''Aylık cepnet'' bitti, bunun gibi başka bir yol var mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
rebirthrebirth

rebirthrebirth

Üye
    Konu Sahibi
''Aylık cepnet'' bitti, bunun gibi başka bir yol var mı ?
Arkadaşlar ben yurt dışında okuyorum Türkiye'ye yılda 2 kere geliyorum geldiğimde en fazla 2 ay kalıyorum o da yaz tatilinde, internet lazım oluyor annemin babamın internetle işi olmadığı için evde internet yok, daha önce vodafone hattımla 'aylık cepnet' alıyordum 8 liraya ve telefonu laptopa bağlayıp internete girebiliyordum hızı az da olsa bana yetiyordu, eve adsl çektirmek istemiyorum çünkü gitmeme 15gün var 15 gün için internet çektirdiğine değmez ve bildiğim kadarıyla 6 ay 1 yıl gibi abone olma zorunluluğu getiriyorlar. Ekonomik bir şekilde internete girebilmem için ne tavsiye edersiniz? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Mobilsexi

Üye
[COLOR="pink''][SIZE="2"]evet kardeşim vodafone kaldırdı ancak 29 tl lik vodafone internet yap kullan ben öyle yapıyom ama çok girersen internet hakkın bitebilir[/SIZE][/COLOR][/FONT]

rebirthrebirth

rebirthrebirth

Üye
    Konu Sahibi
Kotalı olması pek cazip gelmiyor ya, ama yine de çok teşekkür ederim kardeşim

futbol123

futbol123

Üye
günlük cepnet var

rebirthrebirth

rebirthrebirth

Üye
    Konu Sahibi
bitmedi mi o kampanyalar ?

mstf_l

mstf_l

Üye
günluk var 1 tl den zam geldi iste yeni yapılandırmada

----------Eklendi @ 01:13:18 ---------- Yazıldı @ 01:02:48 ----------

ha birde haftalık var 5 tl ye

rebirthrebirth

rebirthrebirth

Üye
    Konu Sahibi
günlük cepnet kotalı mı yoksa sınırsız mı 1gün boyunca

----------Eklendi @ 01:17:55 ---------- Yazıldı @ 01:15:01 ----------

eğer kotasızsa haftalık da mı kotasız ?

mstf_l

mstf_l

Üye
günlük kotasızdı ama haftalıkta oyle olması lazım emin degilim sitesine bak istersen

rebirthrebirth

rebirthrebirth

Üye
    Konu Sahibi
mstf_l

mstf_l

Üye
:rica: haftalıga baktın mı benim de tam bilgim yok

tempestshine

tempestshine

Üye
Ne cepnetmiş.Bayada kullanıcısı varmış ..

mstf_l

mstf_l

Üye
hadi ya neyse

phasan

phasan

Üye
haftalık ta sınırzı 50 mb sonra hız dusuyor

rebirthrebirth

rebirthrebirth

Üye
    Konu Sahibi
tamam çok teşekkür ederim

phasan

phasan

Üye
Aylık Mobil İnternet Paketleri Paket Adı Kampanya Paket Ücreti 3636'ya Abonelik SMS'i Aylık 10 MB Tanışma
Paketi - 3 TL ABONE NET10 Aylık 100 MB Başlangıç
Paketi İlk 3 ay 4.5 TL 9 TL ABONE NET100 Aylık 250 MB Konfor
Paketi İlk 3 ay 7 TL 14 TL ABONE NET250 Aylık 500 MB Süper
Paket İlk 3 ay 9.5 TL 19 TL ABONE NET500 Aylık 1 GB - 29 TL ABONE 1GB YENI Aylık 4 GB Faturasız - 39 TL ABONE 4GB YENI Aylık 4 GB Faturalı - 39 TL ABONE 4GB Aylık 8 GB - 69 TL ABONE 8GB Süreli Mobil İnternet Paketleri Paket Adı Paket Ücreti Fatura Stop Günlük Cepnet 1 TL 1 TL / Gün Haftalık 50 MB (faturasız hatlar için) 5 TL 5 TL / Hafta Standart Paket - Süreli yada Aylık Mobil İnternet aboneliğiniz yoksa
standart data tarifesi üzerinden ücretlendirilirsiniz. Paket Adı Faturalı Paket Ücreti Faturasız Paket Ücreti Fatura Stop Standart
Tarife 0,25 kr/ 1 KB 5 kr/10 KB 5 TL(Faturalı) 7TL (Faturasız) Faturasız hat aboneleri için fiyatlara KDV (%18) ve ÖİV (%25) dahildir.
Faturalı hat aboneleri için fiyatlara KDV (%18) ve ÖİV (%5) dahildir.

yakup_281

yakup_281

Üye
ttnet lokum var bağlatmak ücretsiz gidip sadece modemi alıyorsun bedavaya sonra lokumun sitesine ücretsiz girip saatlik 1tl günlük 2tlye alıyorsun hızda 1mbps

rebirthrebirth

rebirthrebirth

Üye
    Konu Sahibi
ttnet lokum var bağlatmak ücretsiz gidip sadece modemi alıyorsun bedavaya sonra lokumun sitesine ücretsiz girip saatlik 1tl günlük 2tlye alıyorsun hızda 1mbps
Kullanmak istediğin kadarını alıyorsun aidatı sabit ücreti falan da yok öyle mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt