Haber Joe Belfiore Uygulamalar Hakkında Yeni Bilgiler Verdi

Sponsorlu Bağlantılar

İnternettin HOCA

İnternettin HOCA

Üye
:tşk: Güzel haber

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Hep sabır çekiyoruz hadi hayırlısı yine bekliyoruz :)

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Hayırlısı olsun. Demek sona gelindi. Buda bizim adımıza çok sevindirici bir haber. Ancak beni asıl daha çok sevindiren olay şu. Ben aslında 8.1 final sürümünün ağustos sonunda ancak bizim elimizde olacağına inanıyordum. Yani diyordum ki, dağıtım Temmuz sonlarına doğru başlar bizim ülkemiz için ağustos sonunu bulur. Daha erken geleceğine pek inanmıyordum açıkçası. Ama artık ciddi ciddi inanmaya başladım. Haber için teşekkürler.

Çağrı Gündüz

Çağrı Gündüz

Üye
Düzgün bir Facebook ve YouTube uygulamasının gelmesi konusunda birşeyler yapıyorlardır umarım sistem artık iyi durumda dosya yöneticisi bile var. En büyük eksik bu iki uygulama bakalım ne olacak.

tugaykln

Üye
Bilgiler için tşk'ler. 512mb ram kullanıyorum.beklemeye devam ozaman napalım... :)

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

dakamon

dakamon

Üye
Düzgün bir Facebook ve YouTube uygulamasının gelmesi konusunda birşeyler yapıyorlardır umarım sistem artık iyi durumda dosya yöneticisi bile var. En büyük eksik bu iki uygulama bakalım ne olacak.
Youtube konusu mechul belki hiç gelmeyebilir ama facebook uygulaması güncellemesi, resmi 8.1 güncelleme yayınlandıktan bir süre sonra gelir face ile birlikte çalışıyorlarmış eksiklikleri giderilmiş bir facebook uygulaması gelecektir o zaman.

Çağrı Gündüz

Çağrı Gündüz

Üye
Youtube konusu mechul belki hiç gelmeyebilir ama facebook uygulaması güncellemesi, resmi 8.1 güncelleme yayınlandıktan bir süre sonra gelir face ile birlikte çalışıyorlarmış eksiklikleri giderilmiş bir facebook uygulaması gelecektir o zaman.
Her daim internet sayfasından gireceğimizi düşünmüyorlardır bence :)

ÖEY

ÖEY

Üye
İ
inşallah ios taki gibi bir güncelleme gelmez facebook a :D rezil durumda uygulama...

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
bsavr

bsavr

Üye
Android,iOS'da Facebook.ınc

Windows Phone'da Microsoft :(

ykd96

ykd96

Üye
Kilit ekranı için bile 1GB mı yuh :bann:
O kısa yolları #1ToolKit uygulaması ilede yapılabiliyor hocam :)

Bence üzerinde çalıştıkları bu tarz bişey değil interaktif live tile şeklinde olur aşağıdaki linktekine benzer olur. Mesela kutucuk üstünde önceki play sonraki butonları olur butonların altında şarkı ismi vs. yazar hiç içine girmeden butonların üstüne tıklayarak işlem görülür. sağ tarafta bi ok olur o oka tıklayıncada müzik listesi aşağı doğru açılır. Bu cevabı yazmadan önce bu kadarını düşünmemiştim microsoftla iletişim halinde olan biri varsa bu tarz bi müzik tile ı olabileceği konusunda öneri olarak göndersin :D
Microsoft İnteraktif Live Tile Demosu videosu Sızdırıldı. - MaxiCep

edit: 512 lerin beklemesi moral bozucu :/