...

Bu site için kredi yüklemen gerekiyor 1.2 tane ücretsiz gonderebiliyorsun parayla gönderdikten sonra operatörden sms paketi alın daha iyi benimde üyeliğim var oraya ama hiç ref kodu koymadım sitelere..

idolbreaker

Üye
yine de diğerlerinden daha iyi. en azından mesajın ulaşma ganantisi var. kimseyi de zorla abone de yapmıyorlar. bence en iyi çözüm

saygılar...

hazalecemgen

Üye
daha meaj gelmedi yahu bu ne biçim iştirrrr:off:

captain_67

captain_67

Üye
abi bn de dndim ama göndermiyo altta ""Message sending failed! "" yazıyor yardımcı olabilirmisin??

alemburda

alemburda

Üye
Site artık Türkiye'ye mesaj göndermiyor.

başpınar27

Üye
ya bu sms programı hata veriyor göndermiyor :(

öshan

Üye
kardeş çelışmıyor ?

orukm

orukm

Üye
saolasınm

idolbreaker

Üye
artık türkiyeye mesaj yollamıyor, sonunda bu siteyi de çökerttiler malesef. yine en iyi çözüm smscity.kontörüm gider mi, mesajım ulaştı mı, neden göndermedi vs vs gibi sorunları bir yana bırakalım. en iyi çözüm smscity, link aşağıda. uzun zamandır kullanıyorum herhangi bir problem yaşamadım, mesaj da anında gidiyor.

saygılar...

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
artık türkiyeye mesaj yollamıyor, sonunda bu siteyi de çökerttiler malesef. yine en iyi çözüm smscity.kontörüm gider mi, mesajım ulaştı mı, neden göndermedi vs vs gibi sorunları bir yana bırakalım. en iyi çözüm smscity, link aşağıda. uzun zamandır kullanıyorum herhangi bir problem yaşamadım, mesaj da anında gidiyor.

saygılar...

iyi güzelde parayla gönderdikten sonra operatöründen sms paketi almak daha mantıklı bence..

Üst Alt