Basit Bir Şekilde Sertifika Almak

Sponsorlu Bağlantılar

engin1977

Üye
arkadasım bende denedim ok simdi sertifikayı bekliyorum tesekkürler

--------------- Ekleme ---------------

tesekkürler bir dakikada sertifikayı aldım

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sağolasın kullanabiliyor musun?

engin1977

Üye
evet tabiki kullanıyorum tesekkür

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
iyi günlerde kullan kardeşim...

draw1907

draw1907

Üye
desteğin için sağol kardeşim resimlerle anlattım daha ne yapayım..sizin yerinize ben mi alayım arkadaşlar..kod hatası verebileceğini tekrar denemeniz gerektiğini söyledim..ben Türkçe ve anlaşılır bir şekilde anlattığıma inanıyorum..birde şu an en hızlı sertifika veren site siz bilirsiniz..kod hatası verince yukardan geri dönün ve yanda değişen kodu tekrar girin bu kadar basit..

"You have successfully submitted the application which will be completed within 12 hours as soon as possible for you, and you can re-enter the ****** number at any time to inquire whether or not the completion of your inquiries.
Please collecte the web site to download the certificate again, and I hope you promote our website so that others can quickly obtain the certificate Saipan."

bu mesaj geldi ben şimdi sertifikayı yine aynı yere giriş yaparakmı gelip gelmediğine bakacağım
bu sertifikayı alırsam kutlamalar yapacam:)

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
"You have successfully submitted the application which will be completed within 12 hours as soon as possible for you, and you can re-enter the number at any time to inquire whether or not the completion of your inquiries.
Please collecte the web site to download the certificate again, and I hope you promote our website so that others can quickly obtain the certificate Saipan."

bu mesaj geldi ben şimdi sertifikayı yine aynı yere giriş yaparakmı gelip gelmediğine bakacağım
bu sertifikayı alırsam kutlamalar yapacam:)
evet bak resimde nerden alacağını gösterdim..yine aynı şekilde girip yukardan rar dosyasını indireceksin..

Tlahuelpuchi

Üye
Arkadaşlar çok kolay bir site buldum hemde ingilizce çevirisi var... ben adresi veriyim birde sizler deneyin 1gün icinde sertifikanızı alıyorsunuz...

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
verdiğin adresi biz kaç yıldır biliyoruz..siteyi bir ararsan görürsün..

mkk1971

Üye
resimli sertifika linkini kullanarak yapmaya çalışıyorum fakat şu pro dediğini anlamadım o ne?sertifikamı aldım 2 dosyada hazır fakat "+" ile eklenecel pro konusuna takıldım yardımcı olursan sevinirim

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sertifikanı aldıysan sorun yok..o resimde T gibi gözüken yerden indireceksiniz demiştim.

mkk1971

Üye
Nokia.Ovi.Maps.v3.01.4401.s60v3.SymbianOS9.2.Unsigned-CNSTeam

Nokia.Maps.v3.01.2602.s60v5.SymbianOS9.4

bende 5800 var nokia nın haritasını sertikasyon yapmak istiyorum hangi dosyayı yapmam lazım

bundan önce navi koduyla update yapmak gerekiyormuydu?

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
en üsttekini sertifikalayıp kur..benim verdiğim haritayı da indir..

mkk1971

Üye
the uncompleted files are still in the list diyor dosya oluşmuyor anlamadım ama olmadı herhalde

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
evet olmamış başka sertifikalama programları kullan..

amon35

amon35

Üye
teşekkürler.

Bl0ck999

Bl0ck999

Üye
saolasın üstadım tek seferde hata vermeden göderdi simdi bekleme surecine geldim umarım fazla bekletmeden gelir .. simdiden cok teşekkür ederim ;)

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
12 saatte veriyor yarın bu saatlerde alırsın belki daha erken alabilirsin..

ilacvepazarlama

Üye
Küçük bir soru... Bunları yaptıktan sonra nasıl kontrol edeceğim? Bilgi verebilir misin? Sadece imei numarası yazsam olur mu? bir soru ise ütfen kusura bakma!

Arkadaşlar forumda sertifika alma hususunda acayip bir istek var..halbuki çok basit..opda dan almak çok zorlaştı hem de üyelik istiyor..şimdi size başka bir siteden yaklaşık bir günde nasıl sertifika alacağınızı resimlerle anlatacağım..ayrıca bu siteye üyelikte gerekmiyor..daha önce verildiyse özür..
1.ilk olarak bu siteyi açıyoruz..karşımıza siyah bir site açılacak..

imei yazan yere imei numaranızı yazacaksınız..Input Code yazan yere yanındaki kodu yazacaksınız ve submit düğmesine basacaksınız....bu kod değişir ve ilk denemenizde yanlış olabilir geri dönerek tekrar yandaki kodu girip yenileyin...açıldığında ingilizce en kısa zamanda sertifikanızı hazırlayacaklarını söylerler..
yaklaşık 24 saat sonra siz yine de sık sık kontrol edin..aşağıdaki resimde olduğu gibi sertifikanız hazır olur..
işaretlediğim yerden rar dosyasını indirin ve sertifika dosyalarınız hazır..hepsi bu kadar..

Üst Alt