Galaxy S mi, Xperia Neo V mi, Xperia U mu?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O-Xan

O-Xan

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S mi, Xperia Neo V mi, Xperia U mu?
Merhabalar, daha önce açtığım konuda Galaxy S, W ve Neo V arasında kalmıştım. Şimdi bir arkadaş yeni bir fikir soktu aklıma :)

Xperia U

Bu telefon sizce nasıl, donanım özellikleri, Android desteği sizce Neo V'den, Galaxy S'den nasıl? Bu telefon aklıma yattı sıfır fiyatı da bütçeme uygun. Arkadaş çif çekirdek falan diyor ama Neo V ve Galaxy S den iyi midir ?

Teşekkürler.

15097

15097

Üye
Neo V diğerlerinden daha iyidir.Hem jelly beanı da alacak :oke:

O-Xan

O-Xan

Üye
    Konu Sahibi
Neo V diğerlerinden daha iyidir.Hem jelly beanı da alacak :oke:
Xperia U'nun Jelly Bean almayacağını söyledi arkadaş. Neo V Jelly Bean ile kasma olmaz mı ?

- - - Eklendi - - -

Yeni aldığım bilgiye göre Micro SD (hafıza kartı) kart yuvası yok?

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Xperia U'nun Jelly Bean almayacağını söyledi arkadaş. Neo V Jelly Bean ile kasma olmaz mı ?

- - - Eklendi - - -

Yeni aldığım bilgiye göre Micro SD (hafıza kartı) kart yuvası yok?

Evet ve sadece 4 GB hafızası var sistem dosyaları dahil olmadan.4 GB hafıza sence yetecek mi sana sadee müzik ve fotoğraflar ile dolar.Bu yüzden Xperia Neo V daha iyi bir seçenek.Eğer Sony ICS'deki gibi saçma sapan vermezse güncellemeyi kasma olmaz ;)

foreverthe

foreverthe

Üye

Evet ve sadece 4 GB hafızası var sistem dosyaları dahil olmadan.4 GB ram sence yetecek mi sana sadee müzik ve fotoğraflar ile dolar.Bu yüzden Xperia Neo V daha iyi bir seçenek.Eğer Sony ICS'deki gibi saçma sapan vermezse güncellemeyi kasma olmaz ;)
4 GB ram demişsin arkadaşım yanlışlıkla düzelt arkadaşlar yanlış anlayabilir :)

ozakin70

ozakin70

Üye
Bulabilirsen tabikide S

aleranol

aleranol

Üye
xperia neo v diğerlerinden daha iyi. Güncellemeyi de alacak donanım olarak da daha iyi.

YawShack

YawShack

Üye
Xperia Neo V Serisini bilmiyorum :hmmm Ama Galaxy S'de gameloft oyunlarının hepsini oynayabilirsin ayrıca jelly ben okadar da gerekli bir android versiyonu değil :oke: Sonuçta konuyu açan arkadaşın söylediği tüm cihazlar muhtemelen jb'i kasacaktır üstelik flash desteği de gitti.

Sen Galaxy S al :oke: Hem donanımsal hem de tasarım olarak daha iyi

• Beğen
Tepkiler: cascı
kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Xperia Neo V Serisini bilmiyorum :hmmm Ama Galaxy S'de gameloft oyunlarının hepsini oynayabilirsin ayrıca jelly ben okadar da gerekli bir android versiyonu değil :oke: Sonuçta konuyu açan arkadaşın söylediği tüm cihazlar muhtemelen jb'i kasacaktır üstelik flash desteği de gitti.

Sen Galaxy S al :oke: Hem donanımsal hem de tasarım olarak daha iyi

JB önemsiz bir güncelleme mi ? JB bugüne kadar Google'ın verdiği en önemli ve adam akıllı güncelleme olacak.Flash Player konusunda ise çeşitli yollar ile yüklenebiliyor tabi 4.0.4'te de kalsan 4.1'e de güncellesen bu saatten sonra Android'teki flash'ın zamanı kısıtlı.

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Galaxy S tabii ki.

cascı

Üye
Önemsiz dediğim söylediğiniz cihazlara jb yakışmaz :D

MoonLife01

MoonLife01

Üye
Nasıl yakışmaz xperia neo v ICS alıyorsan Jb daha stabil olarak alir

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Önemsiz dediğim söylediğiniz cihazlara jb yakışmaz :D
ICS gibi değil Sony ics yi çıkardı ve Neo V de görüyoruz güzelim telefonu nasıl sömürdüğünü..JB alırsa Neo V şimdiki Galaxy S seviyesine gelebilir..Custom Rom sayısında elbette geçemez ama..

MaxipmaN

Üye
galaxy s neo vden daha üstün

O-Xan

O-Xan

Üye
    Konu Sahibi
Sorun şu ki Galaxy S'in sıfırını bulamıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt