arkadaslar n96 almayi dusunuyorum ne dersiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kaanslmz

kaanslmz

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar n96 almayi dusunuyorum ne dersiniz?
Baslikta belirtigim gibi n96 dusunuyorum. 5800m var ve 2 yila yakindir onu kullaniyorum ve cok sikildim ondan. Ama 1 2 hafta once android tablet aldim ve android ihtiyacimi onla karsiliyorum. Sizce 5800i verip n96ya gecmeli miyim? Onerir misiniz?

MaxipmaN

Üye
uygulama konusunda n96 daha ölüdür ben geç derim 5800 ın dokunmatiği sinir eder insanı

PriZm

PriZm

Üye
açıkçası tamamen ölü yatırım olur.çünkü n96 çok eski bir model.

kaanslmz

kaanslmz

Üye
    Konu Sahibi
Evet ya soguttu beni dokunmatikten. Ayrica n96yi uygulama icin kullanmam, bolca mesaj muzik kamera ve arada internet

MaxipmaN

Üye
n95 8gb daha iyi bir tel bence gpu su var ve işlemcisi daha hızlı

kaanslmz

kaanslmz

Üye
    Konu Sahibi
N95in tuslarini ve tasarimini sevmiyorum. Onda mesajlasmak zor olur gibi

MaxipmaN

Üye
doğru tuşları kullanışlı değil eğer senin için önemliyse bu durum n96 al geç

kaanslmz

kaanslmz

Üye
    Konu Sahibi
açıkçası tamamen ölü yatırım olur.çünkü n96 çok eski bir model.

Kardes niye oyle dedin ki ve ne amacla kullanacagim belli,isime yaramaz mi sence? Eski model olmasi onemli degilmbence

night_jack

night_jack

Üye
N96'yla mesajlaşma dersen zaten,telefon kullanmaktan soğursun.
Kasılmasıyla,donmasıyla meşhurdur o konuda.
Mesajlaşma falan bölümlerine kaçıcaksan e72 tarzında öneririm ama kamera yönünden iç açıcı olmaz.

kaanslmz

kaanslmz

Üye
    Konu Sahibi
N96'yla mesajlaşma dersen zaten,telefon kullanmaktan soğursun.
Kasılmasıyla,donmasıyla meşhurdur o konuda.
Mesajlaşma falan bölümlerine kaçıcaksan e72 tarzında öneririm ama kamera yönünden iç açıcı olmaz.

Valla mesaj onemli benim icin ve senin dedigin gibi e72 de dusundum ama onun da sorunlari olabilirmis. Blackberry de dusundum ama 5800in ustune para vermeyi dusunmuyorum,ucuz olmasi lazim yani :)

PriZm

PriZm

Üye
Kardes niye oyle dedin ki ve ne amacla kullanacagim belli,isime yaramaz mi sence? Eski model olmasi onemli degilmbence
tam olarak yazmamışsıno yüzden öyle yazmıştım :)

sadece "telefon" niyetine kullanılacaksa alınabilir o zaman :)

ama kasma sorunları olabilir.

Jelly_Bean

Jelly_Bean

Üye
htc cha cha'ya bakabilirsiniz.

night_jack

night_jack

Üye
Valla mesaj onemli benim icin ve senin dedigin gibi e72 de dusundum ama onun da sorunlari olabilirmis. Blackberry de dusundum ama 5800in ustune para vermeyi dusunmuyorum,ucuz olmasi lazim yani :)
Mesaj için tavsiye etmem n96 ve n95'i harfleri biraz hızlı yazsan cümlede takılma oluyor,telefona bakmadan tuşlardan yazardım ama ben cümleyi bitirirdim o daha halen yazma halindeydi:D
aslında çok özellik aramıyorsan s.e. tavsiye ederim çünkü tuşludan yola çıkarak.4 yıl boyunca 1 tane s.e w880i vek800i kullanmıştım ikiside sağlamdı mesaj konusunda,tabi ozamanlar smile olayları falanda pek yeni olduğunda mesajlarda cezbederdi:D

lordufuk

lordufuk

Üye
Eğer uygulama istemiyorsan geçderim

kaanslmz

kaanslmz

Üye
    Konu Sahibi
s.e. de düşünüyorum ama hangi model olacağı konusunda emin değilim. Beğendiğiniz kayar kapaklı yada klavyeli s.e. var mı ?

TonyDante

TonyDante

Üye
SE TXT var, Zylo var, TXT pro var, Spiro var, V205 olabilir, W810i kullanmıştım bir aralar t9 la harikalar yaratırdım he bi de Vivaz pro var ama 2. el alabilirsen bunu alabilirsin. Şahsen yakın bi zamanda 2.el Vivaz almayı düşünüyorum.:oke:

night_jack

night_jack

Üye
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt