Arkadaşlar yardım edin N97 sorunum var önemlii !!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mokj

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar yardım edin N97 sorunum var önemlii !!
Selamün aleyküm arkadaşlar N97 kullanıcısı olmaya çalışıyorum diyeyim artık :D çünkü bu telefon bana Fransa'dan geldi amcam gönderdi saolsun ama telefon gelirken bana göre gümrükte kaydı yapılmadı İstanbul'da oturuyorum kayıt yapılmadığı içinde pasaport kaydı yaptım ama sistemde açık görünmesine rağmen telefon açılmadı sim kart reddedildi hatası verdi.Ben bu telefonu bu şekilde yaklaşık 2-3 sene kullandım oyun ile müzik ile fln evde öyyle durdu ama artık bıktım bazı telefoncular 100 tl ye fln açabiliriz diyorlar ama kesin mi dediğimde emin bir şey söyleyemiyorlar ben bu işi nasıl halledebilirim çözemezsem başka bir telefonla takas etmeyi düşünüyorum yada satmayı planlıyorum ama kolay kolay kimse almıyor hem modası geçti hemde sim kart kabul etmiyor lütfen bana bu sorunu bir şekilde ucuz yoldan halledebileceğimi söyleyin tekrar gümrükte kayıt yaptırabilirim belki diye bir düşünce ye girdim ama kaçak kullandığım için ceza fln verirler diye korkuyorum lütfen yardım edin teşekkürler iyi günler...

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
imeı numarasını (bi site vardı unuttum :() sitede kaydettir.

mokj

Üye
    Konu Sahibi
bir kaç video gördüm telden bir şeyler yazıyor gönderiyor fln altta siteyi vermiş imei nosu fln gönderiyorsun ama parayla galiba o siteyi bulabilirm ama bana tam bir bilgi verir misin ? nasıl yapabilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt