avea internet

• 15 Temmuz 2014
  • 1463 Okunma
  • 12 Cevap

1. Arkadaşlar avea sınırsız internet paketi yapcam.fiyatı ucuz bir internet paketi bakıyorum.internet hızı pek önemli değil benim için yeterki internet olsun :) .yardım ve önerilerinizi bekliyorum.

Yazan: ByBlaCk4
    Samsung ile gönderdi
  2. Avea alt yapısını kullanan pttcell e geç sınırsız paketleri baya ucuz. Konuşma ve sms te var paketlerindr

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. Cevap için teşekkürler

Daha önceden geçmeyi düşünyodum ancak çekme konusunda sıkıntı olduğunu duydum ve fazladan para kesildiğini duydum konulara acıklık gelmediği içinde avea dan internet paketi bakıyorum.yinede cevap için teşekkürler :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. Ben Şuan Pttcell Kullanıyorum Ve Hiçbi Sorun Yok Çekmediği Yere Denk Gelmedim Henüz Ve Fatura Aşımı Yok Deil Ama Öyle Aşırı Bi Miktarda Deil En Fazla 5 Lira Oda Çok Zor Normalde Hep Standart Geliyo Fatura Ve İnternetide Gayet İyi Ben Memnunun Denemekten Bişey Çıkmaz Ama Sen Bilirsin :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. Hangi paketi kullanıyorsun?

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. 15 lik tarife kullanıyorum bana yetiyo

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Bende avea faturalı kullaniyorum daha fazla geldigi olmadı, fazla geldi diyenler paketini astigi icin fazla ödüyor emin ol :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. Pttselde sınırsız internet ve dakika tarifesi ne kadar, kaç dakika ve bide her yöne mi?

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. bnde geçmeyi düşünüyom ama internet çokk yavaştır dye ısınamadım nasıl internet bde sınırı falan ne kdar ??

10. sinirsiz mi ne yapacaksin okadar interneti :)

Samsung ile gönderdi
  11. Sinirsiz degil o internet 65TL ye wifi vereni diorsan eger ilk 15GB hiz dusumsuz sonra 96 kbpsye indiriyo . Onlarin yaptigi ..... Baska bisey deil 65TL ye 15GB veriyolar aslinda. Bnde alayim dedim tahahutnameyi okurken farkettm

HTC ile gönderdi
  12. kamuda çalışan bir yakının varsa 4gb net 5400 dk grup içi 1000dk her yöne 1000 sms her yöne var ben onu kullanıyorum 27 TL birde 84 tl fatura geldi ondada kanadayı aramışım yanlışlıkla :bigstar::bigstar:

13. Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
16/12/2018 - 15:26