babam sigara ictigimi ogrendi

Sponsorlu Bağlantılar

gokay03

gokay03

Üye
    Konu Sahibi
babam sigara ictigimi ogrendi
merhaba arkadaslar ben 17 yasindaym 14 yasindan beri sigara iciyorum babam yakaladı bi iki kez ama icmeyecem diye soz verdim taki bu gune kadar babam elimde cakmakla oynarken yakaladı ve sigara iciyomusun die sordu bende ister istemez yalan soyledim ama babam sert birisi astsubay hic bir fikrim yok arkadaslar ne yapmaliyim nasl knusmlym lutfen yardim edin

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Yalan söylediğini söyle.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
iciyorum de kendimi zapt edemiyorum de beraber bir hal caresine bakin

UpOneTR

UpOneTR

Üye
içme bu kadar basit.

gokay03

gokay03

Üye
    Konu Sahibi
İyide babam cok sinirli boyle bisey desem agzimi burnumu dagitir...

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
O zaman içmemeye çalış.

DalvikCache

DalvikCache

Üye
Benim babam sadece ileride pişman olacağımı söylüyor

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
babam diyorki ben yokken iç diyor rahatlarsın diyor

• Beğen
Tepkiler: cubeyr
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
zararını araştırırsan zaten tiskineceğine eminim

DalvikCache

DalvikCache

Üye
Ben bütün zararlarını biliyorum hatta 10 paket sigaradan ne kadar katran çıktığına biliyorum ama tiksinmiyorum nedense hatta severek içiyorum

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
kolay gelsin ne diyelim

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
zor iş bir an önce bu pis alışkanliktan kurtulmanı isterim.Ölü sayısı çok.

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Yalan söylemek tuzlu su içmek gibidir, içtikçe içesin gelir. Babana ona verdiğin sözü tutmadığın için üzgün olduğunu ve bu yüzden (ondan) çok utandığını ama bu illetten de bir türlü vazgeçemediğini/kurtulamadığını söyle.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve İhtiyar007
HeroMR

HeroMR

Üye
Bence babanın seni takip etmesini sağla iyice şüphelendierek takip ettiği zaman bir arkadaşınla konuş, önceden anlaşın. Arkadaşının yanına git ve ona "al istediğin sigarayı aldım ama bence içme çok zararlı bende 14 yaşındayken içiyordum sonra babama söz verip bıraktım" diye bağırarak konuşun bütün şüphesi geçer.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
yalana bin yalan katarsa sonucu kendisine dokunur

'Davut

'Davut

Üye
Güzel Kardeşim Sigaraya başladığın zaman Bilmiyormuydun öğrenceğini...

Ya sen bırakacaksın ya da Baban Alışacak. bırakamayacağını kendinde biliyorsundur zaten...

Jomolocco

Jomolocco

Üye
Sigara icmek akilli adamin isi degil. Hangi akli basinda insan zarar verdigi bile bile sigara icer. Ya icmeyi birak ya da baban ne yaparsa. Sigara konusunda hic intiyazim yok. Umarim baban sana duzgun bir sekilde anlatir sende bir an once o zikkimi birakirsin.

baby_face_

baby_face_

Üye
Eğer baban içiyorsa sana bişe demeye hakkı yok.

somurtukk

somurtukk

Üye
Bırakmak istediğini ama yapamadığını ve bu konuda kendisinden yardım istediğini söylersen belki ılımlı davranabilir sana yardım etmeye calısabılır yada böyle durumlarda en iyi aracı annelerdır :)

greenmile

greenmile

Üye
Sağlam bi dayak atar sonra barışırsınız ve sen gizli gizli içmeye devam edersin bence.

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

Üst Alt