Yardım avea internet

Sponsorlu Bağlantılar

ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
    Konu Sahibi
avea internet
Arkadaşlar avea sınırsız internet paketi yapcam.fiyatı ucuz bir internet paketi bakıyorum.internet hızı pek önemli değil benim için yeterki internet olsun :) .yardım ve önerilerinizi bekliyorum.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Avea alt yapısını kullanan pttcell e geç sınırsız paketleri baya ucuz. Konuşma ve sms te var paketlerindr

ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
    Konu Sahibi
Avea alt yapısını kullanan pttcell e geç sınırsız paketleri baya ucuz. Konuşma ve sms te var paketlerindr
Cevap için teşekkürler

Daha önceden geçmeyi düşünyodum ancak çekme konusunda sıkıntı olduğunu duydum ve fazladan para kesildiğini duydum konulara acıklık gelmediği içinde avea dan internet paketi bakıyorum.yinede cevap için teşekkürler :)

Dunyali

Dunyali

Üye
Ben Şuan Pttcell Kullanıyorum Ve Hiçbi Sorun Yok Çekmediği Yere Denk Gelmedim Henüz Ve Fatura Aşımı Yok Deil Ama Öyle Aşırı Bi Miktarda Deil En Fazla 5 Lira Oda Çok Zor Normalde Hep Standart Geliyo Fatura Ve İnternetide Gayet İyi Ben Memnunun Denemekten Bişey Çıkmaz Ama Sen Bilirsin :)

ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
    Konu Sahibi
Hangi paketi kullanıyorsun?

Dunyali

Dunyali

Üye
15 lik tarife kullanıyorum bana yetiyo

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Cevap için teşekkürler

Daha önceden geçmeyi düşünyodum ancak çekme konusunda sıkıntı olduğunu duydum ve fazladan para kesildiğini duydum konulara acıklık gelmediği içinde avea dan internet paketi bakıyorum.yinede cevap için teşekkürler :)
Bende avea faturalı kullaniyorum daha fazla geldigi olmadı, fazla geldi diyenler paketini astigi icin fazla ödüyor emin ol :)

jumpjet

Üye
Pttselde sınırsız internet ve dakika tarifesi ne kadar, kaç dakika ve bide her yöne mi?

ykpknl

ykpknl

Üye
Ben Şuan Pttcell Kullanıyorum Ve Hiçbi Sorun Yok Çekmediği Yere Denk Gelmedim Henüz Ve Fatura Aşımı Yok Deil Ama Öyle Aşırı Bi Miktarda Deil En Fazla 5 Lira Oda Çok Zor Normalde Hep Standart Geliyo Fatura Ve İnternetide Gayet İyi Ben Memnunun Denemekten Bişey Çıkmaz Ama Sen Bilirsin :)
bnde geçmeyi düşünüyom ama internet çokk yavaştır dye ısınamadım nasıl internet bde sınırı falan ne kdar ??

dyrdmr

dyrdmr

Üye
sinirsiz mi ne yapacaksin okadar interneti :)

Nirvana92

Nirvana92

Üye
Sinirsiz degil o internet 65TL ye wifi vereni diorsan eger ilk 15GB hiz dusumsuz sonra 96 kbpsye indiriyo . Onlarin yaptigi ..... Baska bisey deil 65TL ye 15GB veriyolar aslinda. Bnde alayim dedim tahahutnameyi okurken farkettm

Gallahad

Gallahad

Üye
kamuda çalışan bir yakının varsa 4gb net 5400 dk grup içi 1000dk her yöne 1000 sms her yöne var ben onu kullanıyorum 27 TL birde 84 tl fatura geldi ondada kanadayı aramışım yanlışlıkla :bigstar::bigstar:

blastx

blastx

Üye
detaylar burada dostlar az konuşup net yanımda olsun diyene biçilmiş kaftan :)

Üst Alt