Avea'yı Kandırdım :))

aryscat

Üye
Yazdığın her satır keyifliydi...0hhhh....

Konu Sahibi
çok yakında yeni bir eksi bakiyeyle karşınızda olacam

cgedikk

Üye
hadi bakalım görelim seni

tebrik ederimm.... dediğin gibi hep aveamı yapacak başka yollar varsa açıkllaa.. bize yedirdiklerini bizde aveaya yedirelim ki bizde keyif alakk üç kağıtçı aveadan

'Davut

Üye
süper valla .. iyi bir zarar yaptırmışsın...

çok iyi olmuş aveanın sahtekarlıklarına böyle cevap vermek lazım Tebrik ediyorum

intoman

Üye
dikkat et mahkemeye vermesinler ..

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Açıkçası 1 , 2 saat için bu kadar gururlanma değmez diyorum. Sonuçta rekabet ortamında yüzüyoruz, değerlendiren yolunu buluyor. Bende konuşturuyorum, ama öyle 1 2 kişiyi değil tam 5 kişiyi (bir de ben ) konferans ile bağlıyorum, haftada 3 gün bu böyle, günde 3 saat konuşuyoruz neredeyse. 5(kişi)x3(saat)=15 saat onuda 3 gün ile çarp 45 saat ediyor. Isim garip tarafı hiçbir ücret ödeniyorum ve de yasal bir imkan bu

Ama içindeki hırs ve operatörde avea olunca diyecek pek birşey kalmıyor.

nasıl ücret ödemiyorsun orayı anlayamadım ben ?

ryuk

Üye
Helal olsun

eyup007

Üye
oh kebap

hala olan bir açık belliki avea hattım yok olsa çözmeye çalışırdım :d

osnakli

Üye
bu yazının her anını keyifle okudum ve inanılmaz güldüm.aveada açık çokdu yine görmüşdüm buna benzer şeyler.arkdaşım yeminle tbr ederim.şu bizim köyde de avea çekse o akdar güzel olacak ki bende konferans yapardım

bozic

Üye
oh oh süper bunun için bide konu açmış ya boyun da uzamışdır şimdi sen arkadaşların arasında popüler de olursun o hattı unut eksi bakşyede hattını başka operatör e taşıyamazsın o hattın gitti

Konu Sahibi
zaten 531 li numara kullanmıyorum.gıcığımdır da biraz 531 lere
taşıma işine gelince, bakacaz bi deneyelim.oldu ldu olmadı sim kartı fit ederik