başlat ekranınızı özelleştirin;Skinery

Sponsorlu Bağlantılar

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Arka plan eklenmiyor diyen wp karşıtlarına da duyurulur :)

Arka plan da var kilit ekranından direk erişim de var :) Üstelik kutucuklardan vazgeçmeden :)

• Beğen
Tepkiler: n000k

n000k

n000k

Üye
uygulamayi acin ve ekrani sola kaydirarak create new skin'e tiklayin. İlk olarak tile'in ön yüz resmini ve ikinci olarak arka yüz resmini swceceksiniz. İsterseniz ayni resmi iki taraf icin de secebilirsiniz. Daha sonra oluşan skinde tile'larin uzerine basili tutarak customize'ye tiklayin ve tile'in hangi uygulamayi acacagini,ismini belirleyin ve sirayla tile'lara bir kere tiklayarak başlat ekranina pinleyin.
saol abi deniycem dediğin gibi :) güzel program gerçekten ..

- - - Eklendi - - -

Bunun için sade duvar kağıtları bulmak lazım. Gözü hem ormayan, hem logoları güzel gösteren, hem de kutucuğun adını gösteren duvar kağıtları. Telefonun kendi standart duvar kağıdı çok güzel mesela bunun için. Damla damla olan. Eğer varsa böyle duvar kağıtları paylaşalım birbirimizle daha iyi olur.

- - - Eklendi - - -

Mesela ala renkliler de hoş durabilir şöyle ;

evet aslında bu şekilde resim paylaşılabilir ama bişey diyimmi :) şu WP8 deki duvar kağıdı uygulamaları süper bence.. o uygulmalardan herkes istediği duvar kağıdını bulabilir :oke:

ecel54

ecel54

Üye
sadece 6 tane uygulama koyabiliyorsun onlarda belli. Ben kendi istediğim uygulamayı koyamadım

drangela61

drangela61

Üye
Güzel bir uygulama fakat sadece kendi bir kaç uygulamayı destekliyor ve bende sadece ikisi vardı tüm uygulamalar için geliştirilirse süper olur

katil_197

katil_197

Üye
Hep böyle bişey istiyordum :D

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
:tşk:

Keşke kutu seçimini özgür bıraksaymış. :(

PureFood

PureFood

Üye
uygulamayi acin ve ekrani sola kaydirarak create new skin'e tiklayin. İlk olarak tile'in ön yüz resmini ve ikinci olarak arka yüz resmini swceceksiniz. İsterseniz ayni resmi iki taraf icin de secebilirsiniz. Daha sonra oluşan skinde tile'larin uzerine basili tutarak customize'ye tiklayin ve tile'in hangi uygulamayi acacagini,ismini belirleyin ve sirayla tile'lara bir kere tiklayarak başlat ekranina pinleyin.

Olmadı ya da ben yapamadım. Ekran en başta sola kaymıyor ki. sağa da kaymıyor.

man20

man20

Üye
oha süper bişi bu üst konu olmalı :oke:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
serinaga

serinaga

Üye
ARKADAŞLAR Uygulama güncellenmiş ve adı SKINERY TILES olmuş ...
Yapamayanlar için Anlatayım;
Uygulamayı çalıştırın, ekranda kutucukların görüntülendiği bir ekran çıkıyor, bu default olarak ayarlanmış halidir. Şimdi istediğiniz bir kutunun üzerine basıp, en üstte ilgili kutucuğun büyüklüğü nasıl olacaksa onu seçiyoruz, hemen aşağısında ise ilgili kutucuğun hangi uygulamayı başlatacağını seçiyoruz. Şimdi tüm kutucuklarımızı bu şekilde manuel olarak tarzımıza göre düzenliyoruz. Eğer uğraşmak istemezseniz zaten default geleni kullanarak bu işlemleri hiç yapmayabilirsiniz ...
Şimdi gelelim resim seçimine, artık ekran sağa sola kaymıyor, aşağıdaki seçeneklerden CHOOSE SKIN seçiyoruz, gelen ekranda hali hazırdaki resimleri kullanabileceğimiz gibi, USE MY PHOTO seçilerek telefonunuzun Resim galerisinden istediğiniz bir resmi seçebilirsiniz, hatta o an kamerayı kullanıp kaçırmak istemediğiniz bir manzarayı koyabilirsiniz. resim seçildikten sonra en alttaki DONE seçeneğine basalım, applying skin yazıp tekrar ana ekrana döner. Burada seçmiş olduğumuz resmin artık kutucuklarda nasıl görüntüleneceği gösterilir. Beğendiysek tekrar aşağıdaki DONE seçeneğini seçelim, son bir onay için oluşturduğumuz SKIN'den vazgeçmek istersek RE-SKIN seçeneğine, fikrimiz değişmediyse PIN EVERYTHING seçeneğini seçelim. 15 adet (default sayıdır, ilk başta anlattığım işlemlerle bu sayıyı artırabilir yada azaltabilirsiniz) kutucuk, tek tek ana ekranınızın en altına işlenmeye başlar, her kutucuk yerleşiminden sonra bir sonraki kutucuğun yerleşimi için telefonunuzun geri tuşuna basmalısınız, bu işlem 15 kutucuk yerleşene kadar devam eder, eğer kutucuk küçülmesi gerekiyorsa, yada büyümesi gerekiyorsa sizi uyarıyor, ilgili düzenlemelerinizi yapıp yeni ekranınızı oluşturmuş oluyorsunuz. Eğer ana ekranınızda daha fazla kutucuk varsa, aynı işlemleri tekrarlayıp, ilk başta anlattığım kutucukları manuel ayarlama yapıp, ikinci kez işlemi tekrarlayıp ana ekranınızda eksik kalan kutucuklarınızı da tamamlamış olursunuz, biraz zahmetli, öyle bir tuşa basarak tüm ana ekranınız değişmiyor, kolay gelsin ...

arkone

arkone

Üye
bildirim sorunu var canlı degil kutular :/ whatsappdan yada normal olarak mesaj geldiginde tıklayıp bakmak gerekıyor yada tuş kilidi yapıp tekrar actıgında bildirimlere bakabiliyorum gelmişmi gelmemişmi diye :/ büyük bi sıkıntı bu bence

Peocawe

Peocawe

Üye
bildirim sorunu var canlı degil kutular :/ whatsappdan yada normal olarak mesaj geldiginde tıklayıp bakmak gerekıyor yada tuş kilidi yapıp tekrar actıgında bildirimlere bakabiliyorum gelmişmi gelmemişmi diye :/ büyük bi sıkıntı bu bence

O çok kötü olmuş ya.

acoustic

acoustic

Üye
Bu uygulama benim telefon için uyumlu değil sanırım.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Bu uygulama benim telefon için uyumlu değil sanırım.

hayir uyumlu ama şu anda bir sorun var herhalde magazada hata veriyor. Bugun tekrar guncellendi ve 3.04 surumuyle birlikte daha fazla ozelleştirme ve uygulama destegi kazandi.

acoustic

acoustic

Üye
Desene biraz beklemliyim :(

- - - Eklendi - - -

Buradaki link sanırım eski sürüme ait çünkü mağazada aratıldığında ücretli Pro sürüm karşımıza çıkıyor.

- - - Eklendi - - -

Skinery Tiles Pro

http://www.windowsphone.com/s?appid=0c413983-24b5-42cb-8408-56f5b1422eed

alical33

alical33

Üye
bu uygulama aygıtınızıda kullanılamıyor gibisinden bişey yazıyor

Üst Alt