Basınızdan gecen komik ama unutamadıgınız olaylar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vormound

Üye
barı bı tanede ben anlatayım... gercı rezıllık ama olsun... ramazan vaktı tam -ezan okunmasına yakın dıttık mc e ıftarı orada yapıcaz... nese bızımbı arkadasla yemek alıcaz... sıra var... dedık gel su yan taraftan gırelım onlerde oluruz orayada bı merdıven koymuslar.. fazla dıkkat cekmıyo ben fark etttım buna dıkkat et dememe kalmadı cat bı takıldı bu ben sıradayım bızım ustumuze dogur bı dustu dırek arkamdakı kızın bacakalarına yapıstı... nese kız bısı demedı sonra gırdık sıraya bu beım onume gectı kolaları alıcam dıye garson uzattı buna kolaları 5 tane kolayıda orda devırdı tezgahtarın uzerıne... tabı o an rezıl olduk ama bır hafta gulmustuk olaya... :D

Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by glegend89@Sep 8 2005, 02:11 AM
1)kuzen besmeleyi: mismillahimahramihim diye çekerdi. töbe töbe
2)öbür kuzen: eşek kuran çarpsın derdi... ya sabır

Koptum :kop:

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
Originally posted by Gokhan43@Apr 6 2005, 05:04 PM
Ben anlatayım;
Gecen bos derste arkadasla oturuyoruz.Onden 6600ı olan bir ark. bluetoothu ac mesajlasalım dedi.Bende actım.10-15 sn sonra bluetoothdan mesaj geldi.Gelen mesaj suydu: BLUETOOTH ACIKMI? yanımdaki arkadasla koptuk.Yerlere yattık gulmekten... :lol2: :lol2:
--------------------------------------------------
Sizlerde anlatın az gulelim..
[post=25567]Quoted post[/post]​

zuhahahahahahahahah :haha: :haha: :haha: :lol2: :lol2: :lol2:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Bundan 2 sene önce , Hastaheneye kontrole gidiyoruz Annemle.Neyse dolmuşa bindik , hastaneden bir önceki durağa yaklaşırken bir ses " Münasip bir yerde durur musunuz ? " demez mi.O anda kopmuştum :kop: :kop:

mexi

Üye
bi taneden benden:
hastaneye gitmistim bövrekte tas vardı dortot idrar tahlili icin idrarımdam örnek istedi neyse ne dediyse bir bir yaptım test sonucunu kız arkadasım aldı doktorada kendisi götürdü
doktor bana dönerek:tebrik ederim anne olcaksınız!!!!
meğerse kız arkadaşım muziplik yapıp gebelik kısmına:p o z i ti f :yazmış
tabi sonrA anladım ama tüm hastaneye ve o güzelim hemşireler rezil rüsva oldu :ah:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt