Galaxy S mi, Xperia Neo V mi, Xperia U mu?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MasteLaa

MasteLaa

Üye

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
xperia neo v diğerlerinden daha iyi. Güncellemeyi de alacak donanım olarak da daha iyi.

Şu Bilip Bilmeden Arkadaşları Yanlış Yönlendiren İnsan(-lar) Size Sesleniyorum YAPMAYIN BUNU!
Xperia U Neo V Den Çok İyi Bir Cihazdır.Tercih Edilmemesinin Sebebi 6 GB Lık Hafızasıdır.

O-Xan

O-Xan

Üye
    Konu Sahibi
Şu Bilip Bilmeden Arkadaşları Yanlış Yönlendiren İnsan(-lar) Size Sesleniyorum YAPMAYIN BUNU!
Xperia U Neo V Den Çok İyi Bir Cihazdır.Tercih Edilmemesinin Sebebi 6 GB Lık Hafızasıdır.

Zaten bu da bütün güzelliğini batırıyor. Hangi akla hizmet sen MicroSD yuvası koymassın be bu devirde 6GB lik hafıza yeter mi ? Anca bayan kullanıcılar için ideal.

15097

15097

Üye
Zaten bu da bütün güzelliğini batırıyor. Hangi akla hizmet sen MicroSD yuvası koymassın be bu devirde 6GB lik hafıza yeter mi ? Anca bayan kullanıcılar için ideal.
:d: bayan kullanıcılar az oyun oynuyor diyorsun yani :hmmm

MasteLaa

MasteLaa

Üye

Çok doğru kuzum :tebessüm: U 6 değil 4 gb hafızaya sahip ve sistem dosyaları hariç.Sd kart da desteklemiyor..Onun için ben önermiyorum :)

futbol123

futbol123

Üye
SAR değeri de yüksek diye tartışılıyor :D
Sar değeri öyle abartı bir yüksekliği yok bence çoğu akıllı telefonun sar değeri yüksek örn: 4s 1.18, nokia 808 1.46,s3 bile 1.49 almış vücüt değeri.Tabi sen bilirsin

_Unforgiven_

_Unforgiven_

Üye
S advance iyidir

YawShack

YawShack

Üye
Dostum temizinden bi wonder al gitsin en hayırlısı o ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt