Avea 10000+1000 hediye sms kampanyası hakkında önemli bilgi....

Sponsorlu Bağlantılar

ipkry

ipkry

Üye
    Konu Sahibi
Avea 10000+1000 hediye sms kampanyası hakkında önemli bilgi....
Arkadaşlar az önce 11000 mesaj hakkımı iptel ettirdim(iptal yazıp 3900 gönderdim) daha sonra aklıma acaba anındamı iptal oldu die 500ü aramak geldi we aradım bayan cıktı platinum müsteri hizmetiymiş :ehe: herneyse dedim böle böle iptal ettirdim o andamı iptal oldu yoksa 30 günlük süre doluncamı son bulacak dedim, bana dediki ayın 23 ünde fatura kesim tarihinizde aktif ettirmişsiniz ve ayın 30 unda iptal ettirmişsiniz yani bugun, ewet dedim ve ekledi sizden 7 günlük ücret alıncak yani 9tl ücret/30gün eşittir 0.3tl oda 0.3*7 gün=2.1 yani 2.1tl ücret ödycem we 1 ay bu servisten yaralanıcakmısım telefonu kapattım we daha sonra tekrar aradım dedim ben anlamadım 7 günlük ücret alınıo we anında iptal olmuo ozamn ben herhangi bir gün ögreğin ayın 11inde kampanyay üye olsam we anında iptal ettirsem dedimm ewet dedi ozamnda 1 günlük ücret alınır ve fatura kesim tarihine kadar mesajları kullanabilirsiniz dedi yani 9tl/30gün=0.3tl 0.3tl*1gün=0.3tl ödeyip 11000 mesaj hakkında yaralanıcakmısım.. sizce bu abes bir durum deilmi dedim bana aynen sunu dedi MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ :aha::aha::aha::aha:
(YALNIZ SADECE FATURALI HATLARA)

GAYETTE MEMNUNUM =) BİLGİLENDİRMEK İSTEDİM

• Beğen
Tepkiler: Mr-Trojan, angin60, barisakkaya ve 4 diğerleri

keremcim98

keremcim98

Üye
KARDEŞ SAOLDA TL Lİ HATLARDA OLMAZ MI_?:ehe

wuhuu03

wuhuu03

Üye
yok böyle birşey ya :D

ipkry

ipkry

Üye
    Konu Sahibi
Gerçekten böle birşeyin olmaması gerekli ama var işte bende anlamadım su anda tek yaptığım 0,3 tl ye 11000 mesaj hakkı kullanmak hemde çılgınlar gibi =)

mayrock

mayrock

Üye
aga nasıl iş bu ya :))
faturalıya geçmeye düşünüyordum hemen geçim o zaman ya :ehe

ipkry

ipkry

Üye
    Konu Sahibi
aga nasıl iş bu ya :))
faturalıya geçmeye düşünüyordum hemen geçim o zaman ya :ehe

Valla gecmeye değer benm hattım faturalı sabit bir hattı war düşündüğün zaman 11000 mesaj hakkım ücretsiz böle uygun bi tarife yok yani hehehehehe :ehe:ehe

--------------- Ekleme ---------------

Valla gecmeye değer benm hattım faturalı sabit bir hattı war düşündüğün zaman 11000 mesaj hakkım ücretsiz böle uygun bi tarife yok yani hehehehehe :ehe:ehe

sabit bir hattı değil ücreti war :oke::oke:

mayrock

mayrock

Üye
faturalıya geçtim :ehe
10000+1000 msjıda yaptım iptal etsem olacak mı şimdi garip ya inanasım gelmiyor şimdi :))

ipkry

ipkry

Üye
    Konu Sahibi
faturalıya geçtim :ehe
10000+1000 msjıda yaptım iptal etsem olacak mı şimdi garip ya inanasım gelmiyor şimdi :))

merak etme ben 7 günlük kullandım iptal ettim faturama 2.1 tl yansımıss :ehe:ehe

d4wsen

d4wsen

Üye
:d::naughty:10000+1000 nasıl yapılıyor?:hmmmHızlı cevap lütfen.

burakc54

Üye
KAYIT yazip 3900 gonder

ukman

ukman

Üye
bence bi yanlışlıkk var bu işte..emin olmadan yapmamak lazım.

ipkry

ipkry

Üye
    Konu Sahibi
Ben Hala kullanmaya dewam ediyorum aynen ilk ayım sonuclandı, 2. ay için mesaj hakkını hemen yaptımm tekrar kullanmaya dewam ediyorumm.. eğer zaten awea kullanıcısıysanız sizde aynen benm yaptığım konusma gibi müşteri hizmetleriyle bir görüşüme yapabilirsiniz içinizin rahatlaması için :oke:

McReiS

McReiS

Üye
arkadaşlar ben vodafon kulanıyom ama avea ya veya türkcell e geçcem hangisi daha iyi sizce ,??

Silinen Üye 325954

Silinen Üye 325954

Kapalı Hesap
valla arkadaşım biliyorsun turkcell biraz kazık benin için kazık fark etmez dersen turkcell e geç avea da henüz kapsama pek gelişmemiş.sen bilirsin ama vodafone de kalsan iyi edersin.

ipkry

ipkry

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar o kadar görüntülenmiş ama sadece2 adet teşşekür butonuna basan arkadaşşım war, bir teşekkürü cok görmeyin emeğe saygıı

mayrock

mayrock

Üye
eee iptal ettikten sonra tekrar kayıt yapacakmıyız ne zaman yapacağız :)

ipkry

ipkry

Üye
    Konu Sahibi
eee iptal ettikten sonra tekrar kayıt yapacakmıyız ne zaman yapacağız :)

Kullandığımız faturalı hatlarda, kontörlüler gibi kayıt yaptıgın günden sonraki 1 aylık sürec deil, yani bizim faturalılarda hesap kesim tarihini baz alcaksın...
örnek werim benim hesap kesim tarihim fatura yani =) her ayın 23ün de ben ayın 22 sinde kayıt yaparsam1 günlük ücret öderim 23 ü gecesine kadar kullanırım sabahında yeni ayın kaydını otomatikman yapar.. umarım yardımcı olabilmişimdir..

şimdi sorunu cewaplıyım iptal ettikten sonra fatura kesim tarihine kadar kullan bu tarihten sonra mesaj atmai, kayıt olana kadar ücret faturana yansırrr ;)

okeymax

Üye
arkadaşlar az önce müşteri hizmetleriyle görüştüm

sms üyeliğimi ayın 4 ünde yaptım şimdi iptal etsem ne kadar öderim diye sordum

cevap 4 ünden 14 üne 10 günlük fiat yani 10*0.3=3 tl ödeyeceksiniz dedi

günlük fiat 9tl yi 30'a bölümü

peki dedim fatura kesim tarihinden sonra tekrar kayıt yaptırdım ve kayıt onaylandıktan hemen sonrada iptal ettim
ne kadar ödeyecem dedim

cevap 1 günlük fiat 0,3 tl

sms lerim silinecekmi dedim

cevap hayır

şimdi faturam gelsin bakalım ne kadar yansıyacak ona göre gene yazacam

sadece bu sebeple bile faturalı hat alınır yaa süper bişi

AVEYA ya TEŞEKKÜRLER

konuyu paylaşan arkadaşa teşekkürü bir borç bilirim çok saol başkan

• Beğen
Tepkiler: ipkry
POLİNOM

POLİNOM