Symbian sertifika alma 2011 güncel

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
braineater

braineater

Üye
    Konu Sahibi
Symbian sertifika alma 2011 güncel
Arkadaşlar bilmeyenler için opda site adını değiştirmiş bulunuyor ve bu da sertifika almak isteyen arkadaşlar için sorun olmuş olabilir diye düşündüm.
Öncelikle
sitesinden üyeliğimizi alıyoruz. Üyeliğimizi aldıktan sonra aşağıdaki resimde görüldüğü gibi certificate butonuna tıklıyoruz

tıkladıktan sonra karşımıza gelen sayfada imei numaramızı giriyoruz ve submit yazan kutucuğa tıklıyoruz.

ardından işlemimiz tamamlanmış oluyor ve opdanın bize sertifikamızı vermesini bekliyoruz. 10 dakikadan 1 güne kadar değiştiğine rastladığım için net bir zaman söylemek söz konusu değil. Sertifikamızın gelip gelmediğinide my certificate butonuna tıklayarak görebiliyoruz.

Eğer sertifikanız hazır olmuşsa kırmızı şekilde görünen ok işareti yeşile dönüyor ve indirme işleminizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

TAMAMEN KENDİ EMEĞİMDİR. Bir teşekkürü esirgemeyin

xinanux

Üye
iyi güzelde peki sertifika alabildin mi sertifika verilmiyor artık ve ayrıca gerek yok artık basit yöntemlerle sertifika derdinden kurtuluyoruz.

braineater

braineater

Üye
    Konu Sahibi
n95 im için aldım dediğin doğru elbette basit yöntemlerle kurtulabiliyoruz fakat telefonu hackleyerek sertifika derdinden kurtulmak bazıları için hala büyük risk olarak görülüyor

xinanux

Üye
gerçekten bu yakın zamanda opda dan sertifika aldın mı?

Symbianist

Symbianist

Üye
süper paylaşım eline sağlık :o

OGUZ_87

OGUZ_87

Üye
ben sertifika isteği gönderdim ama anladığım kadarı ile 1 hafat geçti üzerinden artık vermiyorlar :(

mstf_l

mstf_l

Üye
arkadaslar opda sertifikayı bıraktı gerekte yok cok kolay hack metodları cıktı zaten :oke:

Symbianist

Symbianist

Üye
Daha ne denir ki millete. O kadar yazan boşuna yazıyor sanki de hala sertifika peşindeler.

boranturk

Üye
arkadaşlar bilmeyenler için opda site adını değiştirmiş bulunuyor ve bu da sertifika almak isteyen arkadaşlar için sorun olmuş olabilir diye düşündüm.
öncelikle
sitesinden üyeliğimizi alıyoruz. üyeliğimizi aldıktan sonra aşağıdaki resimde görüldüğü gibi certificate butonuna tıklıyoruz
[ımg]http://b1112.hizliresim.com/s/c/11h8x.jpg[/ımg]

tıkladıktan sonra karşımıza gelen sayfada imei numaramızı giriyoruz ve submit yazan kutucuğa tıklıyoruz.
[ımg]http://a1112.hizliresim.com/s/c/11h9w.jpg[/ımg]

ardından işlemimiz tamamlanmış oluyor ve opdanın bize sertifikamızı vermesini bekliyoruz. 10 dakikadan 1 güne kadar değiştiğine rastladığım için net bir zaman söylemek söz konusu değil. Sertifikamızın gelip gelmediğinide my certificate butonuna tıklayarak görebiliyoruz.
[ımg]http://a1112.hizliresim.com/s/c/11hcd.jpg[/ımg]
eğer sertifikanız hazır olmuşsa kırmızı şekilde görünen ok işareti yeşile dönüyor ve indirme işleminizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Tamamen kendi emeğimdir. Bir teşekkürü esirgemeyin

[sıze=3]arkadaşım adamlar sertifika vermeyi keseli çooookk uzun zaman oldu, yeni bişey gibi anlatıyor bir de teşekkür istiyorsun, önce bi kontrol et bakalım sertifika veriyormu ? Insanlara boşu boşuna imei no'sunu paylaştırtma....[/sıze]

alperen_7980

Üye
arkadaşlar ben opda dan 14 telefon için ayrı ayrı sertifika aldım. bu dedigim 2010 da gercekleşti ancak opda sitesi işe uyandı ve 2011 tarihinden sonra ücretlendirdi sertifika vermeyi. 1 telefon için 20 dolar yada 20 euro olarak üçret taleb etmekte. ben bunuda aldım 20 dolara 5800 için cer ve dosyasını aldım. üstelik 3 saat gibi kısa bir sürede.
önemli olan bunu üçretsiz yapan veya yapacak diger siteleri bulmak ve paylaşmak ben arayış içindeyim bulunca paylaşırım. kolay gelsin şimdiden. konuyu acan arkadaş sende o kırmızı oka ikikez tıkla paypal sayfasına yönlendiriyor opda seni bagış yap diyor önce. yanlış yönlendirme arkadaşları... ;)))

xinanux

Üye
ulan hala sertifika peşindesiniz bilgisayardan çıktısını alıp duvara asarsanız madalya niyetine bir zamanlar sertifikam vardı diye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt