Asus X550LN-XO069D İnceleme Konusu

Sponsorlu Bağlantılar

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar yine o hata geldi cildirmak uzereyim buyrun bios ayarim

Biosum

Buda hata

Lutfen yardim edin pc acilmiyor hdd yi secsem bile :(
Sanırım Bad Sector Var Harddiskte Hata Var Yani
Bir Bilgili Abimiz Şöyle Demiş
"Bir diskte bir kere bad sector başladı ise bir daha o diskten fayda gelmez. Diskin değişmesi gerek." Üzgünüm :(
O logo biraz gelmişti geldi bana. herhalde uefi :heyo:
UEFI Kesinlikle. BIOS tan Security Sekmesinden Secure Bootu Etkinleştirin Sonra ASUS Logosuyla Açılır. :oke:

emre521

Üye
Sanırım Bad Sector Var Harddiskte Hata Var Yani
Bir Bilgili Abimiz Şöyle Demiş
"Bir diskte bir kere bad sector başladı ise bir daha o diskten fayda gelmez. Diskin değişmesi gerek." Üzgünüm :(
UEFI Kesinlikle. BIOS tan Security Sekmesinden Secure Bootu Etkinleştirin Sonra ASUS Logosuyla Açılır. :oke:
O zaman pcdepoyla yarin konussam degistirirler mi

TeKnoArda

Üye
Tamamdır, yarın bios güncellemesi de yapıp hallederim. :oke: Watch dogs indiriyorum, bu gidişle 2 güne anca inecek :D @emre521 değiştirmeleri lazım

Son düzenleme:
emre_doner

emre_doner

Üye
Arkadaslar merhaba.artik bende araniza katilmak uzereyim.4-5 gune elimde olucak.freedos ta laptobu acip ne yapmam lazim? Bu konuda hic bir fikrim yok ve anlamiyorum yazilim kurmaktan.biri madde madde en kolay sekilde yazarsa cok memnun olurum.simdiden tesekkurler :)

TeKnoArda

Üye
Watch Dogs indircektim, gece iniyordu. Annem bilgisayarı kapatmış :bann:
Bende senin durumundaydım, kardeşim. ESC boot tuşu, F2 biostur. İnternette kurulum rehberleri vardır. :oke: Ben onlara baka baka hallettim. Bak önce windows 8.1 indir, sonra rufusla uefi bilgisayarlar için gpt düzeni olarak ve fat32 şeklinde biçimlendirerek usb diske yaz. Boot ettin mi gerisi geliyor zaten :D Eğer benim gibi ilk başta boot etmezsen siyah yazılarla karşılaşırsın :D

Son düzenleme:
cgokhans

cgokhans

Üye
Gpt ye cmd ile çevirdim çok basit hiç Program yok hatta USB yi bile cmd ile hazırladım ama yine geç açılıyor yine geç açılıyor yüklediğim bir şey mi dokunuyor ne oluyor :'(

Bios dan ayarı çekince asus logosu ile açılıyor :-)

TeKnoArda

Üye
Normal değil gibi geldi bana. Benimkinin açılması 10 hadi bilemedim 15 saniye sürüyor.

emre521

Üye
Arkadaslar harddiskte bad sector testi yaptim hdtune ile hicbir sorun cikmadi sanirim hdd de sorun yok hata cozuldu :)

TeKnoArda

Üye
Sorunun çözüldüğüne sevindim, güle güle kullan. :) Sabahtan beri Watch Dogs indiriyorum nolcak benim halim anca %8 oldu :kıskıs:

Son düzenleme:
cgokhans

cgokhans

Üye
Benim ki bir dk yı bulmuyor. Melez açılmıyor normal açılıyor (yeniden başlat demiş gibi yavaş) Çıldıracağım ya :'(

TeKnoArda

Üye
UEFI kurulum yapmadınız herhalde. sıfırdan UEFI kurulumu yapabilirsiniz

TeKnoArda

Üye
Battlefield 4 originde 168 saatliğine bedava, saldırın :D

TeKnoArda

Üye
Watch dogs denedim, çok fazla kurcalama şansı bulamadım fakat ayarların hepsi low, shader high, 1280x720 çözünürlükte 40-45 fps veriyor. :oke: Birde şu oyunu oynamayı bilsem :muha:

• Beğen
Tepkiler: ByKatre
emre_doner

emre_doner

Üye
Watch Dogs indircektim, gece iniyordu. Annem bilgisayarı kapatmış :bann:
Bende senin durumundaydım, kardeşim. ESC boot tuşu, F2 biostur. İnternette kurulum rehberleri vardır. :oke: Ben onlara baka baka hallettim. Bak önce windows 8.1 indir, sonra rufusla uefi bilgisayarlar için gpt düzeni olarak ve fat32 şeklinde biçimlendirerek usb diske yaz. Boot ettin mi gerisi geliyor zaten :D Eğer benim gibi ilk başta boot etmezsen siyah yazılarla karşılaşırsın :D
Cevap icin sagol dostm.laptop elime gecsin,su olayi bi atlatsam bolbol oyun incelemeleri paylasicam bende :)

emre_doner

emre_doner

Üye
Laptobun siparisini pcdepo dan verdim bugun. 15 dk ligine (bana ozeldi heralde :P) indirim yaptilar tam ben alicakken. 1.255 tl ydi. 9taksitle 1.312 liraya aldim

Üst Alt