Beats Audio Nedir? İşte Beats kavramı ve Dr. dre

Sponsorlu Bağlantılar

NeoV

Üye
    Konu Sahibi
Xe tabii ki. \m/.

Türe

Türe

Üye
Türe yaşıtımsın. :D Androidsizlik başıma vurdu. Neo V aldım. Babam elimden aldı. X6'nın menüsünü Android gibi yaptım kullanıyorum. :D S2 iyi ya Türe. İdare edersin baya.

inşallah ederim :)

franzliszt

franzliszt

Üye
hakan abi bir bose quietcomfort 15 ile franzlizst dinle birde beats pro ile biri sırf bass basarken diğeri sessizlik içinde süper bir piyano konseri sunuyor ben almanyada denedim media markt da ipod da vardı açtım moonlight sonatayı(ki franz lizst den değil ama olsun ;) ) bose hakkaten çok ayrı tat verdi ama birde grado ları denemek istiyorum millet ses kartı takın dinleyin diyor ipod un filan gücü yetmez diyorlar
ipodda cirrus logic ses işlemcisi varmış 120 db de ses çıkışı var bu piyasanın en iyisi nerdeyse,cydia programları ile manuel ayar çekebileceğin bir işlemci asıl ozaman tadı çıkıyor hasan dene :))

Uruloki

Uruloki

Üye
ya cydia ya güvenmiyorum ki yükleme yaparken bile debian paketleri açıyor filan yusf atıyorum virüs olur diye :D

Neverex

Üye
Konu için teşekkürler. Bende bilmiyordum beats audio nun ne olduğunu. :oke:[h=1][/h]

TasteKiN

TasteKiN

Üye
Htc'nin sensation xe ile verdiği kulaklığı denediniz mi? Acep performansı nasıl? Teşekkürler

lgmert12

Üye
Türe benden bir yaş büyüksün ve durumumuz aynı. Galaxy S2 de hangi beats kulaklığı önerirsiniz. Biriktirip almayı düşünüyorum da.

Uruloki

Uruloki

Üye
@lgmert o kadar para ona verme akg filan vak bence

MAFİA.

MAFİA.

Üye
Telefonun ses çıkışı iyi olmadıktan sonra istersen altın kaplama kulaklık olsun. Samsung seriileri bu yönden böyle,en kısık ses duyduğum telefonlardı. İphone'ın ipod çalarını açıp 5 liralık kulaklık takılsa bile gerçekten büyük bir fark oluyor.

Uruloki

Uruloki

Üye
@Mafia eminmisin gs2 de yamaha ses çipi var çoğu galaxy telefon ve tablette ise wolfson ses çipi var ayrıca ipodd iphone alanlara ilk uyarılardan biri kulaklığınızı değiştirin oluyor ne iş

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Telefonun ses çıkışı iyi olmadıktan sonra istersen altın kaplama kulaklık olsun. Samsung seriileri bu yönden böyle,en kısık ses duyduğum telefonlardı. İphone'ın ipod çalarını açıp 5 liralık kulaklık takılsa bile gerçekten büyük bir fark oluyor.

yamaha mı kötü? !!
5 liralık kulaklıkla çok iyi performans mı? !!

Niizuma.Eiji

Niizuma.Eiji

Üye

Arkadaşımın ipod - iphonesinde dinlediği müzikte (kulaklık iphone'nin kendi kulaklığı) şarkı sözleri duyulmaz anlaşılmazken kuru gürültü gelirken benim kulaklığımı takınca sanki şarkı değişti.Kulaklığın etkisi neredeyse telefon kadar bence.Ayrıca Yamaha'ya kötü kötü diyip 5 liralık kulaklıkla performans alabilmen çok ilginç.

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady
Uruloki

Uruloki

Üye
boşver fuki zaten dr.dre lerin boğuk sesleri var millet bass vurunca kaliteli sanıyor ki audiolipiher lar sadece bass vurduğunu onunda doygun bir sese sahip olmadığını söylüyorlar dediğim gibi gidip bir akg, audio technica filan olmak çok çok daha mantıklı olur

• Beğen
Uruloki

Uruloki

Üye
fuki aslında bu arkadaşları özetleyen bir yazı örneği var bir abimizden alıntı yaparak yapıştırıyorum

"Kulaklık - Japon Pazarında 1 liraya var abi,ses
versin yeter
Mp3 - 128lik hem az yer kaplar hem baya iyi
Mp3 çalar - Çin malı olanları baya ucuz ondan al
Amfi ve Dac - Onlar ne la bi git hacı gereksiz şeyler
Mp4 player - Küçük ekranda video mu izlenir?
Haklılar ama kendilerince"

• Beğen

NeoV

Üye
    Konu Sahibi
sennheiser Mx271 var 27 Tl önerebilirim,teknosa'da.

Uruloki

Uruloki

Üye
adam dr.dre diyor sen sennheiser ın normal kulaklıklarını yazıyorsun

@lgmert reklam olmasın ama head fi diye bir site var orda head gear isimli bir bölüm var oraya bakarsan dolu model var zaten fiyatlarıda var tabi ama dolar bazında yani senin bütçene uygun ve ses kalitesine göre bir şeyler ayarlayabilirsin

franzliszt

franzliszt

Üye
arkadaşlar bu kulaklıkları dinlemeden yorum yapmayalım milleti yanlış yönlendirmeyelim.

lgmert12

Üye
adam dr.dre diyor sen sennheiser ın normal kulaklıklarını yazıyorsun

@lgmert reklam olmasın ama head fi diye bir site var orda head gear isimli bir bölüm var oraya bakarsan dolu model var zaten fiyatlarıda var tabi ama dolar bazında yani senin bütçene uygun ve ses kalitesine göre bir şeyler ayarlayabilirsin
Teşekkürler :D

Üst Alt