Avea 10000+1000 hediye sms kampanyası hakkında önemli bilgi....

Sponsorlu Bağlantılar

ipkry

ipkry

Üye
    Konu Sahibi
Bence sadece faturalıya deil sadece bunu için avea ya gecilir =)))) :ehe

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar az önce müşteri hizmetleriyle görüştüm

sms üyeliğimi ayın 4 ünde yaptım şimdi iptal etsem ne kadar öderim diye sordum

cevap 4 ünden 14 üne 10 günlük fiat yani 10*0.3=3 tl ödeyeceksiniz dedi

günlük fiat 9tl yi 30'a bölümü

peki dedim fatura kesim tarihinden sonra tekrar kayıt yaptırdım ve kayıt onaylandıktan hemen sonrada iptal ettim
ne kadar ödeyecem dedim

cevap 1 günlük fiat 0,3 tl

sms lerim silinecekmi dedim

cevap hayır

şimdi faturam gelsin bakalım ne kadar yansıyacak ona göre gene yazacam

sadece bu sebeple bile faturalı hat alınır yaa süper bişi

AVEYA ya TEŞEKKÜRLER

konuyu paylaşan arkadaşa teşekkürü bir borç bilirim çok saol başkan

okeymax

Üye

--------------- Ekleme ---------------

kesinlikle katılıyorum karde sana duymayan faturalı avea kullanıcısı kalmasın

Pearttt

Pearttt

Üye
Bu sistem halen devam ediyormu bilgisi olan varmı ?

okeymax

Üye
Bu sistem halen devam ediyormu bilgisi olan varmı ?

evet 3 aydır bu şekilde kullanıyorum kayıt ol ertesi gün ya da aynı gün iptal et 30 krşa 11000 smsin olsun güle güle kullan

By Savliusta

By Savliusta

Üye
eyvallah kardeş :D

darkgear

Üye
bende yapacam bi yanlışlık olmasın bu işte

darkgear

Üye
Aradım müşteri hizmetlerini sordum,

9 liralık sms paketine kayıt oldum iptal ettirmek istiyorum dedim

iptal ettirirseniz hesap kesim tarihine kadar kullanırsınız smsleriniz silinmez ancak 9 lirayı ödemek zorundasınız dediler...kime inanalım.

okeymax

Üye
Aradım müşteri hizmetlerini sordum,

9 liralık sms paketine kayıt oldum iptal ettirmek istiyorum dedim

iptal ettirirseniz hesap kesim tarihine kadar kullanırsınız smsleriniz silinmez ancak 9 lirayı ödemek zorundasınız dediler...kime inanalım.

kardeş ben 3 aydır bu şekilde kullanyorum ve sadece 30 krş ödüyorum faturalarımda da öle müşteri hizmetleriyle defalarca konuşma yaptım hepside kayıt yaptırdığınız tarihlr iptal ettirdiğiniz tarih arasındaki gün farkı kaç günse, gün başına 30 krş ödersiniz dedi yani önceki mesajlarda da yazdığım gibi oldu faturamda da öle geldi ben müşteri hizmetlerini aradım ona inandım sende tabiki ona inanacaksın dene bu ay eger olmuyosa birdaha yapmazsın :P

darkgear

Üye
müşteri hizmetlerinden aradılar,aynen sizin dediginiz gibi anlattılar meseleyi,iptal ederseniz gün bazında ödemiş olursunuz dediler ama hesap kesim tarihine kadar smsleri kullanabilirsiniz dediler.bide şöyle bişey dedi adam yarın birgün yeni sizin bilmediğiniz birşey çıkarsa zarar görebilirsiniz falan filan bişeyler dedi.bende iptal edip deneyeceğim bakalım :)

okeymax

Üye
ya kardeş ben onlara dedimki ben her ay fatura kesim tarihimden birgün sonra kayıt yapıp sonra hemen iptal etsem her ay 30 krş a 11000 sms kullanırım ne olacak böyle avea kazanmıyorki dedim oda dediki böyle bir hizmet vermemizin sadece faturalı müşteri memnuniyeti için yapıyoruz dediler bende EYWALLAH ozaman dedim

yanlız dene sonucuda burdan ilet forumdakilerde öğrensin bende merak ettım ne olacak benımkınden farklı olacağını sanmıyorum ama genede merak ettım yanı

darkgear

Üye
bu müşteri hizmetlerinde çalışanlarda bilgi eksikliği var galiba,ben müşteri hizmetlerini aradıgımda bana kadın abone olduysanız 9 lira ödemek zorundasınız dedi,sonra adam aradı iptal ederseniz o ay msjlarnınız silinmez sms hakkıda ne zaman iptal ettiyseniz o kadar olur dedi :D bu nasıl bir çelişkidir :D:D

okeymax

Üye
bu müşteri hizmetlerinde çalışanlarda bilgi eksikliği var galiba,ben müşteri hizmetlerini aradıgımda bana kadın abone olduysanız 9 lira ödemek zorundasınız dedi,sonra adam aradı iptal ederseniz o ay msjlarnınız silinmez sms hakkıda ne zaman iptal ettiyseniz o kadar olur dedi :D bu nasıl bir çelişkidir :D:D

kadeş ben ilk yapacağım zaman ikikez armıştım müşteri hizmetlerini biri farklı biri farklı söylemişti ikinci aradığımda daha sağlam biri çıktı karşıma güzelce anlattı müşteri hizmetlerinde ewet bilgi eksikliği var sadece avea da değilki ttnet başta olmak üzere hepsinde ttnet de bir sorunun varsa eğer sıçtın keza smile öle ben ttnetden smile geçtim eh kurtulduk dedik onlarda aynı müşteri hizmetleri ile işin mi var üç kere ara eğer ikikez aynı şeyi duyduysan ona inan ama 3 ündede farklı şeyler duyduysan işte o zaman sıçtın :)

barisakkaya

Üye
Eyvallah kardeşim 2 aydır kullanmaktayım yani sayılır ve dediğin gibi de oluyor. Emeğine paylaşımına sağlık

efortinia

Üye
yaa hediyee nasıL yapıLıoooo sinir oLdum yaa yazmıo hiç ßiryerde.. ne ßiçim ßilgi ßu ya....! :off: :nono:

Üst Alt