bazı telefonlar ve güncel fiyatları (yeni telefon alcaklar içeri)

Sponsorlu Bağlantılar

Suyaka

Suyaka

Üye
ilk fırsatta galaxy de denicem :) ama fikrimin değişceğini sanmıyorum telefonumu değiştirceğim zaman Nokia yine tercih edceğim ilk marka olur..

Abi şöyle söyleyim, abimde Galaxy S var bu yüzden sürekli test etme şansı buluyorum. Evet yapabildiği bi çok şeyi ben C7'mde yapabiliyorum. Ama al bi kullan hangisinde yapmak istersin sorusu sana bi sorulsun. : ) Sonuçta eğer akıllı telefon kavramından söz ediyorsak, performans ve çabukluk en önemli kavramların başında gelmeli. Uygulama ağına hiç değinmiyorum farkındaysan. : )

* KaF KeF *

* KaF KeF *

Üye
evet nokianın uygulama konusundaki zayıflıgını biliyorum..Belle güncellemesi ilede telefonun stabil bi hal aldıgını duydum :)

Suyaka

Suyaka

Üye
evet nokianın uygulama konusundaki zayıflıgını biliyorum..Belle güncellemesi ilede telefonun stabil bi hal aldıgını duydum :)

Evet, muhakkak bi' iyileşme söz konusu. Bu yüzden ben şahsen akşam 9'da belle flashlamış olacağım. O zaman tekrar buraya yorum yapacağım ;)

* KaF KeF *

* KaF KeF *

Üye
Evet, muhakkak bi' iyileşme söz konusu. Bu yüzden ben şahsen akşam 9'da belle flashlamış olacağım. O zaman tekrar buraya yorum yapacağım ;)
şimdiden hayırlı olsun..bilmediğim için flash konusuna girmek istemiyorum..:) telefonun yurtdışı cıkıslı oldugu için belle güncellemesi bana orjinal haliyle biraz daha erken gelcek :)

polluxea♪

polluxea♪

Üye
    Konu Sahibi
dostum electroworlde gidip bakabilirsin :D ayrıca da N8'in altın olmasına gerek yok cıktıgında da C7'den pahalıydı simdide pahalı sascak bsey yok yani bunda ;)

Suyaka

Suyaka

Üye
şimdiden hayırlı olsun..bilmediğim için flash konusuna girmek istemiyorum..:) telefonun yurtdışı cıkıslı oldugu için belle güncellemesi bana orjinal haliyle biraz daha erken gelcek :)

Sağolasın, ne kadar iyileşirse iyileşsin. Sonuçta farkındaysan Nokia bile symbianın yetersizliğini kabullenip 2016'dan sonra desteklenmeyeceğini duyurdu ; )

* KaF KeF *

* KaF KeF *

Üye
2016 ya kadar coktan wp7 ye geçmiş olurm :)

polluxea♪

polluxea♪

Üye
    Konu Sahibi
valla benm N8'den sonra alcagım 1 telefon var oda htc sensation XL mükemmel ötesi ya cihaz...

Suyaka

Suyaka

Üye
polluxea♪;4056311' Alıntı:
dostum electroworlde gidip bakabilirsin :D ayrıca da N8'in altın olmasına gerek yok cıktıgında da C7'den pahalıydı simdide pahalı sascak bsey yok yani bunda ;)

Söz konusu C7'den pahalı olması değil abi, Samsung Galaxy S'ten pahalı olması. Küfür gibi, ayrıca komik de : )

polluxea♪

polluxea♪

Üye
    Konu Sahibi
o da dogru da işte fiyat ortada yapcak bsey yok...dedigimiz gibi daha cok satılan cihaz daha pahalı olmustur her zaman..demek ki N8 türkiyede galaxy s'e göre braz daha fazla satılmıs ki fiyatlar bu şekilde :)

• Beğen
Tepkiler: Suyaka
Suyaka

Suyaka

Üye
Aynen öyle, bu yüzden tüketici olarak biraz daha bilinçli olmakta fayda var.

• Beğen
Tepkiler: TheMadness
polluxea♪

polluxea♪

Üye
    Konu Sahibi
zaten bu son nokia telefonumdu...htc'le devam etcem insallah :naughty:

• Beğen
Tepkiler: TheMadness ve Suyaka
TheMadness

TheMadness

Üye
polluxea♪;4056335' Alıntı:
valla benm N8'den sonra alcagım 1 telefon var oda htc sensation XL mükemmel ötesi ya cihaz...

Seneye değiştirmeyi düşünüyorum ben de. Galaxy Note ;)

----------Eklendi @ 17:55:30 ---------- Yazıldı @ 17:52:58 ----------

Galaxy Note'a da bakmanı öneririm polluxea burda karşılaştırması var.

• Beğen
Tepkiler: polluxea♪ ve Suyaka
Suyaka

Suyaka

Üye

Seneye değiştirmeyi düşünüyorum ben de. Galaxy Note ;)

----------Eklendi @ 17:55:30 ---------- Yazıldı @ 17:52:58 ----------

Galaxy Note'a da bakmanı öneririm polluxea burda karşılaştırması var.

Bildiğim en sağlam telefon(dan da ötesi) Galaxy Note. Evet, ben olsam sloganı şu olurdu: Sen onunla ne yapamayacağını düşünsen iyi olur, çünkü biz birşeyleri yapamayana kadar bulamayacaksın. ;)

polluxea♪

polluxea♪

Üye
    Konu Sahibi
sagolasın Madness bakyım bi :)

----------Eklendi @ 18:11:34 ---------- Yazıldı @ 18:07:30 ----------

valla galaxy note'da güzelmiş simdi :D ama ekran cook büyük degilmi yav...:hmmm 5.3 inc ekran valla cebime sıgmaz benm yani..ama güzel cihazmıs cidden..alırken göz önünde bulundurcam galaxy note'u da :naughty:

TheMadness

TheMadness

Üye
polluxea♪;4056652' Alıntı:
sagolasın Madness bakyım bi :)

----------Eklendi @ 18:11:34 ---------- Yazıldı @ 18:07:30 ----------

valla galaxy note'da güzelmiş simdi :D ama ekran cook büyük degilmi yav...:hmmm 5.3 inc ekran valla cebime sıgmaz benm yani..ama güzel cihazmıs cidden..alırken göz önünde bulundurcam galaxy note'u da :naughty:

Ben de öyle dedim. Bi yerde görmüştüm valla sığıyo cebe. Tabletle telefon arası bişey Super Amoled HD ilk HD amoled. 1.5 Ghz Çift çekirdek.

----------Eklendi @ 18:18:03 ---------- Yazıldı @ 18:16:43 ----------

Bildiğim en sağlam telefon(dan da ötesi) Galaxy Note. Evet, ben olsam sloganı şu olurdu: Sen onunla ne yapamayacağını düşünsen iyi olur, çünkü biz birşeyleri yapamayana kadar bulamayacaksın. ;)

Sen onla ne yapacağını düşünme çünkü her şeyi yapabilirsin ;)

----------Eklendi @ 18:19:14 ---------- Yazıldı @ 18:18:03 ----------

Sensation XL : 480x800 Galaxy Note : 800x1280 çözünürlükler.

----------Eklendi @ 18:20:30 ---------- Yazıldı @ 18:19:14 ----------

Sensation XL : Qualcomm MSM8255 1500MHz Galaxy Note : ARM Cortex A9 Dual-core 1400MHz Galaxy Note'a overclock yapsan 2000 mhz çıkar herhalde

----------Eklendi @ 18:21:53 ---------- Yazıldı @ 18:20:30 ----------

[video=youtube;BBefEWbVKF4]http://www.youtube.com/watch?v=BBefEWbVKF4[/video]

----------Eklendi @ 18:23:18 ---------- Yazıldı @ 18:21:53 ----------

Bu da büyüklüğü (O kadar da büyük değil cebe sığmayacak kadar)

[video=youtube;X5Uv36M8ouE]http://www.youtube.com/watch?v=X5Uv36M8ouE[/video]

• Beğen
Tepkiler: Suyaka ve polluxea♪
polluxea♪

polluxea♪

Üye
    Konu Sahibi
ya valla süper telefonmus ama cidden.....2.300 lira fiyatı var braz baktımda..pahalı braz ya..1-2 aya düşer bence cünkü cogu kişi almaz bu fiyata öyle düşünyorum..o degilde bi Iphone'a bak bi galaxy note'a bak yani Iphone 300 lira daha pahalı galaxy note'dan ama bu telefon yanında bi hiç kalıyo cidden apple sacmalıyo yani..bu telefon varken Iphone 4S alan adama zaten dycek sözüm yok benm

----------Eklendi @ 18:28:09 ---------- Yazıldı @ 18:26:03 ----------

valla benm cogu pantolonuma sıgmaz eminim.. :D ama bi tane benm olsa yani basımın üstünde tasırım cidden :naughty:

----------Eklendi @ 18:44:53 ---------- Yazıldı @ 18:28:09 ----------

[video=youtube;G3X6fxvoBXk]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=G3X6fxvoBXk[/video] arkadaslar detaylı inceleme videosu

Suyaka

Suyaka

Üye
Evet, ona bebeğim diyebilirsiniz. 5.3'lük Bebek ;d

polluxea♪

polluxea♪

Üye
    Konu Sahibi
bebek ki ne bebek :naughty:

HakaN-06

HakaN-06

Üye