Quantum Break, 5 Nisan’da Xbox One ve Windows 10 için Geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

BRKTNL

BRKTNL

Üye
    Konu Sahibi
Quantum Break, 5 Nisan’da Xbox One ve Windows 10 için Geliyor
Microsoft, heyecanla beklenen duyuruyu nihayet yaptı. Quantum Break, 5 Nisan’da Windows 10 ve Xbox One platformuna geliyor.

Oyun meraklıları tarafından heyecanla beklenen Quantum Break için nihayet resmi açıklama geldi. Microsoft, oyun meraklıları ın sabırsızlıkla beklediği Quantum Break oyununun 5 Nisan tarihinde Windows 10 ve Xbox One platformu için kullanıma sunulacağını resmi olarak duyurdu.

Quantum Break’in ilk oynanış videosu yayınlandı

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Quantum Break Xbox One platformu kullanıcıları için şimdiden ön siparişle satışa sunuldu bile. Ayrıca Xbox One platformu için Quantum Break oyununu satın alan kullanıcılar için bu oyunu Windows 10 bilgisayarlarda kullanmak da ücretsiz olacağı açıklandı.

Ayrıca Quantum Break oyunu için Windows 10 bilgisayar sistem gereksinimleri listesi de Microsoft tarafından paylaşıldı. Gerçek Quantum Break oyun deneyimi yaşamak için oldukça güçlü bir bilgisayara sahip olmak gerektiği belirtiliyor.

Quantum Break Sistem Gereksinimleri:
  • İşlemci: Intel Core i5-4460, 2.70GHz veya AMD FX-6300 işlemci
  • Grafik Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 veya AMD Radeon R7 260x Grafik işlemci birimi (GPU)
  • Sistem Belleği: 8GB Sistem belleği
  • Depolama Alanı: 55GB kullanılabilir boş depolama alanı
İlk olarak Mayıs 2013 tarihinde düzenlenen Xbox One etkinliğinde duyurusu yapılan Quantum Break oyunu, Kuzey Doğu ABD Riverport Üniversitesi adlı kurgusal mekanda yapılan zaman yolculuğu deneyinde işlerin ters gitmesi üzerine bina ediliyor. Jack Joyce, Beth Wilder, ve Paul Serene adındaki zamanı yönlendirebilen üç ana karakterin bulunduğu oyun, Finlandiya merkezli Remedy Entertainment tarafından geliştirilirken, Microsoft Studios tarafından resmi dağıtımı yapılıyor.

Quantum Break, 5 Nisan’da Xbox One ve Windows 10 için Geliyor - MaxiCep

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bunlarda GTX Filan Varsa Win 10 Neden Olmasın Bencede Mantıklı :hmmm