Avea 10000+1000 hediye sms kampanyası hakkında önemli bilgi....

Sponsorlu Bağlantılar

Pooodolski

Pooodolski

Üye
beyler kontorlu hattan faturalı hatta 11000 sms hedıye olarak yollanmıyor mu?

okeymax

Üye
yaa hediyee nasıL yapıLıoooo sinir oLdum yaa yazmıo hiç ßiryerde.. ne ßiçim ßilgi ßu ya....! :off: :nono:

sadece faturasız hatlara hediye yapabilirsin yani senin hattın ister faturalı ister faturasız olsun farketmez ma hediye edeceğin kişi faturasız olmak zorunda

şöyle yapacan

Hediye KAYIT 05XXXXXXXXX yazcan 3901 gönder

--------------- Ekleme ---------------

beyler kontorlu hattan faturalı hatta 11000 sms hedıye olarak yollanmıyor mu?

olmuyo kardeş sadece faturasızlara hediye oluyo

Hediye KAYIT 05XXXXXXXXX yaz 3901 e gönder

konyarapp

Üye
tüh keşke tl li hatlardada geçerli olsaydı :S

ipkry

ipkry

Üye
    Konu Sahibi
güncelleme :evet:

anselmo

Üye
arkadaş haklı biraz önce bende aradım ve aynı cevabı aldım sadece kullandığın gün kadarını ödüyorsun ve kullanım hakkı bir sonraki fatura kesimine kadar sende kalıyo şimdi bende yaptım yarın yada sonraki gün iptal ederim bakalım olay faturada ortaya çıkar

okeymax

Üye
aramıza hoş geldin

bolags

Üye
çok saçma. tam ücret ödemiş iptal etmemiş gibi kullanıyorsun sadece 1 gunluk ödeme yapıyorsun ?? :hmmm arkadaşlar yanlış anlaşılma falan olmasın faturalarınız geldi mi?

KurbaN84

Üye
bende denedim faturama kullandığım kadarı yansıyo ve bi ay boyunca 11000 smsi kullanabiliyorum..

emin5267

Üye
bu kampanya hala devam ediyor mu :aha: öyleyse hemen yapalımmm

ege_

Üye
"kayıt" yaz 3900'a gönder

emin5267

Üye
o deil hacı :D kayıt yazıp ondan sora iptal edince fatura kesimine kadar smsleri kullanabilio muyuz ?

emin5267

Üye
Arkadaşlar az önce 11000 mesaj hakkımı iptel ettirdim(iptal yazıp 3900 gönderdim) daha sonra aklıma acaba anındamı iptal oldu die 500ü aramak geldi we aradım bayan cıktı platinum müsteri hizmetiymiş :ehe: herneyse dedim böle böle iptal ettirdim o andamı iptal oldu yoksa 30 günlük süre doluncamı son bulacak dedim, bana dediki ayın 23 ünde fatura kesim tarihinizde aktif ettirmişsiniz ve ayın 30 unda iptal ettirmişsiniz yani bugun, ewet dedim ve ekledi sizden 7 günlük ücret alıncak yani 9tl ücret/30gün eşittir 0.3tl oda 0.3*7 gün=2.1 yani 2.1tl ücret ödycem we 1 ay bu servisten yaralanıcakmısım telefonu kapattım we daha sonra tekrar aradım dedim ben anlamadım 7 günlük ücret alınıo we anında iptal olmuo ozamn ben herhangi bir gün ögreğin ayın 11inde kampanyay üye olsam we anında iptal ettirsem dedimm ewet dedi ozamnda 1 günlük ücret alınır ve fatura kesim tarihine kadar mesajları kullanabilirsiniz dedi yani 9tl/30gün=0.3tl 0.3tl*1gün=0.3tl ödeyip 11000 mesaj hakkında yaralanıcakmısım.. sizce bu abes bir durum deilmi dedim bana aynen sunu dedi MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ :aha::aha::aha::aha:
(YALNIZ SADECE FATURALI HATLARA)

GAYETTE MEMNUNUM =) BİLGİLENDİRMEK İSTEDİM

kardeşim bu yaptıgın hala geçerli oluyo mu bi bilgi verir misin ??

Üst Alt