Skinery Tile Pro gelişiyor

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Skinery Tile Pro gelişiyor

Skinery Tile Pro son zamanlarda Windows Phone platformundaki en popüler özel(custom) tema uygulaması oldu.

Skinery Tiles Pro bugün aldıgı 3.0.5 güncellemesiyle extra uygulama destegi ve yeni dil secenekleri kazandı. Uygulamanın geliştiricisi her hafta yeni bir güncellemeyle uygulamayı geliştirmeye devam edecegini duyurdu. Son güncellemeyle Facebook Touch, Facebook Touch Pro, FlashLight ve MoHoo Reader uygulamaları da Skinery Tiles'ın özel tema listesine eklendi.

Uygulamanın geliştirilmesine yardımcı olmak ve Türkçe dil desteginin saglanmasını istemek icin geliştiricinin aşagıdaki iletişim adresine mail atmanız yeterli. Eger yeterli istek olursa uygulamaya kisa zamanda Türkçe dil secenegini ekletebiliriz. Uygulama veya oyununun bu uygulamaya dahil edilmesini isteyen aramızdaki geliştirici arkadaşlarımız da iletişime gecip bunu saglayabilirler.

mail: [email protected]

Uygulamanın güncel sürümünü indirebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Web Designer

Web Designer

Web Designer

Üye
Haber için Teşekkürler Abi :) Benim için çok güzel bir uygulama olmuş :good:

bozokluht

bozokluht

Üye
Haber için :tşk: Normal ile pronun ne farkı var acaba

q0nzalez

q0nzalez

Üye
konu biraz eskiden kalma ama bi sorum olcak bu program hakkında denemesini indirdim ben whatsapdan mesaj gelince 1 yazmıyor ve mesela mesaj kutusu yok ayarlarında onları ekliyebiliyormuyuz ?

Üst Alt