Asphalt8:Airborne Kasım'da Windows Phone'a geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Asphalt8:Airborne Kasım'da Windows Phone'a geliyor
[video]http://www.youtube.com/embed/xLB3AXSnUbM[/video]

Gameloft'un Gectigimiz günlerde İos ve Android platformları icin yayınladıgı populer oyunu Asphalt8:AirBirne Kasım ayında Windows Phone platformu icin de yayınlanıcak.

Gameloft sözcüsü Gregory Wintgens'in yaptıgı açıklamada 15 yeni oyunu Windows Phone platformuna getireceklerini ve ilk duyuruyu da Asphalt8'le yapmak istediklerini belirtti.

man20

man20

Üye
daha 3 ay var :dry:

katil_197

katil_197

Üye
ve birde bu oyun türkçe dil destegi var galiba

PureFood

PureFood

Üye
Gideri var ama satın almayı düşünmüyorum, 7den tadını aldık yeter doyduk :D

sebahattinART

sebahattinART

Üye
Bu iki 2₺ olmaz ama grafikleri kaliteli olursa alırım ;)

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk: haber için

ÖEY

ÖEY

Üye
:tşk:

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Ben o kadar (o kadar derken yüzlerce:)) oyun yükledim kasım ayından beri, hatta bir kısmını satın aldım.
Kaçını oynuyorsun derseniz. Vaktim oldukça 1-2 tanesini :)

Heimdalll

Heimdalll

Üye
512 mb ramli telefonları destekliycek mi acaba ?

respection123

Üye
Büyük İhtimal Desteklerler.720,620,520 vb Hepsine gelmedikten sonra :(

skynet

Üye
7'yi satın alıp kurdum ama sürekli sonuncu olduğum için sinir olup sildim :ehe 8'de umurumda değil ister gelsin ister gelmesin :P:

mesutcinik

mesutcinik

Üye
beklemeye devam sevgili wp sevenler derneği :)

alical33

alical33

Üye
biraz geç değil mi ?
birde bizim sistemler yetecekmi o grafiklere :kıskıs:

Heimdalll

Heimdalll

Üye
Sonuçta 520,620,720 de bu sistemin yarısını oluşturuyor gelmesi lazım asphalt 7 dışında oynayacak kaliteli bi oyun bulamıyorum

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
Bu kadar geç çıkması aklıma bir tek şeyi getiriyor: Port değil direkt wp için yeniden yazılmış olacak sanırım?

dakamon

dakamon

Üye
Valla 8.1 ile sistemin kullandığı ram artacaktır acaba bunu düşünerek mi yoksa düşünmeyerek mi tüm telefonlara verecekler bunu göreceğiz. Eğer sistemin kullandığı ram 8.1 de artarsa bu tarz oyunlarda kasma görürmüyüz 512 ramli cihazlarda bekelyip göreceğiz. Umarım 512 cihazlara da verirler de onlarda oynar. Bi yandan da düşünüyorum Lumia512 sahibi olan birinin zaten asphalt 8 e para verip yüklemez :D

Heimdalll

Heimdalll

Üye
Ne alakası var telefona 600-700 Tl veren oyuna niye 2 Tl vermesin

ÖEY

ÖEY

Üye
Yahu adamlar çıkarsa suç çıkarmasa suç ben sizi anlamadım :D:D Kasım olsun varsın yani ne var bunda? Geliyor mu geliyor bitti o zaman sorun yok :D Daha sevineceğinize neden geç çıkıyor diye söyleniyorsunuz. Tamam bizde zaman zaman kızıyoruz MS'e Nokia'yaya uygulama geliştiricilere ama bu kadar da abartmayın bence :D

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
gün gelir, WP gelişir, 3 platforma da aynı gün çıkarırlar, ama mağazaya düşmesi bir kaç saat gecikmeli olur. o zaman da "vay efendim iOS'a 2 saat önce geldi, Android'e 1 saat önce geldi, bize yine en son geldi!!" diye yine isyan çıkar millet emin olun :ehe

• Beğen
Tepkiler: ÖEY

Üst Alt