bazı telefonlar ve güncel fiyatları (yeni telefon alcaklar içeri)

Sponsorlu Bağlantılar

TheMadness

TheMadness

Üye
E7 nokianin resmi sitesinde n8 den pahaliyken burda nasil ucuz oluyor ;) ben shahsen agustos ayinda trabzonda bi yerde gormusdum 1900 liraya. Zaten 1 yerde gormustum. Kendi telefonum oldugu icin cok sordum ama yoktu hic bi yerde

----------Eklendi @ 02:29:10 ---------- Yazıldı @ 02:25:44 ----------

sana e7 ile n8 arasinda 20 ye kadar fark sayirim kalirsin boyle )) almazdan once cok incelemisdim. E7 faniyim )

Say bakalım? En fazla bu kadar fark var;
Xenon yok
AF Ledi yok
Kamera 8MP
Ekranı büyük ama pixel hala aynı
Klavyesi var.
Menü tuşunun yeri değiştirilmiş
Kasa daha büyük ve yerleri değişik
Fiyat farkı var N8 daha pahalı

Daha fazla sayabiliyorsan say

• Beğen
Tepkiler: polluxea♪

polluxea♪

polluxea♪

Üye
    Konu Sahibi
nerden saycak madness ? :D bende saymasını bekliyorum kac saattir dur bakalım :kop:

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
yav sakin olun.sonuçta ram,processor,sistem aynı.gerisi de pek önemli değil zaten..

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
E7 nin üstün özellikleri
Ekran büyük
Fiziksel klavye var
N8 in üstün özellikleri
Xenon flaş
AF
12 MP

• Beğen
Tepkiler: polluxea♪
polluxea♪

polluxea♪

Üye
    Konu Sahibi
:oke:

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
Bence N8 daha iyi ama ben ekran büyüklüğüne önem veriyom ondan o fiyata Samsung Galaxy S :D

Quaresma53

Quaresma53

Üye
N8 in fiyata bak C7 kine bak haha :D hey Allahm ya n8 altın mübarek :D c7 nerde o kadar ucuz merak ettim

m542tf

m542tf

Üye
n8 999 tl
e7 1399 tl
c6-01 639 tl
603 689 tl
bunlarda darty fiyatları dün arkadaşa c6-01 aldık orda bakmıştım

* KaF KeF *

* KaF KeF *

Üye
749 liraya C7 nerde söyleyin bitane daha alayım :D c7 nin fiyatı 850 tl ile 900 tl arasında değişiyo arkadslar :)

KO9

KO9

Üye
749 liraya C7 nerde söyleyin bitane daha alayım :D c7 nin fiyatı 850 tl ile 900 tl arasında değişiyo arkadslar :)

N8in fiyatını 36 yıllık garanti fiyatıyla yazıolar :) c7yi kaçak fiyatıyla yazıolar sonra n8 e reşat altını muammelesi yapıolar. Alınıyoruz bak :)

Suyaka

Suyaka

Üye
Samsung Galaxy S I9003 gibi bir telefon, N8'den daha uygun. Bu kadar saçmalık olamaz. Galaxy hiç olmazsa 3 kat daha iyi N8 ve türevlerinden : )

* KaF KeF *

* KaF KeF *

Üye
ne yönden daha iyi sölermisin arkads bilelim bizde

----------Eklendi @ 14:51:49 ---------- Yazıldı @ 14:50:29 ----------

N8in fiyatını 36 yıllık garanti fiyatıyla yazıolar :) c7yi kaçak fiyatıyla yazıolar sonra n8 e reşat altını muammelesi yapıolar. Alınıyoruz bak :)
harbiden alınıyoruz olmaz böle..:D

m542tf

m542tf

Üye
Samsung Galaxy S I9003 gibi bir telefon, N8'den daha uygun. Bu kadar saçmalık olamaz. Galaxy hiç olmazsa 3 kat daha iyi N8 ve türevlerinden : )

Samsung Porche motorunu anadola koymak gibi birşey. Kimileri için donanım çok önemli ama o donanımı koyduğun kasa beş para etmesede önemli değil. Benim için telefon dayanıklı olsun varsın piyasanın en hızlı işlemcisi olmasada olur.

Suyaka

Suyaka

Üye
ne yönden daha iyi sölermisin arkads bilelim bizde

Şimdi teknik olarak her anlamda karşılaştırmasını yapardım sana burda ama işimizi kolaylaştıralım diye söylüyorum herhangi bir elektronik markete ( Elektro Word, Darty, MediaParkt, Satürn ) giderek ya da yakınlarında varsa eline bir Samsung Galaxy S alıp ufak bi tura çıkman bunu anlaman için yeterli. N8 Galaxy S yanında, saç baş yolduracak durumda : )

* KaF KeF *

* KaF KeF *

Üye
herkezin kendi seçimi ben c7 kullanıyorum n8 almadıgım için pişmanım mesela n8 senin ihtiyaçlarını karşılamıyo olabilir ama baktıgın zaman galaxy s de yaptııgın herşeyi fazlası ile n8 de yapabiliyosun bu bi artı değilmi

Suyaka

Suyaka

Üye
herkezin kendi seçimi ben c7 kullanıyorum n8 almadıgım için pişmanım mesela n8 senin ihtiyaçlarını karşılamıyo olabilir ama baktıgın zaman galaxy s de yaptııgın herşeyi fazlası ile n8 de yapabiliyosun bu bi artı değilmi

Mesela? Aramak ve mesaj çekmek gibi mi?

Suyaka

Suyaka

Üye
HDMI OTG 12 MP kamera FM VERİCİ NFC (c7 için)....başka bi isteğin ? n8 (sen onunla ne yapacaksın)

Eheh, abi valla ben kendi C7'm için de tüm N8'ler için de aynı şeyi düşünüyorum. Performans olarak kendi ürün gruplarıyla ve kendi segmentindeki başka ürünlerle kıyaslanabilir belki ama aynı şeyi Galaxy S için söyleyemeyeceğim. Asla boy ölçüşemez. Elbete bin lira verdiğin telefonla bunları yapabiliyor olman gerekiyor, bu bana sorarsan bi ayrıcalık değil. Ha kamerası eyvallah çok iyi, ama bilindiği üzere kamera bizim millet olarak çok da aktif olarak kullandığımız birşey değil. Zîrâ, Galaxy S'in kamerasının flashsızlığı gördüğüm tek handikap diyebilirim. Herneyse, demek istediğim bir galaxy s alıp kurcalarsan bir daha Nokiaya el sürmezsin : )) Yalnız Belle'de ciddi oranda değişme gördüm, flashladığımda fikrim muhtemelen değişecek videolardan gördüğüm üzere öyle düşünüyorum fakat şu an için fikrimde değişme yok, ANNA için geçerli : )

* KaF KeF *

* KaF KeF *

Üye
Eheh, abi valla ben kendi C7'm için de tüm N8'ler için de aynı şeyi düşünüyorum. Performans olarak kendi ürün gruplarıyla ve kendi segmentindeki başka ürünlerle kıyaslanabilir belki ama aynı şeyi Galaxy S için söyleyemeyeceğim. Asla boy ölçüşemez. Elbete bin lira verdiğin telefonla bunları yapabiliyor olman gerekiyor, bu bana sorarsan bi ayrıcalık değil. Ha kamerası eyvallah çok iyi, ama bilindiği üzere kamera bizim millet olarak çok da aktif olarak kullandığımız birşey değil. Zîrâ, Galaxy S'in kamerasının flashsızlığı gördüğüm tek handikap diyebilirim. Herneyse, demek istediğim bir galaxy s alıp kurcalarsan bir daha Nokiaya el sürmezsin : )) Yalnız Belle'de ciddi oranda değişme gördüm, flashladığımda fikrim muhtemelen değişecek videolardan gördüğüm üzere öyle düşünüyorum fakat şu an için fikrimde değişme yok, ANNA için geçerli : )
ilk fırsatta galaxy de denicem :) ama fikrimin değişceğini sanmıyorum telefonumu değiştirceğim zaman Nokia yine tercih edceğim ilk marka olur..

Üst Alt