Bayramda Kavga Var Bir Bakın Beyler

Sponsorlu Bağlantılar

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Bayramda Kavga Var Bir Bakın Beyler
SA Beyler Ben haklı tarafım O suçlu ve o 18 yaşında ama aklı küçük bir herif çocuk beyni var Bana İFTRA attı yanı sıkıntı büyük ,şimdi beyler diyeceğim şu Boyum 1.86 Eskiden Basketboll oynardım Kemiklerim iri kemik zayıf değil ve darbeye karşı dirençliyim İnşaatta çalışıyorum Bayramdan sonra KİK BOKS a yazılacağim ancak benim kavgam Bayramda ve Benim kaslarım var Göbek kası ve pazı Karşıdaki Herifi dövebileciğimi biliyorum ancak Kavga ederken aşırı heyecan oluşuyor tek problemim bu nasıl yenerim bu hissi yaş 16 Tekmelerim boyumu aşıyor Hergin mekik ve şnav çekiyorum vebisiklet sürüyorum sporumu yapıyorum. Şu Heyecanı nasıl atarım ?

by-pegasus

Üye
Bosver sen dovusu adres ver gelelim :ehe

• Beğen
Tepkiler: Darqos, avast ve H0lligan
BelaMonte

BelaMonte

Üye
Kardeşim o heyecan çok büyük sıkıntı. Ben 1 sene wing chuna gittim ama pek kavga etmediğim için kavga esnasında bi heyecan basıyor kolumu hareket ettiremiyorum. Sorunu kendime telkin vermede buldum sanırım, yani her aklıma geldikçe kavgada hiç heyecanlanmayacağım diye onlarca telkin veriyorum. Her gün ip manın dövüş sahnesini izliyordum kafamda ben mişim gibi kurgulayarak ama baya gerçekçi kurguluyordum :) sonra işte bi kavga oldu 15 tane kürt arkadaşla bana daldılar o zaman heyecanlanmamıştım kendimi korumuştum. O zaman işe yaramıştı tabi ama bu aralar kavga etmedim hiç. Bu yöntem var ama diğer yöntem de bütün sokak kavgalarını izle, bak istediğin kadar box bil, adamda kilo var, rakibinin üzerine oturdu mu iş biter. Üzerine oturdu mu istese öldürür onu. Eğer sende ona göre iriysen sende bunu deneyebilirsin. Diğer bi çözüm de aşırı sinirlenmen lazım heyecanı hissetmemen için. Mesela online kafa topu diye oyun var androitte, her yandığımda sinirden duvarlaya yumruk atıyorum elimi kanattım normalde azami 30 şınav çekerken sinirlenerek 35 tane rahat çektim. Yani bu 3 ünü dene. Kavgadan önce o oyunu oyna yan mesela. 1: kendine telkin ver heycanlanmıcam diye 2: iriysen üstüne otur ve döv 3: sinirlen ama mantıklı ol

Buraxlive

Buraxlive

Üye
Kavga etme.

• Beğen
Tepkiler: H0lligan

H0lligan

Üye
SA Beyler Ben haklı tarafım O suçlu ve o 18 yaşında ama aklı küçük bir herif çocuk beyni var Bana İFTRA attı yanı sıkıntı büyük ,şimdi beyler diyeceğim şu Boyum 1.86 Eskiden Basketboll oynardım Kemiklerim iri kemik zayıf değil ve darbeye karşı dirençliyim İnşaatta çalışıyorum Bayramdan sonra KİK BOKS a yazılacağim ancak benim kavgam Bayramda ve Benim kaslarım var Göbek kası ve pazı Karşıdaki Herifi dövebileciğimi biliyorum ancak Kavga ederken aşırı heyecan oluşuyor tek problemim bu nasıl yenerim bu hissi yaş 16 Tekmelerim boyumu aşıyor Hergin mekik ve şnav çekiyorum vebisiklet sürüyorum sporumu yapıyorum. Şu Heyecanı nasıl atarım ?
kavga çözümmü mübarek abilik yap dövme

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Elektroşok taşı yanına yaklaşamazlar :zong:

• Beğen
Jus7ice

Jus7ice

Üye
Sen ver adresi :ehe

@H0lligan ile biz gelecez :ehe
Beni de al beni de :ehe

Şaka bir yana o heyecanı ben de yenemedim bir çözümü var mı bunun hakikaten :hmmm
adam toplayıp gidersek iftira atanı haklı çıkartırız

• Beğen
Tepkiler: KAYIP-ADAM
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye

Şaka bir yana o heyecanı ben de yenemedim bir çözümü var mı bunun hakikaten :hmmm
usta birkaç kere dayak ye zaten sinirden gözün döner o zaman heyecan meyecan aklına gelmez

• Beğen

by-pegasus

Üye

Bak @Jus7ice de geliyor:ehe

-- o heyecani yenebilmeniz icin ilkkez kavgada birini dovmeniz gerek

Jus7ice

Jus7ice

Üye
beyer iyi diyonuz da ben dayk ta yedim birini de dövdüm ancak hala heyecan var
*beyler
*dayak

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
:hmmm ateşin hala olmamış senin dostum.ben 1 kere dayak yedim sonra aynı elemanı hastanelik ettim sopa:sopa::fkr::fkr:

The Pancar

The Pancar

Üye
Dövüş sırasında kendinize bir hedef koyun,planlı dövün yani.